Koncerty klasické hudby v ČR

červen 2024

pátek 14.6.2024
KONCERT KONZERVATOŘE BRNO, Litomyšl – festivalové zahrady ,   Účinkuje Symfonický orchestr Konzervatoře Brno a sólisté. Dirigent: Mgr. Stanislav Kummer Ári... | začátek: 20:00
sobota 15.6.2024
sobota 15.6.2024
sobota 15.6.2024
sobota 15.6.2024
Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět! , Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 15:00
sobota 15.6.2024
Musica reanimata – Rudolf Karel , Staatsbibliothek Unter den Linden - Wilhelm von Humboldt-Saal Unter den Linden 8, Berlin, Německo
sobota 15.6.2024
PhilHarmonia Octet – Má vlast , Zámecká jízdárna
sobota 15.6.2024
sobota 15.6.2024
The Blues Brothers , Klášter Broumov, sál Dřevník, 18:00
sobota 15.6.2024
Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět! , Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 19:00
sobota 15.6.2024
JAZZOVÉ TRIO KAHOMAIN THE WOODS , Ostrava - Český rozhlas Studio S1 / Dr. Šmerala 1626/2, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava , Program Program: „In The Woods“ Kahoma Trio (dříve Jan Kavka Trio) představí materiál z je... | začátek: 19:00
sobota 15.6.2024
Rusalka , Národní divadlo
sobota 15.6.2024
Here I am, Orlando , Janáčkovo divadlo
sobota 15.6.2024
A9 Martinů. Liszt. Kaprálová. Beethoven , Dvořákova síň Rudolfina
sobota 15.6.2024
Kafkův dopis otci , Nová scéna
sobota 15.6.2024
Bedřich Smetana: Čertova stěna , Festivalová hala
sobota 15.6.2024
ČERTOVA STĚNA , Bedřich Smetana, Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024 DERNIÉRA | začátek: 21:00
neděle 16.6.2024
NABUCCO , [Giuseppe Verdi]Začátek v 10.00. Představení v rámci Šaldovy šňůry
neděle 16.6.2024
LUŽÁNECKÁ OPEN , Konzervatoř Brno letos poprvé na open street party LUŽÁNECKÁ OPEN! | začátek: 00:00
neděle 16.6.2024
VARHANNÍ HUDBA , Bazilika sv. Jakuba, J. Alain (1911-1940) Litanies JA 119 M. Duruflé (1902-1986) Prelude, Adagio et Choral Varié Op. 4 (sur le thème du ... | začátek: 10:00
neděle 16.6.2024
Opera nás baví , Stavovské divadlo
neděle 16.6.2024
PhilHarmonia Octet – Má vlast , Zámecká jízdárna
neděle 16.6.2024
Cirkus bude ! , plakát - Cirkus bude!foto: www.operabalet.cz... | začátek: 15:00
neděle 16.6.2024
Koncert Symfonického orchestru Pražské konzervatoře Marie Fajtová – soprán Roman Hoza – basbaryton Komorní sbor Pražské konzervatoře Vysokoškolský umělecký sbor Univerzity Karlovy v Praze sbormistr: Jakub Zicha dirigentka: Miriam Němcová , Cisterciácký klášter Osek, Koncert Symfonického orchestru Pražské konzervatoře Marie Fajtová – soprán Roman Hoza – basbaryton Komorní sbor Pražské konzervatoře Vysokoškolský umělecký sbor Univerzity Karlovy v Praze sbormistr: Jakub Zicha dirigentka: Miriam Němcová | začátek: 16:00
neděle 16.6.2024
Smetanova Litomyšl Libuše , Festivalová hala, Festival | začátek: 18:00
neděle 16.6.2024
Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět! , Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 18:00
neděle 16.6.2024
JAZZOVÉ TRIO KAHOMA IN THE WOODSABONENTNÍ CYKLUS , Frýdek-Místek – Rytířský sál frýdeckého zámku , Program Předprodej celoročního abonmá na 4 zámecké koncerty za zvýhodněnou cenu: plná cena... | začátek: 18:00
neděle 16.6.2024
neděle 16.6.2024
Here I am, Orlando , Janáčkovo divadlo
neděle 16.6.2024
Shirley Valentine , Sál Filharmonie Hradec Králové
neděle 16.6.2024
Tajemství , Národní divadlo
neděle 16.6.2024
Le Grand Macabre , Státní opera
neděle 16.6.2024
Sugar , Příběh o dvou muzikantech na útěku, gangsterech a milionářích. Na den svatého Valentýna roku 19... | začátek: 19:30
pondělí 17.6.2024
pondělí 17.6.2024
pondělí 17.6.2024
pondělí 17.6.2024
BRILANTNÍ CELLO , Bohuslav Martinů: Serenáda pro komorní orchestr H 199 Joseph Haydn: Koncert pro violoncell...
pondělí 17.6.2024
ADAM A EVA , [Josef Mysliveček]Začátek v 10.00. Představení v rámci Šaldovy šňůry
pondělí 17.6.2024
pondělí 17.6.2024
Koncert violové třídy prof. Radima Sedmidubského , Komorní sál PK, Pálffyovský palác, Koncert violové třídy prof. Radima Sedmidubského | začátek: 18:30
pondělí 17.6.2024
Don Buoso / Gianni Schicchi , Národní divadlo
pondělí 17.6.2024
pondělí 17.6.2024
pondělí 17.6.2024
Sugar , Příběh o dvou muzikantech na útěku, gangsterech a milionářích. Na den svatého Valentýna roku 19... | začátek: 19:30
pondělí 17.6.2024
Stvůry , Divadlo Bez zábradlí
pondělí 17.6.2024
Představení 3. ročníku HDU , Podrobnosti připravujeme. | začátek: 17:00
úterý 18.6.2024
úterý 18.6.2024
úterý 18.6.2024
BRILANTNÍ CELLO , Bohuslav Martinů: Serenáda pro komorní orchestr H 199 Joseph Haydn: Koncert pro violoncell...
úterý 18.6.2024
HUBIČKA , [Bedřich Smetana], OB/7Představení v rámci Šaldovy šňůry
úterý 18.6.2024
Motýli z Terezína , Státní opera sborový sál
úterý 18.6.2024
Motýli z Terezína , Státní opera sborový sál
úterý 18.6.2024
Zkouška na vlastní uši | Letní noci , Vzlet, Holandská 1, Praha 10, Česká republika, Dagmar Šašková – mezzosoprán ● Monika Knoblochová – kladívkový klavír | začátek: 14:00
úterý 18.6.2024
Labutí jezero , Janáčkovo divadlo
úterý 18.6.2024
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY , Leoš Janáček, | začátek: 18:30
úterý 18.6.2024
Z mého života , Sukova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 19:00
úterý 18.6.2024
Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět! , Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 19:00
úterý 18.6.2024
S6 Dvacet let cyklu S — Současný pražský hudební koktejl , Studio Švandova divadla na Smíchově
úterý 18.6.2024
úterý 18.6.2024
Noc na Karlštejně , Noc na Karlštejně, slavný český filmový muzikál, natočil režisér Zdeněk Podskalský v roce 1973 ... | začátek: 19:30
úterý 18.6.2024
úterý 18.6.2024
The Yellow Wallpaper , Divadlo ABC
úterý 18.6.2024
úterý 18.6.2024
Sylvie Bodorová: Quo vadis , Festivalová hala
úterý 18.6.2024
středa 19.6.2024
středa 19.6.2024
BRILANTNÍ CELLO , Bohuslav Martinů: Serenáda pro komorní orchestr H 199 Joseph Haydn: Koncert pro violoncell...
středa 19.6.2024
NABUCCO , [Giuseppe Verdi], K3/13Operní drama o touze po svobodě, moci i lásce.
středa 19.6.2024
Motýli z Terezína , Státní opera sborový sál
středa 19.6.2024
Motýli z Terezína , Státní opera sborový sál
středa 19.6.2024
Koncert violoncellové třídy prof. Renaty Strašrybkové , Komorní sál PK, Pálffyovský palác, Koncert violoncellové třídy prof. Renaty Strašrybkové | začátek: 18:00
středa 19.6.2024
Z mého života , Sukova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 19:00
středa 19.6.2024
středa 19.6.2024
středa 19.6.2024
MÁ VLAST NA VYŠEHRADĚ , Vyšehradské sady
středa 19.6.2024
Here I am, Orlando , Janáčkovo divadlo
středa 19.6.2024
Dvě vdovy – nový pohled , Zámecká jízdárna
středa 19.6.2024
Jiří Antonín Benda: Medea , Smetanův dům
středa 19.6.2024
Letní noci , Vzlet, Holandská 1, Praha 10, Česká republika, Dagmar Šašková – mezzosoprán ● Monika Knoblochová – kladívkový klavír | začátek: 19:30
středa 19.6.2024
středa 19.6.2024
středa 19.6.2024
Představení 5. ročníku HDU , Podrobnosti připravujeme. | začátek: 17:00
středa 19.6.2024
DRUMSESSION KONZERVATOŘE BRNO , Tradiční červnová drumsession oddělení bicích nástrojů brněnské Konzervatoře bude plná nových t... | začátek: 20:30
čtvrtek 20.6.2024
čtvrtek 20.6.2024
čtvrtek 20.6.2024
čtvrtek 20.6.2024
Česká filharmonie Dalia Stasevska , Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška | začátek: 10:00
čtvrtek 20.6.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
čtvrtek 20.6.2024
čtvrtek 20.6.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
čtvrtek 20.6.2024
DVOŘÁK & SIBELIUS , Janáčkovo divadlo, DVOŘÁK Houslový koncert a moll, SIBELIUS Symfonie č. 1 e moll | začátek: 19:00
čtvrtek 20.6.2024
Mahler & Brahms , Metropol – divadelní sál, Program koncertu Gustav Mahler: Symfonie č. 5 (Adagietto) Gustav Mahler: Rückertovy písně... | začátek: 19:00
čtvrtek 20.6.2024
Koncert žáků harfové třídy prof. L. Härtelové , Koncertní sál PK, Koncert žáků harfové třídy prof. L. Härtelové | začátek: 19:00
čtvrtek 20.6.2024
Gloires Romaines , Strahovský klášter, Letní refektář, Praha 1
čtvrtek 20.6.2024
Česká filharmonie Dalia Stasevska , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
čtvrtek 20.6.2024
Dvě vdovy – nový pohled , Zámecká jízdárna
čtvrtek 20.6.2024
Kafkův dopis otci , Nová scéna
čtvrtek 20.6.2024
čtvrtek 20.6.2024
čtvrtek 20.6.2024
Michael Kocáb 70 , Výstaviště Praha Holešovice, 20:30
pátek 21.6.2024
pátek 21.6.2024
pátek 21.6.2024
Koncert s Tanečním souborem Hradišťan , nádvoří Horácké galerie v Novém Městě na Moravě
pátek 21.6.2024
MASTERCLASS / ALEXANDER SITKOVETSKY , Besední dům, HOUSLE | začátek: 10:00
pátek 21.6.2024
Masterclass 2024: Chantal Santon Jeffery , Melantrichova 19, Praha 1
pátek 21.6.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
pátek 21.6.2024
Pavel Haas Quartet , Zámecká jízdárna
pátek 21.6.2024
Flétnová meditace , J. S. Bach, G. F. Händel, G. Fauré | začátek: 18:00
pátek 21.6.2024
Koncert pěvecké třídy Jiřího Kotouče , Komorní sál PK, Pálffyovský palác, Koncert pěvecké třídy Jiřího Kotouče | začátek: 18:30
pátek 21.6.2024
DVOŘÁK & SIBELIUS , Janáčkovo divadlo, DVOŘÁK Houslový koncert a moll, SIBELIUS Symfonie č. 1 e moll | začátek: 19:00
pátek 21.6.2024
pátek 21.6.2024
Pop Divas , Smetanova síň, Obecní dům, 19:00
pátek 21.6.2024
pátek 21.6.2024
Česká filharmonie Dalia Stasevska , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
pátek 21.6.2024
pátek 21.6.2024
sobota 22.6.2024
sobota 22.6.2024
sobota 22.6.2024
Česká filharmonie Dalia Stasevska , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 15:00
sobota 22.6.2024
Hold u pomníku Bedřicha Smetany , Smetanovo náměstí
sobota 22.6.2024
sobota 22.6.2024
Koncert baletního studia SD a jeho hostů , plakát Koncert baletního studiafoto: www.operabalet.cz... | začátek: 17:00
sobota 22.6.2024
DUO SCHELINGEROVÁ & TOKARSKAPŮVABY FLÉTNY A HARFY , Ostrava – Stará Bělá – Husův sbor , Program Johann Sebastian Bach (1685–1750) / Carl Philipp Emanuel Bach: Sonáta g moll BWV 1... | začátek: 18:00
sobota 22.6.2024
L‘Armonia Terrena – komorní orchestr Zdeněk Klauda – dirigent , kompletní program letošního ročníku zveřejníme již brzy | začátek: 18:00
