Zdroje dat

Název Typ Webové stránky Sídlo Počet koncertů k 15.6.2024
Česká filharmonie Symfonický orchestr https://www.ceskafilharmonie.cz Praha 180
Národní divadlo Divadlo, opera, koncerty https://www.narodni-divadlo.cz/cs Praha 170
Národní divadlo Brno Divadlo https://www.ndbrno.cz Brno 151
Filharmonie Brno Symfonický orchestr https://www.filharmonie-brno.cz Brno 97
Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK Symfonický orchestr https://www.fok.cz Praha 90
Plzeňská filharmonie Symfonický orchestr https://www.plzenskafilharmonie.cz Plzeň 81
Festival Krumlov Festival https://www.festivalkrumlov.cz/ Český Krumlov 67
Janáčkova filharmonie Ostrava Symfonický orchestr https://www.jfo.cz Ostrava 48
Prague Philharmonia Symfonický orchestr https://www.pkf.cz Praha 44
Prague Music Orchestra Komorní orchestr https://www.praguemusic.cz/ Praha 43
Smetanova Litomyšl Festival https://smetanovalitomysl.cz/ Litomyšl 41
Svatováclavský hudební festival Festival https://www.shf.cz/ Ostrava 40
Dvořákova Praha Festival https://www.dvorakovapraha.cz/ Praha 39
Filharmonie Hradec Králové Symfonický orchestr https://www.fhk.cz Hradec Králové 38
Hudební festival Znojmo Festival https://www.hudbaznojmo.cz/ Znojmo 32
Jihočeské divadlo Divadlo https://www.jihoceskedivadlo.cz České Budějovice 32
Symfonický orchestr Českého rozhlasu Symfonický orchestr https://rozhlas.cz/socr Praha 28
Moravská filharmonie Olomouc Symfonický orchestr https://www.mfo.cz Olomouc 27
Filharmonie Zlín Symfonický orchestr https://www.filharmonie-zlin.cz Zlín 27
Hudební a taneční fakulta AMU Hudební fakulta https://www.hamu.cz/ Praha 23
Kostel sv. Mikuláše Varhanní koncerty https://www.stnicholas.cz/ Praha 20
Západočeský symfonický orchestr Symfonický orchestr https://zso.cz Mariánské Lázně 18
Severočeská filharmonie Teplice Symfonický orchestr https://www.severoceskafilharmonie.cz Teplice 16
Český národní symfonický orchestr Symfonický orchestr https://www.cnso.cz Praha 16
Národní divadlo moravskoslezské Divadlo https://www.ndm.cz Ostrava 16
Collegium 1704 Symfonický orchestr https://collegium1704.com Praha 15
Šaldovo divadlo Liberec Divadlo https://www.saldovo-divadlo.cz Liberec 12
Collegium Marianum Vokální uskupení https://www.collegiummarianum.cz Praha 12
Struny podzimu (Prague Sounds) Festival https://strunypodzimu.cz/ Praha 10
Karlovarský symfonický orchestr Symfonický orchestr https://www.kso.cz Karlovy Vary 9
Hudební fakulta JAMU Hudební fakulta https://hf.jamu.cz/ Brno 9
Mladí brněnští symfonikové Symfonický orchestr https://www.orchestrmbs.cz Brno 8
Konzervatoř Brno Konzervatoř https://konzervatorbrno.eu Brno 8
Pražská konzervatoř Konzervatoř https://prazskakonzervator.cz Praha 8
Brno Contemporary Orchestra Symfonický orchestr https://www.bcorchestra.cz Brno 7
Jihočeská filharmonie Symfonický orchestr https://www.jcfilharmonie.cz České Budějovice 7
Letní slavnosti staré hudby Festival https://www.letnislavnosti.cz/ Praha 7
Sukův symfonický orchestr Symfonický orchestr https://suksymphony.cz/ Praha 7
Bach Collegium Praha Komorní orchestr a sbor https://bachcollegium.cz Praha 6
Moravské divadlo Olomouc Divadlo https://www.moravskedivadlo.cz Olomouc 6
Divadlo J. K. Tyla Divadlo https://www.djkt.eu Plzeň 5
Klavírní festival Rudolfa Firkušného Festival https://firkusny.cz/ Praha 5
Hudební léto Kuks Festival https://www.hudebniletokuks.cz/ Kuks 5
Severočeské divadlo Divadlo http://www.operabalet.cz Ústí nad Labem 4
Bazilika sv. Jakuba Varhanní koncery https://www.auditeorganum.cz Praha 4
Orchestr Berg Komorní orchestr https://www.berg.cz Praha 4
Pražský komorní orchestr Komorní symfonický orchestr https://www.pko.cz Praha 4
Komorní filharmonie Pardubice Komorní symfonický orchestr https://www.kfpar.cz Pardubice 3
Janáčkova konzervatoř v Ostravě Konzervatoř https://www.jko.cz/ Ostrava 3
Divadlo Jablonec Divadlo https://www.divadlojablonec.cz/ Jablonec nad Nisou 2
Pražské jaro Festival https://festival.cz Praha 2
Lieder Company Komorní uskupení https://liedercompany.cz/ Praha 1
Dvořák Symphony Orchestra Symfonický orchestr https://www.dvorak-symphony-orchestra.com/ Praha 0
Mezinárodní hudební festival Kutná Hora Hudební festival https://www.mfkh.cz/ Kutná Hora 0
NeoKlasik orchestr Komorní orchestr https://neoklasikorchestr.cz/ Praha 0
Camerata 2018 Komorní uskupení https://www.facebook.com/profile.php?id=100051070876292 Praha 0
Svatovítské varhanní večery Festival https://www.varhannifestival.cz/ Praha 0
Smetanovské dny Festival https://www.smetanovskedny.cz Plzeň 0
Czech Ensemble Baroque Symfonický orchestr https://www.ebcz.eu Brno 0
Kostel U Salvátora Kostel https://www.kostelusalvatora.cz/ Praha 0
Musica Florea Symfonický orchestr https://www.musicaflorea.cz Praha 0
Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka Festival https://www.mhflj.cz/ Ostrava 0
Kostel sv. Máří Magdaleny Kostel https://www.kv-concert.com/koncerty Karlovy Vary 0
Hybatelé rezonance (klavírní recitály) Klavírní recitály https://www.klavirnirecitaly.cz/ Praha 0
Cabaret Janáček Kabaret https://cabaretjanacek.cz/ Brno 0