Severočeská filharmonie Teplice

Nejbližší koncerty

říjen 2024

čtvrtek 3.10.2024 Symfonický cyklus A koncert 1, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Sylvie Bodorová: Quo vadis, předehra z opery
středa 30.10.2024 Komorní cyklus K koncert 1 , Zahradní dům , Ludwig van Beethoven: Smyčcový kvartet č. 4 c moll, op. 18

listopad 2024

čtvrtek 14.11.2024 Symfonický cyklus A koncert 2, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Antonín Dvořák: Husitská, dramatická předehra, op. 67
čtvrtek 28.11.2024 Prémiový cyklus C koncert 1, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin,  

prosinec 2024

čtvrtek 5.12.2024 Symfonický cyklus A koncert 3, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro housle a klavír D dur, KV 56  
středa 11.12.2024 Komorní cyklus K koncert 3, Zahradní dům , Josef Suk: Meditace na staročeský chorál Svatý Václave, op. 35a
čtvrtek 19.12.2024 Prémiový cyklus C koncert 2, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin,  

leden 2025

středa 15.1.2025 Komorní cyklus K koncert 4, Zahradní dům , Wojciech Kilar: Orawa
čtvrtek 23.1.2025 Symfonický cyklus A koncert 4, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Jaroslav Řídký: Symfonie č. 7, op. 47

únor 2025

středa 12.2.2025 Komorní cyklus K koncert 5, Zahradní dům Teplice v 19:00 hodin,  
čtvrtek 20.2.2025 Symfonický cyklus A koncert 5, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Leoš Janáček: Suita pro orchestr, op. 3

březen 2025

středa 19.3.2025 Komorní cyklus K koncert 6, Zahradní dům Teplice v 19:00 hodin, Antonín Dvořák: Serenáda d moll pro dechové nástroje, op. 44  
čtvrtek 27.3.2025 Symfonický cyklus A koncert 6, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Selim Palmgren: Aus Finnland, op. 24

duben 2025

středa 9.4.2025 Komorní cyklus K koncert 7, Zahradní dům Teplice v 19:00 hodin,  
čtvrtek 17.4.2025 Prémiový cyklus C koncert 3, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin,  
čtvrtek 24.4.2025 Symfonický cyklus A koncert 7, Dům kultury Teplice v 19:00 hodin, Maurice Ravel: Alborada del gracioso