sobota 22.6.2024
Labutí jezero , Janáčkovo divadlo
sobota 22.6.2024
Le Grand Macabre , Státní opera
sobota 22.6.2024
sobota 22.6.2024
Bedřich Smetana: Tajemství , Festivalová hala
neděle 23.6.2024
neděle 23.6.2024
neděle 23.6.2024
neděle 23.6.2024
Miniopery , Zachrání princ Růženku? Chytila babička s dědečkem proradnou lišku a jak to vlastně dopadlo s v... | začátek: 10:00
neděle 23.6.2024
VARHANNÍ HUDBA , Bazilika sv. Jakuba, chórové varhany  J. Kř. Vaňhal (1739-1813) Fuga č. 1 C dur J. F. N. Seger (1716-1782) Toccata a fuga D ... | začátek: 10:00
neděle 23.6.2024
Miniopery , Zachrání princ Růženku? Chytila babička s dědečkem proradnou lišku a jak to vlastně dopadlo s v... | začátek: 14:00
neděle 23.6.2024
Michnova Loutna česká , Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže
neděle 23.6.2024
DUO SCHELINGEROVÁ & TOKARSKAPŮVABY FLÉTNY A HARFY , Nová Horka u Studénky – Zámek, Sala terrena , Program Johann Sebastian Bach (1685–1750) / Carl Philipp Emanuel Bach: Sonáta g moll BWV 1... | začátek: 16:00
neděle 23.6.2024
Baletní koncert TS Scenic a hostů , Závěrečný baletní koncert tanečního studia SCENIC podpo... | začátek: 17:00
neděle 23.6.2024
Cachua Serranita: Von Böhmen nach Peru , Friedrichskirche Babelsberg, Potsdam (DE)
neděle 23.6.2024
neděle 23.6.2024
neděle 23.6.2024
MALÝ PRINC na Zahájení Olympiády dětí a mládeže 2024 , Náplavka České Budějovice, Letní olympijskou štafetu po Olomouckém kraji přebírají jižní Čechy. Centrem Her XI. letní olym... | začátek: 21:15
pondělí 24.6.2024
pondělí 24.6.2024
pondělí 24.6.2024
Čert a Káča , Janáčkovo divadlo
pondělí 24.6.2024
pondělí 24.6.2024
Kytarový recitál A. Pacvoňová , Komorní sál PK, Pálffyovský palác, Kytarový recitál A. Pacvoňová | začátek: 18:30
pondělí 24.6.2024
pondělí 24.6.2024
2. abonentní koncert v Opavě , , Smetana, Chopin, Beethoven,  , Lukáš Vondráček – klavír, Valentin Uryupin – dirigent, | začátek: 19:00
pondělí 24.6.2024
Hollywood Night , Smetanova síň, Obecní dům, 19:00
pondělí 24.6.2024
Huelgas Ensemble– Polifilův sen , Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže
úterý 25.6.2024
úterý 25.6.2024
Koncert pro Prahu 8 , Kulturní dům Ládví, Velký sál
úterý 25.6.2024
Smetanova Litomyšl , Festivalová hala, Litomyšl, X
úterý 25.6.2024
úterý 25.6.2024
úterý 25.6.2024
úterý 25.6.2024
Huelgas Ensemble , Kostel sv. Šimona a Judy
úterý 25.6.2024
úterý 25.6.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
středa 26.6.2024
středa 26.6.2024
Dechový kvintet JF , Piaristické náměstí, České Budějovice, Výjimečný koncert složený z hráčů Jihočeské filharmonie. Zazní skladby od J. Iberta, M. H. Arno... | začátek: 18:00
středa 26.6.2024
Koncert současného tance , JKO, sál Leoše Janáčka
středa 26.6.2024
Nabucco , Státní opera
středa 26.6.2024
Don Buoso / Gianni Schicchi , Národní divadlo
středa 26.6.2024
středa 26.6.2024
Česká filharmonie Open Air koncert , Hradčanské náměstí, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 20:15
středa 26.6.2024
Marco Rosano: Stabat Mater , Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže
čtvrtek 27.6.2024
Hurvínek prodává nevěstu , Smetanův dům
čtvrtek 27.6.2024
Hurvínek prodává nevěstu , Smetanův dům
čtvrtek 27.6.2024
Koncert klasického tance , JKO, sál Leoše Janáčka
čtvrtek 27.6.2024
Le Grand Macabre , Státní opera
čtvrtek 27.6.2024
čtvrtek 27.6.2024
Koncert klavírní třídy prof. M. Langera , Koncertní sál PK, Koncert klavírní třídy prof. M. Langera | začátek: 19:00
čtvrtek 27.6.2024
Noc na Karlštejně , Noc na Karlštejně, slavný český filmový muzikál, natočil režisér Zdeněk Podskalský v roce 1973 ... | začátek: 19:30
pátek 28.6.2024
pátek 28.6.2024
Zahajovací koncert Mezinárodního folklórního festivalu Strážnice , Strážnice, Zámek 672, Amfiteátr Bludník
pátek 28.6.2024
MenART 2024 pro Smetanovu Litomyšl , Zámecká jízdárna
pátek 28.6.2024
Ave Maria , J. S. Bach, W. A. Mozart, G. F. Händel, A. Dvořák | začátek: 18:00
pátek 28.6.2024
MHF Hudba v zahradách a zámku 2024 , Kroměříž, Skleník Květné zahrady, X
pátek 28.6.2024
Broadway Lights Vol. II , Smetanova síň, Obecní dům, 19:00
pátek 28.6.2024
Mozart & Beethoven , Společenský dům Casino, Reitenbergerova 95/4, Mariánské Lázně, Česká republika, Petr Michalec – klarinetJan Mikoláš – dirigent | začátek: 19:30
pátek 28.6.2024
Noc s operou - Libuše , Amfiteátr Lochotín
pátek 28.6.2024
Bedřich Smetana: Dalibor , Festivalová hala
sobota 29.6.2024
sobota 29.6.2024
sobota 29.6.2024
Strauss, Mozart, Dvorak & Opera With Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
sobota 29.6.2024
Klusymfonie , Blatná - nábřeží u zámku, Koncert se koná v rámci akce Výstava růží v Blatné.... | začátek: 20:30
sobota 29.6.2024
neděle 30.6.2024
Collegium 1704 – Gloria Patri , Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže
neděle 30.6.2024
Cachua Serranita , Poruba, kostel sv. Mikoláša (SK)
neděle 30.6.2024
neděle 30.6.2024
Naše vlast – Česká píseň , Festivalová hala
neděle 30.6.2024
Long Island Youth Orchestra , Koncertní sál PK, Long Island Youth Orchestra | začátek: 19:30
neděle 30.6.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň

červenec 2024

pondělí 1.7.2024
Cachua Serranita , Dom Albrechtovcov, Kapitulská 1, Bratislava (SK)
pondělí 1.7.2024
4 klavíry Bedřicha Smetany , Smetanův dům
pondělí 1.7.2024
The best of Mozart & Dvorak , Obecní dům, Smetanova síň
pondělí 1.7.2024
úterý 2.7.2024
Mistři klasické hudby , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Dvořák, Mozart, Beethoven ad. | začátek: 15:15
úterý 2.7.2024
Čtvero ročních dob , nádvoří hradu Strakonice, Nejslavnější dílo italského skladatele období baroka Antonia Vivaldiho Čtvero ročních dob v pod... | začátek: 18:00
úterý 2.7.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
úterý 2.7.2024
Bedřich Smetana: Hubička , Festivalová hala
středa 3.7.2024
Janáček 170 , Piazzetta Janáčkova divadla
středa 3.7.2024
Čtvero ročních dob , Velké náměstí, Prachatice, Nejslavnější dílo italského skladatele období baroka Antonia Vivaldiho Čtvero ročních dob v pod... | začátek: 18:00
středa 3.7.2024
středa 3.7.2024
čtvrtek 4.7.2024
Vídeňská opereta , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Johann Strauss, Franz Lehár ad. | začátek: 15:15
čtvrtek 4.7.2024
Dechový kvintet JF , Lipno nad Vltavou (před hotelem Element), Výjimečný koncert složený z hráčů Jihočeské filharmonie. Zazní skladby od J. Iberta, M. H. Arno... | začátek: 18:00
čtvrtek 4.7.2024
pátek 5.7.2024
Wihanovo kvarteto , Zámecká jízdárna
pátek 5.7.2024
pátek 5.7.2024
Gloria , A. Vivaldi, J. Mysliveček, G. B. Pergolesi | začátek: 18:00
pátek 5.7.2024
Prodaná nevěsta , Holašovice, náves Holašovice, náves
pátek 5.7.2024
sobota 6.7.2024
Pavel Svoboda & Czech Brass , Kapitulní chrám Povýšení sv. Kříže
sobota 6.7.2024
sobota 6.7.2024
Ave Maria , J. S. Bach, A. Vivaldi, G. F. Händel, C. Franck | začátek: 18:00
sobota 6.7.2024
Lotz Trio – trio basetových rohů , J. Mysliveček, F. I. Tůma, F. L. Gassmann, W. A. Mozart | začátek: 18:00
sobota 6.7.2024
Smetanova Litomyšl Velké finále , Festivalová hala, Festival | začátek: 18:30
sobota 6.7.2024
Velké finále – Má vlast , Festivalová hala
sobota 6.7.2024
Prodaná nevěsta , Holašovice, náves Holašovice, náves
neděle 7.7.2024
Václav Jan Tomášek: Missa Solemnis „Korunovační“ , Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže
neděle 7.7.2024
Světová opera a opereta , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Mascagni, Rossini, Verdi ad. | začátek: 15:15
neděle 7.7.2024
neděle 7.7.2024
Prodaná nevěsta , Holašovice, náves Holašovice, náves
neděle 7.7.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
pondělí 8.7.2024
úterý 9.7.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
středa 10.7.2024
Festivalové gala Adama Plachetky , Kostel sv. Mikuláše, Znojmo, Oslava 20 let znojemské operní scény. Připomeňme si ty nejlepší úryvky z árií, které brila
středa 10.7.2024
středa 10.7.2024
Beethoven & Mozart in the Municipal House , Obecní dům, Smetanova síň
čtvrtek 11.7.2024
Stand-up Martina Jakubíčka , Centrum Louka, Znojmo, Nenechte si ujít jedinečnou one man show, která Vás zaručeně pobaví a zároveň poskytne poh
čtvrtek 11.7.2024
čtvrtek 11.7.2024
SNĚHURKA – divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, STUDIO „DellArte“ České Budějovice... | začátek: 15:00
čtvrtek 11.7.2024
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ – divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, STUDIO „DellArte“ České Budějovice... | začátek: 17:00
čtvrtek 11.7.2024
čtvrtek 11.7.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 12.7.2024
Zahajovací koncert: PAVEL ŠPORCL , nádvoří JM Muzea, Znojmo, Patron festivalu Pavel Šporcl, který je známý ze světových pódií, si na zahajovací koncert
pátek 12.7.2024
Gratulační večírek k 20 letům festivalu , Horní náměstí, Znojmo, Oslava zahájení jubilejího 20. ročníku festivalu pod otevřeným nebem na náměstí v centru m
pátek 12.7.2024
pátek 12.7.2024
Kreativní dílny s Centrem Alfa , Klášterní zahrada, Výtvarný workshop 14:00 - 16:00... | začátek: 14:00
pátek 12.7.2024
Česká hudba , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Bedřich Smetana, Antonín Dvořák ad. | začátek: 15:15
pátek 12.7.2024
Colorful People , Klášterní zahrada, Dynamické česko-slovenské multižánrové trio kombinující různé hudební vlivy, které svou hu... | začátek: 17:00
pátek 12.7.2024
Trubka pod chrámovou klenbou , J. S. Bach, G. F. Händel, G. Ph. Telemann, J. Clarke | začátek: 18:00
pátek 12.7.2024
pátek 12.7.2024
Strauss, Mozart, Dvorak & Opera With Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 12.7.2024
Letní kino: Noc na Karlštejně , Klášterní zahrada, Přijďte zažít nezapomenutelnou letní noc pod hvězdami na letním kině! Užijte si kouzlo kla... | začátek: 20:30
pátek 12.7.2024
Smetana 200: Má vlast , městský park, Zahajovací koncert festivalu nám poodkrývá, na co se můžeme těšit v tomto ročníku. Na nové... | začátek: 21:00
sobota 13.7.2024
NEUBERGER KULTURTAGE, RAKOUSKO / HOSTOVÁNÍ , Ostatní, NEUBERGER KULTURTAGE, RAKOUSKO BRUCKNER ymfonie č. 4
sobota 13.7.2024
Setkání festivalů na Heiliger Steinu , Heiliger Stein (AT), Účinkuje Cimbálová muzika Antonína Stehlíka.
sobota 13.7.2024
Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus – premiéra , Městské divadlo Znojmo, Tři představení unikátní autorské opery nejen pro děti. Děti i rodiče se ponoří do hlubin
sobota 13.7.2024
KONCERT PŘI SVÍČKÁCH I: Duo Absoluto , Dům umění Znojmo, Martin Kot (20) a Viktor Stocker (13) bývají označováni za nejnadanější akoreonisty mladé
sobota 13.7.2024
sobota 13.7.2024
Cvičení s živou hudbou , Klášterní zahrada, Mirka Najbrtová Mirka Najbrtová je fyzioterapeutka a lektorka jógy. Vede lekce jógy v Česk... | začátek: 10:00
sobota 13.7.2024
Kreativní dílny s Centrem Alfa , Klášterní zahrada, Výtvarný workshop 11:00-13:00... | začátek: 11:00
sobota 13.7.2024
Diskuse s umělci: Ester Pavlů a Serena Sáenz , Klášterní zahrada, Zveme vás na diskusi s dvěma výjimečnými umělkyněmi: Ester Pavlů a Serenou Sáenz z večerní... | začátek: 14:30
sobota 13.7.2024
Kuba Vaclík , Klášterní zahrada, Kuba Vaclík je zpěvák a kytarista z jižních Čech. Tíhne převážně k zahraniční tvorbě a v j... | začátek: 15:00
sobota 13.7.2024
Krása klasiky , J. D. Zelenka, J. S. Bach, J. Pachelbel, W. A. Mozart | začátek: 18:00
sobota 13.7.2024
sobota 13.7.2024
Nahoře , Klášterní zahrada, Nahoře je jihočeská folková hudební skupina . Ve své tvorbě vychází z českého folku, jazzu... | začátek: 19:00
sobota 13.7.2024
Operní gala: Plácido Domingo , Městský park, Český Krumlov
sobota 13.7.2024
Operní gala: Plácido Domingo , městský park, Večerní městský park rozezní světově proslulý barytonista Plácido Domingo. Z luhů obklopuj... | začátek: 21:00
neděle 14.7.2024
Slavnostní mše ke 20 letům festivalu , Kostel sv. Mikuláše, Znojmo, Mši slouží Mons. Jindřich Bartoš český římskokatolický kněz, dlouholetý farář ve farnosti
neděle 14.7.2024
Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus – repríza , Městské divadlo Znojmo, Tři představení unikátní autorské opery nejen pro děti. Děti i rodiče se ponoří do hlubin
neděle 14.7.2024
Koncert na dřeň: CLARINET FACTORY , Lahofer, Kvarteto vynikajících klarinetistů na pomezí soudobé a vážné hudby, jazzu, světové a elekt
neděle 14.7.2024
neděle 14.7.2024
Varhanní matiné , kostel Božího Těla a Panny Marie Bolestné, Tradiční dopolední koncert Varhanní matiné a královský nástroj kostela Božího těla a Panny... | začátek: 11:00
neděle 14.7.2024
Hudební piknik: Filharmoniště – Chanson , Klášterní zahrada, Alena Hladká Herečka a zpěvačka. Působila v angažmá v Divadle Pod Palmovkou nebo v Mladobo... | začátek: 11:00
neděle 14.7.2024
Montmartre , Klášterní zahrada, Přijďte zažít kouzlo malování s talentovaným malířem Jiřím Zábranským v Českém Krumlově. O... | začátek: 14:00
neděle 14.7.2024
Trio Karageorgiev , Klášterní zahrada, Všichni umělci úspěšně ukončili studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. V ob... | začátek: 15:00
neděle 14.7.2024
Film a muzikál , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Vangelis, Alan Silvestri, Nino Rota ad. | začátek: 15:15
neděle 14.7.2024
Hudební piknik: Filharmoniště – Chanson , Klášterní zahrada, Alena Hladká Herečka a zpěvačka. Působila v angažmá v Divadle Pod Palmovkou nebo v Mladobo... | začátek: 17:00
neděle 14.7.2024
neděle 14.7.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
pondělí 15.7.2024
Hudba v ulicích , Centrum Znojma, Multižánrový happening, který oživí hudbou zákoutí města Znojma. Celý den v ulicích Znojma
pondělí 15.7.2024
Koncert jaroslavického zámku: PROJEKT METASTASIO , Zámek Jaroslavice, V letošním ročníku uctíme a oslavíme tohoto velikána díky české operní hvězdě Dagmar Šaško
pondělí 15.7.2024
Mistři klasické hudby , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Dvořák, Mozart, Beethoven ad. | začátek: 15:15
pondělí 15.7.2024
The best of Mozart & Dvorak , Obecní dům, Smetanova síň
úterý 16.7.2024
Opera nejen pro děti: Porucha na lodi Nautilus – derniéra , Městské divadlo Znojmo, Tři představení unikátní autorské opery nejen pro děti. Děti i rodiče se ponoří do hlubin
úterý 16.7.2024
CZECH ENSEMBLE BAROQUE – Vítězství nad vodou I. , Lom Mašovice u Znojma, Přímo na hladině vody v působivé scenérii lomu zahraje opět Czech Ensemble Baroque. Témate
úterý 16.7.2024
Vídeňská opereta , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Johann Strauss, Franz Lehár ad. | začátek: 15:15
úterý 16.7.2024
Paradisi porte , Kostel Panny Marie a slovanských patronů, Emauzy Vyšehradská 49/320, Praha 1 – Nové Město, 128 00, Guillaume Dufay (1397–1474) Fuga duorum temporum Hymnus Proles de caelo Hymnus Ad ce... | začátek: 20:00
úterý 16.7.2024
The best of Tchaikovsky, Dvořák & Grieg , Obecní dům, Smetanova síň
středa 17.7.2024
CZECH ENSEMBLE BAROQUE – Vítězství nad vodou II. , Lom Mašovice u Znojma, Přímo na hladině vody v působivé scenérii lomu zahraje opět Czech Ensemble Baroque. Témate
středa 17.7.2024
středa 17.7.2024
Pocta českým skladatelům , Městské divadlo, Díla českých mistrů se chopí dva čeští mistrovští sólisté, kteří jsou si navíc navzájem mú... | začátek: 19:30
středa 17.7.2024
Koncert na MOLO LIPNO, který vám učaruje , Molo Lipno, Naprosto uchvacující panoramatické výhledy na západ slunce odrážející se na jezerní hladin... | začátek: 19:30
středa 17.7.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
středa 17.7.2024
čtvrtek 18.7.2024
Dětský hudební den , Husovy sady (dolní park), Znojmo, Hudebníček s Kristýnou a Jájou. Tvořivé dílny pro nejmenší pod širým nebem, výtvarné řáděn
čtvrtek 18.7.2024
Koncert malých géniů , Althánský palác, Znojmo, Vítězové nejuznávanějších dětských soutěží mladých talentů vystoupí s mimořádnými hudebním
čtvrtek 18.7.2024
čtvrtek 18.7.2024
O PRINCEZNĚ, LUCIÁŠOVI A MAKOVÝCH BUCHTÁCH – divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, Veselá pohádka s písničkami v sobě ukrývá ponaučení o tom, že odvaha, malý čin a laskavá m... | začátek: 15:00
čtvrtek 18.7.2024
JAK VÍLA MODROVLÁSKA SPLNILA TŘI PŘÁNÍ- divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, Veselá pohádka, která přináší ponaučení, zamyšlení a lidovou moudrost. Věříme, že rozpusti... | začátek: 17:00
čtvrtek 18.7.2024
Le Salon de musique , Strahovský klášter, Letní refektář Strahovské nádvoří 1/132, Praha 1, Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791) Ouverture (Le nozze di Figaro) Non più andrai (L... | začátek: 19:00
čtvrtek 18.7.2024
3. abonentní koncert v Opavě , , Vasks, Schumann, Bartholdy,  , Bryan Cheng – violoncello, Daniel Raiskin – dirigent, | začátek: 19:00
čtvrtek 18.7.2024
Španělská barokní zarzuela , barokní divadlo, zámek, Po dva festivalové večery dostaneme výjimečnou příležitost objevit zapomenutý barokní oper... | začátek: 19:30
čtvrtek 18.7.2024
Beethoven & Mozart in the Municipal House , Obecní dům, Smetanova síň
čtvrtek 18.7.2024
pátek 19.7.2024
Přednáška o 20leté historii festivalu , Starý zámek Jevišovice, Přednáška prezidenta festivalu Jiřího Ludvíka o pestré 20leté historii znojemského hudební
pátek 19.7.2024
Koncert vítězů , kostel sv. Josefa, Jevišovice, Již tradičně se na Jevišovickém zámku uskuteční koncert věnovaný mladým nadějím barokní hu
pátek 19.7.2024
pátek 19.7.2024
Kreativní dílny s Jihočeskou Galerií , Klášterní zahrada, Výtvarný workshop 14:00 - 16:00 Přijďte si zkomponovat barevné nitě, razítka a koláže do a... | začátek: 14:00
pátek 19.7.2024
Španělská barokní zarzuela , barokní divadlo, zámek, Po dva festivalové večery dostaneme výjimečnou příležitost objevit zapomenutý barokní oper... | začátek: 15:00
pátek 19.7.2024
Tomáš Jochman trio , Klášterní zahrada, Tomáš Jochmann Trio představuje špičku české jazzové scény, přináší to nejlepší z mainstre... | začátek: 17:00
pátek 19.7.2024
Varhanní koncert , J. S. Bach, J. Pachelbel, D. Buxtehude | začátek: 18:00
pátek 19.7.2024
Španělská barokní zarzuela , barokní divadlo, zámek, Po dva festivalové večery dostaneme výjimečnou příležitost objevit zapomenutý barokní oper... | začátek: 19:30
pátek 19.7.2024
Pocta českým skladatelkám , Jezuitský sál, Hotel Růže, Rok české hudby nebude patřit jen Smetanovi, Dvořákovi či Janáčkovi. Tento koncert si před... | začátek: 19:30
pátek 19.7.2024
Strauss, Mozart, Dvorak & Opera With Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 19.7.2024
pátek 19.7.2024
Letní kino: Kdyby tisíc klarinetů , Klášterní zahrada, Přijďte na kouzelný večer pod hvězdami s Letním kinem a užijte si projekci českého filmové... | začátek: 20:30
sobota 20.7.2024
Grafenegg / HOSTOVÁNÍ , SMETANA Má vlast, DVOŘÁK Waldesruhe, Čajkovskij Rokokové variace
sobota 20.7.2024
Tour de Varhany , kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, Znojmo-Louka, 11:00 h. kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava, Znojmo-Louka (CZ) 13:00 h. kostel S
sobota 20.7.2024
Odpoledne se sommeliérem Jakubem Přibylem , Sklep u Císaře Zikmunda, Znojmo, Nejlepší sommelier České republiky, trojnásobný vítěz soutěže Bohemia Sekt Trophé, semifin
sobota 20.7.2024
KONCERT PŘI SVÍČKÁCH II: Ensemble Rosa Mystica , kaple sv. Václava, Ensemble Rosa Mystica vznikl v roce 2022 jako experimentální projekt Dr. Jana Hajiče, cemb
sobota 20.7.2024
Cvičení s živou hudbou , Klášterní zahrada, Mirka Najbrtová Mirka Najbrtová je fyzioterapeutka a lektorka jógy. Vede lekce jógy v Česk... | začátek: 10:00
sobota 20.7.2024
Diskuse s umělci: Jan Kučera , Klášterní zahrada
sobota 20.7.2024
Aleluja , J. S. Bach, J. Ch. Bach, W. A. Mozart | začátek: 18:00
sobota 20.7.2024
Roman Hoza – baryton Lukáš Dvořák – varhany , W. A. Mozart: Terzetta KV 439b W. A. Mozart: Kouzelná flétna – výběr dobových úprav | začátek: 18:00
sobota 20.7.2024
Vilém Veverka a Trio Plus , Klášterní zahrada, Program inspirovaný prvky jazzu a swingu ve vrcholné interpretaci hudebního uskupení Vilém... | začátek: 19:00
sobota 20.7.2024
sobota 20.7.2024