Proběhlé koncerty

čt 25/4/2024 Symfonický cyklus A koncert 7, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Ludwig van Beethoven: Stvoření Prométhea, op. 43
st 17/4/2024 Komorní cyklus K koncert 7, Lázeňský dům Beethoven Teplice, Antonín Dvořák: Maličkosti op. 47, Allegretto scherzando, Antonín Dvořák: Drobnosti op. 75, Cavatina, Cappricio, Antonín Dvořák: Tercet C dur op. 74, Larghetto, Scherzo
čt 28/3/2024 Prémiový cyklus C koncert 3, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Velikonoční koncert
čt 21/3/2024 Symfonický cyklus A koncert 6, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Giacomo Puccini: La Tregenda z opery Le Villi
st 13/3/2024 Komorní cyklus K koncert 6, Lázeňský dům Beethoven Teplice, Joseph Haydn: Klavírní trio G dur č. 39, Hob XV/2
čt 29/2/2024 Symfonický cyklus A koncert 5, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Franz Schubert: Rosamunda, výběr z hudby ke hře Helminy Von Chézy
st 14/2/2024 Komorní cyklus K koncert 5,  Lázeňský dům Beethoven Teplice, Aaron Copland: Fanfare for the common man
čt 25/1/2024 Symfonický cyklus A koncert 4, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Max Bruch: Skotská fantazie Es dur, op. 46
st 17/1/2024 Komorní cyklus K koncert 4,  , Henry Purcell: Suita z hudby ke hře Abdelazer aneb Maurova odplata, Z 570
čt 21/12/2023 Prémiový cyklus C koncert 2, Krušnohorské divadlo Teplice, Vánoční koncert
st 13/12/2023 Komorní cyklus K koncert 3,  , Filmové a populární melodie
čt 7/12/2023 Symfonický cyklus A koncert 3, Krušnohorské divadlo Teplice, Vojtěch Jírovec: Semiramis, předehra k opeře
čt 30/11/2023 Prémiový cyklus C koncert 1, Krušnohorské divadlo Teplice, Zdeněk Fibich: Smrt Hippodamie, 3. díl trilogie Hippodamie
čt 2/11/2023 Symfonický cyklus A koncert 2, Krušnohorské divadlo Teplice, Antonín Dvořák: Suita A dur, op. 98b, B190 „Americká“
st 11/10/2023 Komorní cyklus K koncert 1 ,  , Henri Kliment: Stíny
čt 5/10/2023 Symfonický cyklus A koncert 1, Krušnohorské divadlo Teplice, Petr Fiala: Stabat Mater pro violu, smíšený sbor a orchestr, Antonín Dvořák: Klid lesa pro violoncello a orchestr, op. 68/5, B173, Antonín Dvořák: Rondo pro violoncello a orchestr g moll, op. 94, B 181, Antonín Dvořák: Te Deum, op. 103, B176
čt 4/5/2023 Prémiový cyklus C koncert 3, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Comedy Concert, Frigo na mašině
čt 27/4/2023 Symfonický cyklus A koncert 7, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Hector Berlioz: Benvenuto Cellini, předehra k opeře, Josef Rheinberger: Koncert pro varhany a orchestr č. 2 g moll, op. 177, Jan Jirásek: Tančit s vesmírem, koncert pro varhany, Bohuslav Martinů: Symfonie č. 6 „Symfonické fantazie“, H 343
st 12/4/2023 Komorní cyklus K koncert 7, Zahradní dům Teplice, Josef Mysliveček: Oktet B dur pro 2 hoboje, 2 klarinety, 2 fagoty a 2 lesní rohy, František Vincenc Kramář: Partita Es dur, op. 71, Carl Reinecke: Oktet, op. 216
čt 6/4/2023 Prémiový cyklus C koncert 2, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Vítězslav Novák: Koncert pro klavír e moll, Anton Bruckner: Symfonie č. 6 A dur, WAB 106
čt 23/3/2023 Symfonický cyklus A koncert 6, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Emmanuel Chabrier: España, rapsodie pro orchestr, Henri Dutilleux: Koncert pro violoncello „Tout un monde lointain“, Robert Schumann: Symfonie č. 3 Es dur, op. 97 „Rýnská“
st 15/3/2023 Komorní cyklus K koncert 6, Zahradní dům Teplice, Wolfgang Amadeus Mozart: Menuet ze Serenády B dur, Claude Debussy: The Little Negro, George Gershwin: Liza, Somebody Loves Me, Love Is Here To Stay, George Shearing: Lullaby Of Birdland, Jaroslav Ježek: Carioca, Stonožka, Kamil Běhounek: Má láska je jazz, Cvrček muzikant, Duke Ellington: In a Sentimental Mood, I'm Beginning To See The Light
čt 23/2/2023 Symfonický cyklus A koncert 5, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Antonín Dvořák: V přírodě, předehra, op. 91, Jiří Pauer: Koncert pro marimbu a smyčcový orchestr, Claude Debussy: Obrazy pro orchestr
st 1/2/2023 Komorní cyklus K koncert 5, Lázeňský dům Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento č. 1 pro tři basetové rohy, K 439b, Henri Tomasi: Concert Champêtre pro hoboj, klarinet a fagot, Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento č. 3 pro tři basetové rohy, K 439b, Jacques Ibert: Cinq Pièces en trio pro hoboj, klarinet a fagot
čt 26/1/2023 Symfonický cyklus A koncert 4, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Luboš Fišer: 15 listů podle Dürerovy Apokalypsy, Josef Matěj: Koncert pro pozoun a orchestr, Modest Petrovič Musorgskij: Obrázky z výstavy
st 18/1/2023 Komorní cyklus K koncert 4,  , Joseph Haydn: Divertimento pro dva orchestry Es dur „Echo“ (výběr), Johann Sebastian Bach: Koncert pro dvě cembala c moll, BWV 1060, Edvard Hagerup Grieg: Z časů Holbergových, suita ve starém slohu pro smyčcový orchestr, op. 40, Béla Bartók, Luciano Berio: Výběr z houslových duet v aranžmá pro smyčcový orchestr
čt 22/12/2022 Prémiový cyklus C koncert 1, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro flétnu a harfu C dur, K. 299, Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční
st 14/12/2022 Komorní cyklus K koncert 3,  , George Gershwin: Rhapsody in Blue v úpravě pro žesťové kvinteto, Výběr amerických vánočních písní, Have Yourself A Merry Little Christmas, Let It Snow, We Wish You A Merry Christmas, White Christmas, a další
čt 8/12/2022 Symfonický cyklus A koncert 3, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Hector Berlioz: Římský karneval, op. 9, Francis Poulenc: Koncert pro dva klavíry d moll, FP 61, Claude Debussy: Faunovo odpoledne, symfonická báseň, Ottorino Respighi: Římské pinie, symfonická báseň
čt 3/11/2022 Symfonický cyklus A koncert 2, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Ludwig van Beethoven: Fidelio, op. 72, předehra k opeře, Jan Kubelík: Koncert pro housle č. 1 C dur, Alexandr Porfirjevič Borodin: Symfonie č. 2 h moll „Bohatýrská", op. 5
st 12/10/2022 Komorní cyklus K koncert 1 ,  , La Stella - světla a barvy barokního světa
čt 6/10/2022 Symfonický cyklus A koncert 1, Koncertní sál Domu kultury Teplice, Antonín Dvořák: Koncert pro violoncello h moll, op. 104, Otakar Ostrčil: Symfonie A dur, op. 7