Festival Krumlov: Noc v Hollywoodu , Pivovarská zahrada, Český Krumlov
sobota 20.7.2024
Noc v Hollywoodu , Pivovarská zahrada, Stříbrná plátna od počátků lákala a fascinovala skladatele klasické hudby a jejich spojení... | začátek: 20:30
neděle 21.7.2024
Muzicírování na mostě , NP Podyjí - most přes řeku Dyji (Hardegg/Čížov), Celý den v duchu oslavy česko-rakouského přátelství. Most přes řeku Dyji v Hardeggu je víc
neděle 21.7.2024
Koncert ze znojemských archivů: CAPELLA SEBASTIANA , kostel sv. Michala, Znojmo, Program je koncipován jako slavnostní bohoslužba a je sestaven z děl významných skladatelů
neděle 21.7.2024
Belfiato Quintet , Synagoga, Hudba českých skladatelů pro dechové kvinteto zazní v interpretaci špičkového českého soub... | začátek: 11:00
neděle 21.7.2024
Hudební piknik: Tři boys , Klášterní zahrada, Hager, Hernych, Pavlica  Houslové trio nadupaných houslistů!  Uskupení vzniklo během Akade... | začátek: 11:00
neděle 21.7.2024
Montmartre , Klášterní zahrada, Přijďte zažít kouzlo malování s talentovaným malířem Jiřím Zábranským v Českém Krumlově. O... | začátek: 14:00
neděle 21.7.2024
Sabina Olijve a Martin Homola , Klášterní zahrada, Sabina a Martin se dali hudebně dohromady v roce 2017 v Dubaji, kde spolu téměř rok hráli ... | začátek: 15:00
neděle 21.7.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
neděle 21.7.2024
pondělí 22.7.2024
Filozofický koncert: MATYÁŠ NOVÁK , nádvoří JM Muzea, Znojmo, Klavírista Matyáš Novák patří díky mimořádnému harmonickému cítění, širokému repertoáru a 
pondělí 22.7.2024
Visioni di Napoli , Zámek Troja, U Trojského zámku 1, Praha 7, Angelo Ragazzi (1680–1750) Sonata a tre in re minore Sonata a tre in si minore   Nic... | začátek: 20:00
úterý 23.7.2024
Industriální koncert: Hana Fleková, Edita Keglerová , Nevoga, Znojmo, Mýtická milostná zápolení v hudbě francouzského baroka. Vítězství gamby na dvoře francouzs
úterý 23.7.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
středa 24.7.2024
Koncert Uherčického zámku: Nebe na zemi , Zámek Uherčice, Adam Plachetka v poslední době s oblibou překračuje hranice světa klasické hudby a vydává
středa 24.7.2024
Mucha Trio , Městské divadlo, Trio vynikajících mladých českých sólistek Johanny Hanikové, Ludmily Pavlové a Anny Paulov... | začátek: 19:30
středa 24.7.2024
Tempus mirabilium , Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní/U Milosrdných, Praha 1 – Staré Město, Michael Praetorius (1571–1621) Verleih uns Frieden gnädiglich Pavane d’Espaigne Bene... | začátek: 19:30
středa 24.7.2024
The best of Tchaikovsky, Dvořák & Grieg , Obecní dům, Smetanova síň
čtvrtek 25.7.2024
A. Vivaldi: Juditha Triumphans- premiéra , Domeček, Znojmo, Toto duchovní oratorium pro sólové ženské hlasy, ženský sbor a orchestr najdeme v katalogu
čtvrtek 25.7.2024
MIKULKOVY POHÁDKY – divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, Mikulkovy pohádky jsou vlastně malé básně v próze. Proto v naší inscenaci zachováváme co n... | začátek: 15:00
čtvrtek 25.7.2024
PLAVÁČEK – divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, Plaváček je chlapec jako každý jiný, má však navíc notnou dávku štěstí, kterou mu daly do ... | začátek: 17:00
čtvrtek 25.7.2024
Strunobití , Maškarní sál, zámek, Harfová rodina Hany Müllerové a jejích tří dcer působí v dnešním světě jako zjevení antick... | začátek: 19:30
čtvrtek 25.7.2024
The best of Mozart & Dvorak , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 26.7.2024
Cimbál, víno, vítězství , Šanov u Hrušovan, Zažijete ondrášovské putování s vojenským uměleckým souborem Ondráš a besedu u Cimbálové m
pátek 26.7.2024
Duo Glisando , Klášterní zahrada, Filharmoniště - koncert pro dospělé, kde jsou malé děti vítány. Harfové Duo Glissando je s... | začátek: 14:00
pátek 26.7.2024
Matěj Diviš & Antonín Procházka , Klášterní zahrada, Matěj Diviš a Antonín Procházka jsou hráči na bicí nástroje pohybující se ve velmi širokém... | začátek: 17:00
pátek 26.7.2024
Ave Maria , J. S. Bach, G. F. Händel, Ch. Gounod, C. Franck | začátek: 18:00
pátek 26.7.2024
Jiří Vodička a Virtuosos V4+ , Zámecká jízdárna, Mentorem letošních vítězů mezinárodní soutěže mladých talentů klasické hudby Virtuosos V4+... | začátek: 19:30
pátek 26.7.2024
Letní kino: Trhák , Klášterní zahrada, Přijďte si užít kouzelný večer pod hvězdami s Letním kinem a zasmějte se u české komediáln... | začátek: 20:30
sobota 27.7.2024
sobota 27.7.2024
A. Vivaldi: Juditha Triumphans – repríza , Domeček, Znojmo, Toto duchovní oratorium pro sólové ženské hlasy, ženský sbor a orchestr najdeme v katalogu
sobota 27.7.2024
Cvičení s hudbou , Klášterní zahrada, Mirka Najbrtová Mirka Najbrtová je fyzioterapeutka a lektorka jógy. Vede lekce jógy v Česk... | začátek: 10:00
sobota 27.7.2024
Kreativní dílny s dílnami PORT , Klášterní zahrada, Výtvarný workshop 11:00 - 13:00... | začátek: 11:00
sobota 27.7.2024
Ave Maria , J. S. Bach, G. F. Händel, W. A. Mozart, A. Dvořák | začátek: 18:00
sobota 27.7.2024
Hele Wāwae , Klášterní zahrada, Hele Wāwae je autorským projektem, kapelou, výzkumnou laboratoří bubeníka Antonína Procház... | začátek: 19:00
sobota 27.7.2024
Hravá opereta, hvězdný muzikál , Pivovarská zahrada, Do Pivovarské zahrady přeneseme nejslavnější operety 19. století Oskara Nedbala, Franze Le... | začátek: 20:30
sobota 27.7.2024
Večerní tančení – Rafael del Busto Cuni , Klášterní zahrada, profesionální tanečník, lektor tance, kubánský umělec, choreograf Rafael je profesionální ... | začátek: 22:30
neděle 28.7.2024
neděle 28.7.2024
Jazzové matiné: Kouda’s Quartet , NP Podyjí, u Šobeské lávky, Jazzová stálice Hudebního festivalu Znojmo, oblíbený Kouda´s quartet doprovodí svými tóny
neděle 28.7.2024
A. Vivaldi: Juditha Triumphans – derniéra , Domeček, Znojmo, Toto duchovní oratorium pro sólové ženské hlasy, ženský sbor a orchestr najdeme v katalogu
neděle 28.7.2024
Matěj Diviš & Antonín Procházka , Klášterní zahrada, Matěj Diviš a Antonín Procházka jsou hráči na bicí nástroje pohybující se ve velmi širokém... | začátek: 11:00
neděle 28.7.2024
neděle 28.7.2024
Montmartre , Klášterní zahrada, Přijďte zažít kouzlo malování s talentovaným malířem Jiřím Zábranským v Českém Krumlově. O... | začátek: 14:00
neděle 28.7.2024
CrossOver Sextet , Klášterní zahrada, CrossOver Sextet Projekt vycházející z autorské tvorby Marka Novotného, který osobitým způ... | začátek: 15:00
neděle 28.7.2024
neděle 28.7.2024
Drei Engel , kostel sv. Mikuláše, Boletice, V nejstarší stavbě jižních Čech, sudetském boletickém kostele z 12. století, zazní barokní... | začátek: 19:30
neděle 28.7.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
pondělí 29.7.2024
Fantasia portuguesa , Zámek Troja, U Trojského zámku 1, Praha 7, Pedro António Avondano (1714–1782) Quanta gente che sospira (Il mondo della luna) Tr... | začátek: 20:00
pondělí 29.7.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
úterý 30.7.2024
Beethoven & Mozart in the Municipal House , Obecní dům, Smetanova síň
středa 31.7.2024
Simply Quartet , Maškarní sál, zámek, Mezinárodní smyčcové kvarteto, jehož hráči pochází z Číny, Rakouska a Norska, se v komorní... | začátek: 19:30
středa 31.7.2024
Sueños mágicos , Míčovna Pražského hradu, Pražský hrad, Praha 1, Gaspar Sanz (ca 1640–1710) Mariona, Chacona, Canarios   Luis de Milán (ca 1500–1561)... | začátek: 20:00
středa 31.7.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň

srpen 2024

čtvrtek 1.8.2024
KOLOTOČ POHÁDEK – divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, Dvě klasické (lidové) pohádky (O Jeníčkovi a Mařence, O velké řepě) a třetí na požádání (O... | začátek: 15:00
čtvrtek 1.8.2024
ČERVENÁ KARKULKA – divadelní scéna – pro rodiče s dětmi , Klášterní zahrada, Už to sviští, už to jede! Komedianti se svým kolotočem už jsou zase tady.  Přijeli jsme se... | začátek: 17:00
čtvrtek 1.8.2024
Bruckner / Smetana 200 , Svatý Kámen, Společný koncert rakouského sboru Hard–chór a českého Kühnova smíšeného sboru proběhne jak... | začátek: 19:30
čtvrtek 1.8.2024
Fúze v múze , Egon Schiele Art Centrum, Inspirativní a múzami milovaný prostor Egon Schiele Art Centra bude propojí hudbu s výtvar... | začátek: 19:30
čtvrtek 1.8.2024
Grafenegg Festival , Grafenegg, Wolkenturm, X
čtvrtek 1.8.2024
The best of Tchaikovsky, Dvořák & Grieg , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 2.8.2024
pátek 2.8.2024
Kreativní dílny s Klášterními dílnami , Klášterní zahrada, Výtvarný workshop 14:00 - 16:00... | začátek: 14:00
pátek 2.8.2024
The Cold Licks , Klášterní zahrada, The Cold Licks je power trio z Prahy. Leadrem kapely je výtvarník Jonáš Ledecký, který dal... | začátek: 17:00
pátek 2.8.2024
Varhanní koncert , J. S. Bach, J. Pachelbel, D. Buxtehude | začátek: 18:00
pátek 2.8.2024
Vášně akordeonu , Zámecká jízdárna, Jihoamericky laděný program předposledního koncertu uvede Kseniju Sidorovou, věhlasnou lot... | začátek: 19:30
pátek 2.8.2024
The Great Classical Music , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 2.8.2024
Letní kino: Šíleně smutná princezna , Klášterní zahrada, Přijďte si užít večer pod hvězdami s Letním kinem a pohádkovým filmem "Šíleně smutná princ... | začátek: 20:30
sobota 3.8.2024
Cvičení s živou hudbou , Klášterní zahrada, Mirka Najbrtová Mirka Najbrtová je fyzioterapeutka a lektorka jógy. Vede lekce jógy v Česk... | začátek: 10:00
sobota 3.8.2024
Kreativní dílny s dílnami PORT , Klášterní zahrada, Výtvarný workshop 11:00 - 13:00... | začátek: 11:00
sobota 3.8.2024
Kuba Vaclík , Klášterní zahrada, Kuba Vaclík je zpěvák a kytarista z jižních Čech. Tíhne převážně k zahraniční tvorbě a v j... | začátek: 15:00
sobota 3.8.2024
Varhanní koncert , J. S. Bach, O. Respighi, F. X. Brixi, G. F. Händel | začátek: 18:00
sobota 3.8.2024
Samuel Mariño (Venezuela) – chlapecký soprán Musica Florea Marek Štryncl – dirigent , J. S. Bach, F. Mendelssohn-Bartholdy, A. Bruckner, A. Dvořák a další | začátek: 18:00
sobota 3.8.2024
Galiani Gypsy Jazz , Klášterní zahrada, Romská kapela Galiani Gypsy Jazz navazuje na tradici velkých romských hudebníků, jejichž e... | začátek: 19:00
sobota 3.8.2024
Strauss, Mozart, Dvorak & Opera With Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
sobota 3.8.2024
Shakespeare 460: Romeo a Julie , Pivovarská zahrada, Český Krumlov
sobota 3.8.2024
Shakespeare 460: Romeo a Julie , Pivovarská zahrada, Závěr festivalu bude patřit nejslavnějšímu dramatikovi, Labuti avonské či anglickému Bardo... | začátek: 20:30
neděle 4.8.2024
neděle 4.8.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
pondělí 5.8.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
úterý 6.8.2024
Acis and Galatea , Městská divadla pražská – Divadlo ABC, Vodičkova 699/28, Praha 1, George Friedrich Händel (1685–1759) Acis and Galatea, HWV 49a (1718)   Představení j... | začátek: 19:00
úterý 6.8.2024
Acis and Galatea , Městská divadla pražská – Divadlo ABC, Praha
úterý 6.8.2024
Beethoven & Mozart in the Municipal House , Obecní dům, Smetanova síň
středa 7.8.2024
The best of Mozart & Dvorak , Obecní dům, Smetanova síň
čtvrtek 8.8.2024
Cachua Serranita , Zamek Biskupów Warmińskich (PL)
čtvrtek 8.8.2024
The best of Tchaikovsky, Dvořák & Grieg , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 9.8.2024
Trubka pod chrámovou klenbou , J. S. Bach, G. F. Händel, G. Ph. Telemann, J. Clarke | začátek: 18:00
pátek 9.8.2024
The Best of Classics & Opera with Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 9.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
sobota 10.8.2024
Aleluja , J. S. Bach, J. Ch. Bach, W. A. Mozart | začátek: 18:00
sobota 10.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
neděle 11.8.2024
Světová opera a opereta , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Mascagni, Rossini, Verdi ad. | začátek: 15:15
neděle 11.8.2024
Barock perfekt , Augustinerkirche, Erfurt (DE)
neděle 11.8.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
neděle 11.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
pondělí 12.8.2024
Česká hudba , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Bedřich Smetana, Antonín Dvořák ad. | začátek: 15:15
úterý 13.8.2024
Film a muzikál , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Vangelis, Alan Silvestri, Nino Rota ad. | začátek: 15:15
úterý 13.8.2024
Strauss, Mozart, Dvorak & Opera With Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
úterý 13.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
středa 14.8.2024
Klassik Festival Schloss Kirchstetten , zámek Kirchstetten, X
středa 14.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
čtvrtek 15.8.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
čtvrtek 15.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
pátek 16.8.2024
pátek 16.8.2024
Flétnová meditace , J. S. Bach, G. F. Händel, G. Fauré | začátek: 18:00
pátek 16.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
sobota 17.8.2024
Hoboj & varhany , J. S. Bach, C. Ph. E. Bach, J. Pachelbel, C. Franck | začátek: 18:00
sobota 17.8.2024
Jiří Vodička – housle Dieter Hubov (Švýcarsko) – varhany , G. F. Händel, A. Scarlatti, A. Vivaldi a další novodobá premiéra skladby z kukského archivu | začátek: 18:00
sobota 17.8.2024
66. Chopinův festival – Slavnostní zahajovací koncert , Společenský dům Casino, Reitenbergerova 95/4, Mariánské Lázně, Česká republika, Dina Yoffe (Lotyšsko) – klavírVito Clemente (Itálie) – dirigent | začátek: 19:30
sobota 17.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
neděle 18.8.2024
PAVEL ČERNOCH 50 / FESTIVAL ŠPILBERK , velké nádvoří hradu Špilberk, Pavel Černoch oslaví své životní jubileum áriemi, duety, předehrami ze slavných oper Verdiho, Pucciniho, Mascaniho, Bizeta, Leoncavalla, Dvořáka, Smetany a dalších | začátek: 20:00
neděle 18.8.2024
Strauss, Mozart, Dvorak & Opera With Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
neděle 18.8.2024
Divotvorný hrnec , Otáčivé hlediště
úterý 20.8.2024
Mistři klasické hudby , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Dvořák, Mozart, Beethoven ad. | začátek: 15:15
středa 21.8.2024
Vídeňská opereta , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Johann Strauss, Franz Lehár ad. | začátek: 15:15
středa 21.8.2024
JAMES BOND NIGHT / FESTIVAL ŠPILBERK , velké nádvoří hradu Špilberk, Slavné melodie ze slavných "bondovek" | začátek: 20:00
středa 21.8.2024
Česká filharmonie Hamburk , Elbphilharmonie Sommer, Zájezd | začátek: 20:00
pátek 23.8.2024
Air , J. S. Bach, A. Vivaldi, J. Pachelbel, Ch. Gounod | začátek: 18:00
pátek 23.8.2024
Tosca , Státní opera
pátek 23.8.2024
Česká filharmonie Lucern , Lucerne Festival, Zájezd | začátek: 19:30
pátek 23.8.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
sobota 24.8.2024
Andělská harfa , W. A. Mozart, A. Vivaldi, C. Debussy, A. Dvořák | začátek: 18:00
sobota 24.8.2024
Nabucco , Státní opera
sobota 24.8.2024
66. Chopinův festival – Slavnostní závěrečný koncert , Společenský dům Casino, Reitenbergerova 95/4, Mariánské Lázně, Česká republika, Marek Bracha (Polsko) – klavírBartosz Zurakowski (Polsko) – dirigent | začátek: 19:30
sobota 24.8.2024
HVĚZDNÝ KOREJSKÝ ORCHESTR / FESTIVAL ŠPILBERK , velké nádvoří hradu Špilberk, DVOŘÁK Karneval, koncertní předehra, BRUCH Houslový koncert č. 1 g moll, SIBELIUS Symfonie č. 2 D dur | začátek: 20:00
neděle 25.8.2024
neděle 25.8.2024
neděle 25.8.2024
Česká filharmonie Wiesbaden , Rheingau Musik Festival, Zájezd | začátek: 19:30
neděle 25.8.2024
BEETHOVENOVA DEVÁTÁ 200 / FESTIVAL ŠPILBERK , velké nádvoří hradu Špilberk, BEETHOVEN Symfonie č. 9 d moll s "Ódou na radost“ | začátek: 20:00
neděle 25.8.2024
The best of Mozart & Dvorak , Obecní dům, Smetanova síň
pondělí 26.8.2024
Světová opera a opereta , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Mascagni, Rossini, Verdi ad. | začátek: 15:15
pondělí 26.8.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
úterý 27.8.2024
Česká hudba , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Bedřich Smetana, Antonín Dvořák ad. | začátek: 15:15
úterý 27.8.2024
Česká filharmonie Londýn , BBC Proms, Zájezd | začátek: 19:30
středa 28.8.2024
Film a muzikál , Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně, Česká republika, Vangelis, Alan Silvestri, Nino Rota ad. | začátek: 15:15
středa 28.8.2024
FOK ve Valdštejnské zahradě , Valdštejnská zahrada
středa 28.8.2024
Prodaná nevěsta , Národní divadlo
středa 28.8.2024
Tosca , Státní opera
středa 28.8.2024
Česká filharmonie Londýn , BBC Proms, Zájezd | začátek: 19:30
středa 28.8.2024
The Best of Classics , Obecní dům, Smetanova síň
středa 28.8.2024
čtvrtek 29.8.2024
Tajemství , Národní divadlo
čtvrtek 29.8.2024
Nabucco , Státní opera
čtvrtek 29.8.2024
The Four Seasons, Gypsy Airs op.20 , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 30.8.2024
Varhanní koncert , J. S. Bach, O. Respighi, F. X. Brixi, G. F. Händel | začátek: 18:00
pátek 30.8.2024
pátek 30.8.2024
pátek 30.8.2024
pátek 30.8.2024
pátek 30.8.2024
Strauss, Mozart, Dvorak & Opera With Ballet , Obecní dům, Smetanova síň
sobota 31.8.2024
sobota 31.8.2024
FESTIVAL LÍPA MUSICA, ČESKÁ LÍPA: SMETANA - MÁ VLAST / HOSTOVÁNÍ , Ostatní, DVOŘÁKOVA PRAHA , DVOŘÁK, JANÁČEK, HOSTOVÁNÍ | začátek: 16:30
sobota 31.8.2024
DVOŘÁKOVA PRAHA: DVOŘÁK, JANÁČEK / HOSTOVÁNÍ , DVOŘÁKOVA PRAHA , DVOŘÁK, JANÁČEK, HOSTOVÁNÍ | začátek: 16:30
sobota 31.8.2024
Po stopách Antonína Dvořáka - festivalová ouvertura , Besední dům Brno, Antonín Dvořák: Tři mužské sbory na slova slovenských lidových písní, op. 43, B.... | začátek: 16:30
sobota 31.8.2024
Gloria , A. Vivaldi, J. Mysliveček, G. B. Pergolesi | začátek: 18:00
sobota 31.8.2024
Tosca , Státní opera
sobota 31.8.2024
sobota 31.8.2024

září 2024

neděle 1.9.2024
ZAHÁJENÍ 141. SEZONY NAV... , Divadelní náměstí, začátek v 15h.
neděle 1.9.2024
Nabucco , Státní opera
neděle 1.9.2024
ŠTETL FEST , Besední dům, HAAS Studie pro smyčce Suita pro hoboj a klavír (v úpravě Ondřeje Kyase pro hoboj a smyčce), SCHÖNBERG Zjasněná noc | začátek: 20:00
pondělí 2.9.2024
Hudba z večerníčků a pohádek , Obecní dům, Smetanova síň
pondělí 2.9.2024
Varhanní dárky pro Bedřicha Smetanu , Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF1
úterý 3.9.2024
středa 4.9.2024
středa 4.9.2024
TOSCA , Giacomo Puccini, | začátek: 18:30
středa 4.9.2024
ZAHAJOVACÍ KONCERT MENDELSSOHN: LOBGESANG , Ostrava-centrum – Katedrála Božského Spasitele , Program Felix Mendelssohn (1809–1847): Symfonie č. 2 „Lobgesang“ (Chvalozpěv), op. 52... | začátek: 19:00
středa 4.9.2024
čtvrtek 5.9.2024
Open-air koncert , Piazzetta Janáčkova divadla
čtvrtek 5.9.2024
STÁLE STEJNÝ PŘÍBĚH , Divadlo Ponec
čtvrtek 5.9.2024
Antonín Dvořák ve francouzské společnosti , Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF2
čtvrtek 5.9.2024
Tajemství , Národní divadlo
čtvrtek 5.9.2024
Nabucco , Státní opera
pátek 6.9.2024
pátek 6.9.2024
VOCES8 LUX AETERNA , Ostrava-Pustkovec Kostel sv. Cyrila a Metoděje , Program „Lux Aeterna“ William Byrd (1543–1623): Sing Joyfully Felix Mendelssohn (1809–1847... | začátek: 19:00
pátek 6.9.2024
pátek 6.9.2024
pátek 6.9.2024
4. abonentní koncert v Opavě , , Janáček, Rachmaninov, Mozart,  , Federico Colli – klavír, Tomáš Netopil – dirigent, | začátek: 19:00
pátek 6.9.2024
Bamberger Symphoniker, J. Hrůša, J. Steckel - zahajovací koncert , Rudolfinum, Dvořákova síň, Antonín Dvořák: Koncert pro violoncello a orchestr h moll, op. 104, B. 191 Anton... | začátek: 20:00
sobota 7.9.2024
sobota 7.9.2024
Dny Evropského dědictví ... , Prohlídky prostor Šaldova divadla, začátky v 9, 10, 11 a 12h.
sobota 7.9.2024
BENNEWITZOVO KVARTETO DVOŘÁK / BRAHMS , Albrechtice u Českého Těšína – Evangelický kostel , Program Antonín Dvořák (1841–1904): Smyčcový kvintet č. 3 Es dur, op. 97, B180 Johannes Br... | začátek: 15:00
sobota 7.9.2024
sobota 7.9.2024
sobota 7.9.2024
COLLEGIUM 1704 BACH / ZELENKA , Ostrava-centrum Evangelický Kristův kostel , Program Johann Sebastian Bach (1685 – 1750): Aus der Tiefen rufe ich, Herr, zu dir, BWV 13... | začátek: 19:00
sobota 7.9.2024
Rusalka , Janáčkovo divadlo
sobota 7.9.2024
Česká filharmonie, Jakub Hrůša, Julia Fischer Dvořákova Praha , Dvořákova síň, Festival | začátek: 19:30
sobota 7.9.2024
Česká filharmonie, J. Hrůša, J. Fischer, L. Vasilek, C. Winters, B. Adamova, D. Butt Philip, B. Sherratt, Ch. Schmitt , Rudolfinum, Dvořákova síň, Antonín Dvořák: Karneval, op. 92, B. 169 Josef Suk: Fantasie g moll pro housle a... | začátek: 20:00
neděle 8.9.2024
ARS ELECTRONICA FESTIVAL, LINEC, RAKOUSKO / HOSTOVÁNÍ , Ostatní, ARS ELECTRONICA FESTIVAL, LINEC, RAKOUSKO / HOSTOVÁNÍ, GLASS Mishima Concerto
neděle 8.9.2024
neděle 8.9.2024
ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNA , [Emmerich Kálmán]Příběh o lásce šantánové zpěvačky a šlechtice na křídlech populárních valčíků....
neděle 8.9.2024
Rodinný den - Rodinný den, doprovodný program , Anežský klášter, 10.00: divadelní představení Čert a Káča (zahrada Anežského kláštera) 11.15: tvů... | začátek: 10:00
neděle 8.9.2024
MUSICA GLORIAHÄNDEL: ANTHEMS , Ostrava-centrum – Kostel sv. Václava , Program Georg Friedrich Händel (1685–1759): Chandos Anthems 10, HWV 255 Varhanní koncert „... | začátek: 17:00
neděle 8.9.2024
Plzeňská filharmonie, Ch. Iwasaki, S. Schuller, Z. Fric, M. Pášma, T. Ille , Betlémská kaple – aula ČVUT, Martin Pášma, Tomáš Ille: Dvořák učitel Tradiční Rodinný den Dvořákovy Prahy... | začátek: 17:00
neděle 8.9.2024
Nabucco , Státní opera
neděle 8.9.2024
Tajemství , Národní divadlo
neděle 8.9.2024
Pavel Haas Quartet, K. Dohnal, T. Františ, P. Vojta, P. Ries , Rudolfinum, Dvořákova síň, Antonín Dvořák: Cypřiše, B. 152 Franz Schubert: Oktet F dur, D. 803 Komorní ... | začátek: 20:00
pondělí 9.9.2024
Varhany pod rukama aranžéra a improvizátora , Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF3
pondělí 9.9.2024
pondělí 9.9.2024
Bamberger Symphoniker, J. Hrůša , Rudolfinum, Dvořákova síň, Bedřich Smetana: Richard III., op. 11 Bedřich Smetana: Valdštýnův tábor, op. 14 ... | začátek: 20:00
úterý 10.9.2024
S. Toba, N. Sonoda , Bořislavka centrum – Artium, Robert Schumann: Fantastické kusy, op. 73 Toshiro Mayuzumi: Bunraku Johannes Bra... | začátek: 18:00
úterý 10.9.2024
Tosca , Státní opera
úterý 10.9.2024
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, T. Brauner, Pražský filharmonický sbor, L. Kozubík , Rudolfinum, Dvořákova síň, Erich Wolfgang Korngold: Mrtvé město Někdy se vzpomínky uzavřou do chrámu mi... | začátek: 19:00
úterý 10.9.2024
Coco Chanel , Mahenovo divadlo
úterý 10.9.2024
Prodaná nevěsta , Národní divadlo
středa 11.9.2024
středa 11.9.2024
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY , Leoš Janáček, PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN. | začátek: 18:30
středa 11.9.2024
GUSNAR / CHOPIN UNI CHAMBER ORCHESTRA SAXOFON A SMYČCE , Ostrava, Koncertní sál Fakulty umění / Moravská Ostrava 3398 , Program Javier Alvarez (b.1956): Metro Chabacano Ilja Zeljenka (1932–2007): Musica Slovaka... | začátek: 19:00
středa 11.9.2024
Její pastorkyňa , Národní divadlo
středa 11.9.2024
Česká filharmonie, Bamberger Symphoniker, Jakub Hrůša Dvořákova Praha , prostranství před Průmyslovým palácem, Festival | začátek: 20:15
středa 11.9.2024
Česká filharmonie, Bamberger Symphoniker, J. Hrůša - open air , Výstaviště Praha, Gustav Mahler: Symfonie č. 7 Tento koncert je snahou o rekonstrukci premiéry... | začátek: 20:15
čtvrtek 12.9.2024
Concertino Praga 2024: Talent Stage - Talent Stage soutěže Concertino Praga 2024 , Bořislavka centrum – Artium, Robert Muczynski: Time Pieces pro klarinet a klavír, op. 43 (Matthew Stephen Hoc... | začátek: 18:00
čtvrtek 12.9.2024
Německé symfonické varhany , Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF4
čtvrtek 12.9.2024
MACHINA MUNDI JAZZ V MUZEU , Muzeum nákladních automobilů Tatra / Husova 1326/13, 742 21 Kopřivnice , Program INSPIRACE WEATHER REPORT   Machina Mundi: Luboš Soukup – tenorový & sopránový saxo... | začátek: 19:00
čtvrtek 12.9.2024
čtvrtek 12.9.2024
Veselá vdova , Janáčkovo divadlo
čtvrtek 12.9.2024
Zemlinského kvarteto, E. Hemsing , Anežský klášter, Antonín Dvořák: Smyčcový kvartet č. 3 D dur, B. 18 Leoš Janáček: Mládí, suita pr... | začátek: 20:00
pátek 13.9.2024
pátek 13.9.2024
Mistrovský kurz: Paul Lewis - mistrovský kurz , Akademie múzických umění v Praze, Sál Martinů, Asi každý klavírista během svého studia zaregistroval skutečnost, že skvělá kl... | začátek: 10:00
pátek 13.9.2024
Mistrovský kurz: Henrik Wiese - mistrovský kurz , Akademie múzických umění v Praze, Malý klavírní sál, Mistrovské kurzy dělají z nadaných osobností umělce. Mladé adepty dokonalé hry... | začátek: 10:00
pátek 13.9.2024
pátek 13.9.2024
PERMONÍK CHOIR KARVINÁ ARNESEN / JENKINS: ADIEMUS , Ostrava-centrum Evangelický Kristův kostel , Program Kim André Arnesen (1980): Magnificat Karl Jenkins (1944): Adiemus... | začátek: 19:00
pátek 13.9.2024
pátek 13.9.2024
Mao Fujita , Rudolfinum, Dvořákova síň, Wolfgang Amadeus Mozart: 12 variací na téma písně „Ah, vous dirai-je, maman“, K.... | začátek: 20:00
pátek 13.9.2024
Sedláčkovo kvarteto, L. Sommer , Anežský klášter, Václav Jindřich Veit: Smyčcový kvartet e moll Luigi Boccherini: Kvintet pro kyta... | začátek: 20:00
sobota 14.9.2024
NABUCCO , [Giuseppe Verdi]Operní drama o touze po svobodě, moci i lásce.
sobota 14.9.2024
ENSEMBLE CASTELKORN ZAHRADNÍ LABYRINT , Příbor – Refektář piaristického kláštera, Lidická 50, 742 58 Příbor , Program OUVERTURA Johann Heinrich Schmelzer (1620–1680): Intrada di Policinelli (Balletto ... | začátek: 15:00
sobota 14.9.2024
JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA VERDI / DVOŘÁK: TE DEUM , Ostrava – Mariánské Hory Kostel Panny Marie Královny , Program Giuseppe Verdi (1813 – 1901): Quattro pezzi sacri Antonín Dvořák ( 1841 – 1904): T... | začátek: 19:00
sobota 14.9.2024
Concertino Praga 2024: finálový soutěžní koncert - finálový soutěžní koncert, sólová kategorie , Rudolfinum, Dvořákova síň, Edvard Grieg: Klavírní koncert a moll, op. 16 (Nora Lubaddová) Sergej Rachmanino... | začátek: 19:00
sobota 14.9.2024
Here I am, Orlando , Janáčkovo divadlo
neděle 15.9.2024
A. Cicalese, E. Lu , Anežský klášter, Ludwig van Beethoven: Sonáta pro housle a klavír č. 1 D dur, op. 12, č. 1 Wolfga... | začátek: 11:00
neděle 15.9.2024
ENSEMBLE CASTELKORN ZAHRADNÍ LABYRINT , Dětmarovice - Kostel sv. Máří Magdalény , Program OUVERTURA Johann Heinrich Schmelzer (1620–1680): Intrada di Policinelli (Balletto ... | začátek: 15:00
neděle 15.9.2024
SLOVENSKÝ KOMORNÍ ORCHESTRSUK / BELLA / DVOŘÁK , Třinec – Evangelický kostel , Program Josef Suk (1874–1935): Meditace na staročeský chorál Svatý Václave, op. 35a Ján Le... | začátek: 18:00
neděle 15.9.2024
ZAHAJOVACÍ KONCERT SEZONY: SMETANA 200 & BRUCKNER 200 , Janáčkovo divadlo, SMETANA Hakon Jarl, symfonická báseň op. 16, SMETANA Richard III., symfonická báseň op. 11, BRUCKNER Symfonie č. 7 E dur | začátek: 19:00
neděle 15.9.2024
Collegium 1704, V. Luks, E. Guo , Rudolfinum, Dvořákova síň, Antonín Dvořák: Koncert pro klavír a orchestr g moll, op. 33, B. 63 Jan Václav K... | začátek: 20:00
pondělí 16.9.2024
Česko-francouzské varhanní dialogy , Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF5
pondělí 16.9.2024
Dva nahatý chlapi , Sál Filharmonie Hradec Králové
pondělí 16.9.2024
Její pastorkyňa , Národní divadlo
pondělí 16.9.2024
Luzerner Sinfonieorchester, Michael Sanderling, Lukáš Vondráček , Rudolfinum, Dvořákova síň, Ludwig van Beethoven: Egmont, předehra, op. 84 Sergej Rachmaninov: Klavírní konc... | začátek: 20:00
úterý 17.9.2024
S. Yakimov, J. Skalka, D. Stefanov , Bořislavka centrum – Artium, Fryderyk Chopin: Scherzo č. 2 b moll, op. 31 (Semjon Yakimov) Semjon Yakimov: Do... | začátek: 18:00
úterý 17.9.2024
JAN MRÁČEK & PKF DVOŘÁK / MARTINŮ , Ostrava-centrum – Sál Vesmír / ul. Zahradní 1741/17 , Program Antonín Dvořák (1841-1904): Smyčcová serenáda E dur, op. 22 Bohuslav Martinů (1980... | začátek: 19:00
úterý 17.9.2024
Reviens Bébel! , Smetanova síň, Obecní dům, 19:00
úterý 17.9.2024
Coco Chanel , Mahenovo divadlo
úterý 17.9.2024
Bennewitzovo kvarteto, Wies de Boevé , Anežský klášter, Antonín Dvořák: Smyčcový kvartet č. 7 a moll, op. 16, B. 45 Ervín Schulhoff: Smy... | začátek: 20:00
úterý 17.9.2024
M. Argerich, S. Pacini , Rudolfinum, Dvořákova síň, Wolfgang Amadeus Mozart: Sonáta D dur pro dva klavíry, K. 448 Franz Liszt: Conso... | začátek: 20:00
středa 18.9.2024
Mistrovský kurz: Wies de Boevé - Mistrovský kurz , Akademie múzických umění v Praze, Malý klavírní sál, Lidová moudrost sice říká, že basa tvrdí muziku, ale kontrabas v klasické hudb... | začátek: 10:00
středa 18.9.2024
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY , Leoš Janáček, PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN. | začátek: 18:30
středa 18.9.2024
VUS ONDRÁŠ 70 LET: ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ , Ostrava centrum — NDM divadlo Jiřího Myrona /Čs. Legií 148/14 702 00 Ostrava , Program „ 70 let od založení‘ — Ondrášovské putování Celosouborový pořad sestavený z taneč... | začátek: 19:00
středa 18.9.2024
středa 18.9.2024
středa 18.9.2024
Symfonie tisíců , Obecní dům, Smetanova síň
středa 18.9.2024
Wiener Philharmoniker, Ch. Thielemann , Rudolfinum, Dvořákova síň, Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 3 a moll, op. 56, „Skotská“ Richard Str... | začátek: 20:00
čtvrtek 19.9.2024
L. Mareček, D. Mareček , Bořislavka centrum – Artium, Josef Suk: Balada a Serenáda pro violoncello a klavír, op. 3 Leoš Janáček: Pohád... | začátek: 18:00
čtvrtek 19.9.2024
Coco Chanel , Mahenovo divadlo
čtvrtek 19.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
čtvrtek 19.9.2024
Beethoven – Rejcha – Haydn , Betlémská kaple
čtvrtek 19.9.2024
A1 Zahajovací koncert , , Beethoven, Brahms,  , Denis Kozhukhin – klavír, Lawrence Foster – dirigent, | začátek: 19:00
čtvrtek 19.9.2024
Česká filharmonie, Ingo Metzmacher, Václav Petr Dvořákova Praha , Dvořákova síň, Festival | začátek: 19:30
čtvrtek 19.9.2024
B1 – Ozvěna Alp , Sál Filharmonie Hradec Králové
čtvrtek 19.9.2024
Symfonie tisíců , Obecní dům, Smetanova síň
čtvrtek 19.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
čtvrtek 19.9.2024
Česká filharmonie, I. Metzmacher, V. Petr , Rudolfinum, Dvořákova síň, Bohuslav Martinů: Památník Lidicím, H. 296 Petr Wajsar: Violoncelloops – koncert... | začátek: 20:00
čtvrtek 19.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
pátek 20.9.2024
pátek 20.9.2024
TYJÁTR MISTRA PEDRA: NOR... , [Manuel de Falla, Adolphe Charles Adam], PM/1PREMIÉRA. Netradiční operní tituly s loutkami v hlavní roli.
pátek 20.9.2024
CONCERTO AVENTINO / MORE MAIORUM ADAM MICHNA „SVATOVÁCLAVSKÝ“ , Ludgeřovice – Kostel sv. Mikuláše , Program Adam Václav Michna (1600–1676): Officium Vespertinum & Missa Sancti Wenceslai OFFI... | začátek: 18:00
pátek 20.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
pátek 20.9.2024
Prodaná nevěsta , Národní divadlo
pátek 20.9.2024
Hubička , Velké divadlo
pátek 20.9.2024
P1 Zahajovací koncert II , , Beethoven, Brahms ,  , Denis Kozhukhin – klavír, Lawrence Foster – dirigent, | začátek: 19:00
pátek 20.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
pátek 20.9.2024
Dover Quartet, J. Špaček, T. Gavriilidis-Petrin , Betlémská kaple – aula ČVUT, Jessie Montgomery: „Strum“ pro smyčcové kvarteto Petr Iljič Čajkovskij: Smyčcový... | začátek: 20:00
pátek 20.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
sobota 21.9.2024
Mistrovský kurz: Edison Pashko - mistrovský kurz komorní hudby , Akademie múzických umění v Praze, Respirium, Mistrovský kurz komorní hudby se členy Vídeňských filharmoniků Komorní hudb... | začátek: 10:00
sobota 21.9.2024
Mistrovský kurz: Prof. Martin Kubik - mistrovský kurz komorní hudby , Akademie múzických umění v Praze, Galerie, Mistrovský kurz komorní hudby se členy Vídeňských filharmoniků Komorní hudb... | začátek: 10:00
sobota 21.9.2024
Mistrovský kurz: Prof. Milan Šetena - mistrovský kurz komorní hudby , Akademie múzických umění v Praze, Sál Martinů, Mistrovský kurz komorní hudby se členy Vídeňských filharmoniků Komorní hudb... | začátek: 10:00
sobota 21.9.2024
Opera nás baví , Stavovské divadlo
sobota 21.9.2024
Heribert Metzger – Varhanní recitál , Obecní dům, Smetanova síň
sobota 21.9.2024
sobota 21.9.2024
COLLEGIUM MARIANUM SALVE REGINA , Ostrava – Slezská Ostrava – Husův sbor , Program Program: „Salve Regina“ Johann Joseph Fux (1660–1741): Rondeau a 7 pro flétnu, fag... | začátek: 18:00
sobota 21.9.2024
Rusalka , Národní divadlo
sobota 21.9.2024
Salve Regina , Husův sbor, Slezská Ostrava, Ostrava
sobota 21.9.2024
Příhody lišky Bystroušky , Janáčkovo divadlo
sobota 21.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
sobota 21.9.2024
TOSCA , Giacomo Puccini, | začátek: 18:30
sobota 21.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
sobota 21.9.2024
Academy of St Martin in the Fields, J. Bell , Rudolfinum, Dvořákova síň, Kevin Puts: „Earth” ze suity The Elements Antonín Dvořák: Koncert pro housle a o... | začátek: 20:00
sobota 21.9.2024
Rožmberská noc , Zámek Třeboň Zámek Třeboň
neděle 22.9.2024
Mistrovský kurz: Edison Pashko - mistrovský kurz komorní hudby , Akademie múzických umění v Praze, Respirium, Mistrovský kurz komorní hudby se členy Vídeňských filharmoniků Komorní hudb... | začátek: 10:00
neděle 22.9.2024
Mistrovský kurz: Prof. Martin Kubik - mistrovský kurz komorní hudby , Akademie múzických umění v Praze, Galerie, Mistrovský kurz komorní hudby se členy Vídeňských filharmoniků Komorní hudb... | začátek: 10:00
neděle 22.9.2024
Mistrovský kurz: Prof. Milan Šetena - mistrovský kurz komorní hudby , Akademie múzických umění v Praze, Sál Martinů, Mistrovský kurz komorní hudby se členy Vídeňských filharmoniků Komorní hudb... | začátek: 10:00
neděle 22.9.2024
Nabucco , Státní opera
neděle 22.9.2024
CAPPELLA MARIANAKRYŠTOF HARANT ANEB PUTOVÁNÍ DO SVATÉ ZEMĚ , Hlučín – Kostel sv. Jana Křtitele , Program Kryštof Harant aneb Putování do Svaté země „Hudební cesta po stopách českého rene... | začátek: 18:00
neděle 22.9.2024
neděle 22.9.2024
Quartetto di Cremona, P. Nikl , Betlémská kaple – aula ČVUT, Franz Schubert: Smyčcový kvartet č. 14 d moll, D. 810, „Smrt a dívka“ Antonín Dv... | začátek: 20:00
pondělí 23.9.2024
Závěrečný koncert mistrovských kurzů - závěrečný koncert mistrovských kurzů komorní hudby , Akademie múzických umění v Praze, Galerie, Antonín Dvořák: Smyčcový kvartet č. 10 Es dur, op. 51, B. 92, „Slovanský“ Johann... | začátek: 17:00
pondělí 23.9.2024
FILIPPO MINECCIA / LES AFFRANCHI·E·S ITALSKÉ BAROKO , Ostrava – Stará Bělá Kostel sv. Jana Nepomuckého , Program Attilio Ariosti (1666–1729): La Madre de’ Maccabei, Introduzione Georg Friedrich H... | začátek: 19:00
pondělí 23.9.2024
pondělí 23.9.2024
Zahajovací koncert opery , DK Metropol ČB
pondělí 23.9.2024
Boccherini. Ximenes. Vila de Forns , Barokní refektář Profesního domu
pondělí 23.9.2024
Komorní gala koncert - koncert k završení tříletého projektu provedení kompletního díla A. Dvořáka pro smyčcové kvarteto , Rudolfinum, Dvořákova síň, Petr Iljič Čajkovskij: „Souvenir de Florence“, smyčcový sextet d moll, op. 70 Fe... | začátek: 20:00
úterý 24.9.2024
LEDNICKO-VALTICKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL / HOSTOVÁNÍ , Zámecká jízdárna Valtice, Koncerty pro školy
úterý 24.9.2024
TYJÁTR MISTRA PEDRA: NOR... , [Manuel de Falla, Adolphe Charles Adam]Netradiční operní tituly s loutkami v hlavní roli. K2/1, OB/1
úterý 24.9.2024
CAPPELLA MARIANA HUDBA K VELKOFILMU SVATÝ VÁCLAV , Opava – Kostel sv. Václava , Program První československý velkofilm Svatý Václav (němý film Jana Stanislava Kolára, 19... | začátek: 19:00
úterý 24.9.2024
Mozart. Neukirchner , Lobkowiczký palác
úterý 24.9.2024
Česká studentská filharmonie, Ingo Metzmacher Dvořákova Praha , Dvořákova síň, Koncert | začátek: 20:00
úterý 24.9.2024
Česká studentská filharmonie, I. Metzmacher, A. Conunova, P. Ferrández, D. Shishkin - závěrečný koncert , Rudolfinum, Dvořákova síň, Ludwig van Beethoven: Koncert pro housle, violoncello, klavír a orchestr C dur, ... | začátek: 20:00
středa 25.9.2024
středa 25.9.2024
Zkouška na vlastní uši | Ztraceni v Benátkách , Vzlet, Holandská 1, Praha 10, Česká republika, Infermi d’Amore ● Vadym Makarenko – housle, umělecký vedoucí | začátek: 14:00
středa 25.9.2024
THE TRIO MISTŘI ČESKÉ HUDBY , Ostrava, Koncertní sál Fakulty umění / Moravská Ostrava 3398 , Program Antonín Dvořák (1841–1904): Klid pro violoncello a klavír, op. 68/5, B173 Leoš Jan... | začátek: 19:00
středa 25.9.2024
Carmen , Národní divadlo
středa 25.9.2024
středa 25.9.2024
Julietta aneb Snář , Nová scéna
středa 25.9.2024
Česká filharmonie Zahajovací koncert , Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 19:30
středa 25.9.2024
čtvrtek 26.9.2024
čtvrtek 26.9.2024
B1 SVATÝ VÁCLAVE! , 18.15 hodin, Povídání o hudbě Roman Hoza baryton Český akademický sbor Brno Robert Kružík dirigent Filharmonie Bohuslava Martinů Josef Suk Meditace...
čtvrtek 26.9.2024
čtvrtek 26.9.2024
HUBIČKA , [Bedřich Smetana], OB2/1Komická opera inspirovaná skutečným příběhem z Podještědí.
čtvrtek 26.9.2024
Komenský , DK Metropol ČB
čtvrtek 26.9.2024
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY , Leoš Janáček, PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN. | začátek: 18:30
čtvrtek 26.9.2024
čtvrtek 26.9.2024
A do pyžam! , Sál Filharmonie Hradec Králové
čtvrtek 26.9.2024
Otello , Státní opera
čtvrtek 26.9.2024
čtvrtek 26.9.2024
Malý princ , Aula ČZU, Praha – Suchdol, 19:00
čtvrtek 26.9.2024
Česká filharmonie Zahajovací koncert , Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 19:30
čtvrtek 26.9.2024
Ztraceni v Benátkách , Vzlet, Holandská 1, Praha 10, Česká republika, Infermi d’Amore ● Vadym Makarenko – housle & umělecký vedoucí | začátek: 19:30
pátek 27.9.2024
Cyrano de Bergerac , Janáčkovo divadlo
pátek 27.9.2024
pátek 27.9.2024
ENSEMBLE INÉGAL DVOŘÁK: LUŽANSKÁ , Frýdek-Místek – Kostel sv. Jana a Pavla , Program Antonín Dvořák (1841–1904): Tří duchovní zpěvy, op. 19b Hymnus ad laudes in festo ... | začátek: 18:00
pátek 27.9.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
pátek 27.9.2024
Rusalka , Národní divadlo
pátek 27.9.2024
Candide , Nová scéna
pátek 27.9.2024
Česká filharmonie Bratislava , Reduta, Zájezd | začátek: 19:30
sobota 28.9.2024
Cyrano de Bergerac , Janáčkovo divadlo
sobota 28.9.2024
sobota 28.9.2024
HLEDÁ SE TENOR: MUZIKÁL... , [Brad Carroll]Bláznivá komedie z divadelního prostředí, která zaručeně pobaví.
sobota 28.9.2024
Písňový recitál IX , Stavovské divadlo
sobota 28.9.2024
ZÁVĚREČNÝ KONCERT DVOŘÁK: REQUIEM , Ostrava-centrum – Katedrála Božského Spasitele , Program  Antonín Dvořák (1841–1904): Requiem, op. 89, B165... | začátek: 18:00
sobota 28.9.2024
Prodaná nevěsta , Národní divadlo
sobota 28.9.2024
Dalibor , Velké divadlo
neděle 29.9.2024
neděle 29.9.2024
neděle 29.9.2024
Český spolek pro komorní hudbu Daniil Trifonov , Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 11:00
neděle 29.9.2024
Rendez-vous s králem , Dianin chrám – Rendez-vous, Lednicko-valtický areál
neděle 29.9.2024
Otello , Státní opera
neděle 29.9.2024
Koncert ke Dni české státnosti , Velký sál paláce Žofín, Velký sál paláce Žofín | začátek: 19:30
pondělí 30.9.2024
pondělí 30.9.2024
Dopolední koncert pro školy , Velký sál paláce Žofín, Velký sál paláce Žofín | začátek: 10:45
pondělí 30.9.2024
pondělí 30.9.2024
pondělí 30.9.2024
Koncert ke Dni české státnosti , Velký sál paláce Žofín, Velký sál paláce Žofín | začátek: 19:30
pondělí 30.9.2024
Dopolední koncert pro školy , Velký sál paláce Žofín, Velký sál paláce Žofín | začátek: 9:00

říjen 2024

úterý 1.10.2024
úterý 1.10.2024
Lazebník sevillský , Mahenovo divadlo
úterý 1.10.2024
Collegium 1704 & Scarlatti , Kostel sv. Šimona a Judy
středa 2.10.2024
středa 2.10.2024
Česká filharmonie Christian Immler , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
středa 2.10.2024
ESPAÑA! , DOX+
středa 2.10.2024
Koncert k Roku české hudby , Koncertní síň Šimona a Judy, Ondřej Kukal: Clarinettino, Ondřej Kukal: Duo concertino pro housle, violu a smyčce op. 58, světová premiéra, Antonin Dvořák: Serenáda pro smyčce E dur | začátek: 19:30
čtvrtek 3.10.2024
A1 SYMFONICKÉ VARIACE , Petr Nouzovský violoncello Tomáš Brauner dirigent Filharmonie Bohuslava Martinů   Antonín Dvořák Koncert h moll pro violoncello a orchestr op.104
čtvrtek 3.10.2024
Symfonický cyklus A koncert 1 , Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Sylvie Bodorová: Quo vadis, předehra z opery
čtvrtek 3.10.2024
Malé (nejen) hudební řádění , Různé prostory, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
čtvrtek 3.10.2024
Jakobín , DK Metropol ČB
čtvrtek 3.10.2024
Česká filharmonie Christian Immler , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
pátek 4.10.2024
pátek 4.10.2024
Česká filharmonie Christian Immler , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
sobota 5.10.2024
D1 Příběhy české krajiny , Dvořákova síň Rudolfina
sobota 5.10.2024
sobota 5.10.2024
Orchestr na dotek – Smyčce , Obecní dům, Smetanova síň
sobota 5.10.2024
E1 Příběhy české krajiny , Dvořákova síň Rudolfina
sobota 5.10.2024
sobota 5.10.2024
Bajadéra , Janáčkovo divadlo
sobota 5.10.2024
PKS: Franz Kafka & Z mého života , Kostel sv. Šimona a Judy
neděle 6.10.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
neděle 6.10.2024
neděle 6.10.2024
Bajadéra , Janáčkovo divadlo
neděle 6.10.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
pondělí 7.10.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
pondělí 7.10.2024
Hurvínek prodává nevěstu , divadlo Reduta
pondělí 7.10.2024
Tristan a Isolda , Rudolfinum
pondělí 7.10.2024
R1 Federico Colli , , Ligeti, Couperin, Mozart,  , Federico Colli – klavír, | začátek: 19:00
úterý 8.10.2024
úterý 8.10.2024
úterý 8.10.2024
K1 SMETANOVO TRIO , Smetanovo trio Jitka Čechová klavír Markéta Janoušková  housle Jan Páleníček violoncello Vítězslav Novák Trio d moll quasi una ballata, op. 27
úterý 8.10.2024
Komorní večer s Robertem Kružíkem , Červený kostel v Olomouci, K1
úterý 8.10.2024
úterý 8.10.2024
Carmen , Národní divadlo
úterý 8.10.2024
Pod znějícími klenbami , Kostel sv. Šimona a Judy
středa 9.10.2024
Česká filharmonie Nathalie Stutzmann , Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška | začátek: 10:00
středa 9.10.2024
Grieg & Mendelssohn , Obecní dům, Smetanova síň
středa 9.10.2024
EMIL VIKLICKÝ & IMOGEN RYALL: SONGS , Besední dům, EMIL VIKLICKÝ & IMOGEN RYALL: SONGS | začátek: 19:00
středa 9.10.2024
Čert a Káča , Národní divadlo
středa 9.10.2024
Otello , Státní opera
středa 9.10.2024
Nabucco , Janáčkovo divadlo
středa 9.10.2024
Česká filharmonie Nathalie Stutzmann , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
středa 9.10.2024
Grieg & Mendelssohn , Obecní dům, Smetanova síň
čtvrtek 10.10.2024
čtvrtek 10.10.2024
C1 PRODANÁ NEVĚSTA , Pavla Vykopalová soprán Richard Samek tenor Jiří Sulženko bas Vít Nosek tenor Sbor Janáčkovy opery Národního divadla Brno Robert Kružík dirigent Filharmonie...
čtvrtek 10.10.2024
ŠARLATÁN , Pavel Haas, PREMIÉRA PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN. | začátek: 18:30
čtvrtek 10.10.2024
čtvrtek 10.10.2024
"KÉŽ DUCH MŮJ SÁM..." , Janáčkovo divadlo, DVOŘÁK Slovanské rapsodie č. 1-3, Violoncellový koncert h moll | začátek: 19:00
čtvrtek 10.10.2024
Le Grand Macabre , Státní opera
čtvrtek 10.10.2024
Česká filharmonie Nathalie Stutzmann , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 10.10.2024
Grieg & Mendelssohn , Obecní dům, Smetanova síň
pátek 11.10.2024
pátek 11.10.2024
"KÉŽ DUCH MŮJ SÁM..." , Janáčkovo divadlo, DVOŘÁK Slovanské rapsodie č. 1-3, Violoncellový koncert h moll | začátek: 19:00
pátek 11.10.2024
Rusalka , Národní divadlo
pátek 11.10.2024
Tosca , Státní opera
pátek 11.10.2024
Slečna vdova , Budova JD
pátek 11.10.2024
Česká filharmonie Nathalie Stutzmann , Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
sobota 12.10.2024
Tancem pro život , Janáčkovo divadlo
sobota 12.10.2024
Hudbou k srdci – Srdce v rytmu , Kostel sv. Šimona a Judy
sobota 12.10.2024
Český spolek pro komorní hudbu Walter Hofbauer , Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 10:30
sobota 12.10.2024
O1 – Co Čech, to muzikant , Sál Filharmonie Hradec Králové
sobota 12.10.2024
BAROKNÍ FANTAZIE TELEMANN / MARAIS / HOTTETERRE , Ostrava – Stará Bělá – Husův sbor , Program Program: „FANTASIE“ Georg Philipp Telemann (1681–1767): Duet A dur TWV 40:107 (Der... | začátek: 18:00
sobota 12.10.2024
sobota 12.10.2024
Barokní fantazie , Husův sbor, Stará Bělá
sobota 12.10.2024
ŠARLATÁN , Pavel Haas, PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN. | začátek: 18:30
sobota 12.10.2024
Francesco Piemontesi – Klavírní recitál , Rudolfinum, Dvořákova síň
neděle 13.10.2024
Kouzelný koncert , Reduta, NM1
neděle 13.10.2024
neděle 13.10.2024
Le Grand Macabre , Státní opera
neděle 13.10.2024
neděle 13.10.2024
BAROKNÍ FANTAZIE TELEMANN / MARAIS / HOTTETERREABONENTNÍ CYKLUS , Frýdek-Místek – Rytířský sál frýdeckého zámku , Program Předprodej celoročního abonmá na 4 zámecké koncerty za zvýhodněnou cenu: plná cena... | začátek: 18:00
neděle 13.10.2024
Barokní fantazie , Rytířský sál frýdeckého zámku, Frýdek-Místek
neděle 13.10.2024
Here I am, Orlando , Janáčkovo divadlo
neděle 13.10.2024
[NO IDEAS] BUT IN THINGS / 36. ročník EXPOZICE NOVÉ HUDBY , Besední dům, [NO IDEAS] BUT IN THINGS / 36. ročník EXPOZICE NOVÉ HUDBY | začátek: 19:00
pondělí 14.10.2024
Lazebník sevillský , Budova JD
pondělí 14.10.2024
Coco Chanel , Mahenovo divadlo
pondělí 14.10.2024
Český spolek pro komorní hudbu Talichovo kvarteto , Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
pondělí 14.10.2024
Rabl. Vorlová. Piazzolla , Barokní refektář Profesního domu
úterý 15.10.2024
Český spolek pro komorní hudbu Pavel Bořkovec Quartet , Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
úterý 15.10.2024
TOSCA , Giacomo Puccini, | začátek: 18:30
úterý 15.10.2024
Miloš Štědroň: Večer nejen o baladě , Studio Švandova divadla na Smíchově
úterý 15.10.2024
úterý 15.10.2024
Coco Chanel , Mahenovo divadlo
úterý 15.10.2024
Abramo ed Isacco , Rudolfinum, Dvořákova síň, Alšovo nábřeží 79/12, Praha 1, Česká republika, Collegium 1704 ● Collegium Vocale 1704 ● Václav Luks – dirigent ● Michele Angelini – tenor ● Kateryna Kasper – soprán ● Paula Murrihy – mezzosoprán ● Julie Roset – soprán ● Matthias Winckhler – bas | začátek: 19:30
úterý 15.10.2024
Iva Bittová & Slovenské spevy , Kostel sv. Šimona a Judy
středa 16.10.2024
středa 16.10.2024
Coco Chanel , Mahenovo divadlo
středa 16.10.2024