úterý 26.3.2024, 16:00 |
Umělecký přednes 4. ročník HDU
,
Účinkují studentky a studenti 4. ročníku oboru Hudebně dramatické umění. Pedagogické vedení Ter...
|
úterý 26.3.2024, 19:00 |
Absolventský koncert
,
Denys Povoznikov - akordeon Petr Iljič Čajkovský: Romance f moll op. 5 Václav Trojan: Zřícená k...
|
středa 27.3.2024 |
Předpremiérové kukátko k opeře Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
středa 27.3.2024, 17:00 | |
středa 27.3.2024, 19:00 | |
středa 27.3.2024, 19:00 | |
středa 27.3.2024, 21:00 |
TENEBRAE I: HURNÍK, KLAUDA
, Kostel Nanebevzetí Panny Marie
|
čtvrtek 28.3.2024, 18:00 | |
čtvrtek 28.3.2024, 19:00 | |
čtvrtek 28.3.2024, 19:00 | |
čtvrtek 28.3.2024, 21:00 |
TENEBRAE II: KREJČÍ, PELIKÁN
, Kostel Nanebevzetí Panny Marie
|
pátek 29.3.2024, 21:00 |
TENEBRAE III: MÚČKA, PROCHÁZKA
, Kostel Nanebevzetí Panny Marie
|
neděle 31.3.2024, 17:00 |
Kouzelná flétna
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 1.4.2024, 17:00 |
Nabucco
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 2.4.2024, 17:00 | |
úterý 2.4.2024, 19:00 | |
úterý 2.4.2024, 19:00 | |
úterý 2.4.2024, 19:30 |
PAĽA: JANÁČEK, FOERSTER, WIEDERMANN
, bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Mendlovo náměstí
|
středa 3.4.2024, 19:00 | |
středa 3.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 4.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 4.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 4.4.2024, 20:00 |
KANTILÉNA & BCO: ZEMEK NOVÁK, GRAHAM, EMMERT
, kostel sv. Janů
|
čtvrtek 4.4.2024, 18:00 |
Pěvecký večírek – 4. ročník HDU
,
Účinkují studentky a studenti 4. ročníku oboru Hudebně dramatické umění. Pedagogické vedení: Mg...
|
pátek 5.4.2024 |
Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 5.4.2024, 09:00 |
Workshop pro školy: Jak se dělá balet
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 5.4.2024, 19:00 | |
pátek 5.4.2024, 19:30 | |
neděle 7.4.2024 |
Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
neděle 7.4.2024, 19:00 |
FILHARMONIE BRNO: HOŘÍNKA, JANÁČEK
, Katedrála sv. Petra a Pavla
|
pondělí 8.4.2024 |
Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 8.4.2024, 17:00 | |
pondělí 8.4.2024, 19:00 | |
pondělí 8.4.2024, 19:00 | |
úterý 9.4.2024, 17:00 | |
úterý 9.4.2024, 18:00 |
Labutí jezero
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 9.4.2024, 19:00 | |
úterý 9.4.2024, 19:30 | |
středa 10.4.2024, 18:00 | |
středa 10.4.2024, 18:00 |
Labutí jezero
, Janáčkovo divadlo
|
středa 10.4.2024, 19:00 | |
středa 10.4.2024, 19:00 | |
středa 10.4.2024, 10:00 |
PIANO QUADRIENNALE
,
PIANO QUADRIENNALE - setkání studentů a pedagogů klavírních oddělení čtyř konzervatoří: Konzerv...
|
středa 10.4.2024, 19:00 |
Absolventský orchestrální koncert
,
Vstupenky jsou k dispozici na sekretariátě školy u paní Vahalíkové. Štěpánka Plocková - violonc...
|
čtvrtek 11.4.2024, 11:00 |
Krok za oponu: Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
čtvrtek 11.4.2024, 17:00 | |
čtvrtek 11.4.2024, 19:00 |
RAPSODIE V MODRÉM 100
, Janáčkovo divadlo,
SCHULHOFF Symfonie č. 2, GERSHWIN Rapsodie v modrém, KORNGOLD Symfonie in Fis
|
čtvrtek 11.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 11.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 11.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 11.4.2024, 19:00 |
Absolventský koncert
,
Natálie Šerá - soprán, Ivana Solmošiová - mezzosoprán, Kristián Marcel Jedelský - tenor Dvořák...
|
pátek 12.4.2024 |
Koncert sólistů
, Besední dům
|
pátek 12.4.2024, 19:00 |
RAPSODIE V MODRÉM 100
, Janáčkovo divadlo,
SCHULHOFF Symfonie č. 2, GERSHWIN Rapsodie v modrém, KORNGOLD Symfonie in Fis
|
pátek 12.4.2024, 19:00 | |
sobota 13.4.2024, 10:00 |
Workshop pro veřejnost: Jak se dělá balet
, Janáčkovo divadlo
|
sobota 13.4.2024, 10:30 |
STÁNÍ+ RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A LIDSKÝ HLAS
, Besední dům
|
sobota 13.4.2024, 10:30 |
RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A LIDSKÝ HLAS
, Besední dům
|
sobota 13.4.2024, 19:00 |
Bdění
, Janáčkovo divadlo
|
neděle 14.4.2024 |
KONZERTHAUS: RAPSODIE V MODRÉM 100 / HOSTOVÁNÍ
,
SCHULHOFF Symfonie č. 2, GERSHWIN Rhapsody in Blue , KORNGOLD Symfonie Fis dur
|
neděle 14.4.2024, 16:00 | |
neděle 14.4.2024, 17:00 |
Falstaff
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 15.4.2024, 10:00 |
Papageno hraje na kouzelnou flétnu
, divadlo Reduta
|
pondělí 15.4.2024, 17:00 | |
pondělí 15.4.2024, 19:00 | |
pondělí 15.4.2024, 19:00 | |
pondělí 15.4.2024, 19:00 |
Absolventský koncert
,
Lívia Patková - fagot Gustav Schreck: Bassoon Sonata op. 9 Pedagogické vedení: doc. Mgr. Roman ...
|
úterý 16.4.2024, 09:00 |
Jak se dělá opera? Workshop pro 1. – 5. třídu ZŠ
, divadlo Reduta
|
úterý 16.4.2024, 18:00 |
La traviata
, Mahenovo divadlo
|
úterý 16.4.2024, 19:00 | |
úterý 16.4.2024, 19:00 | |
úterý 16.4.2024, 19:00 |
Bdění
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 16.4.2024, 19:00 |
Absolventský koncert
,
Tereza Votánková - viola William Walton: Koncert pro violu a orchestr Pedagogické vedení: doc. ...
|
středa 17.4.2024, 16:00 | |
středa 17.4.2024, 19:00 | |
středa 17.4.2024, 19:00 | |
středa 17.4.2024, 19:00 |
Bdění
, Janáčkovo divadlo
|
středa 17.4.2024, 17:00 |
Představení 4. ročníku HDU
,
Účinkují studentky a studenti 4. ročníku oboru Hudebně dramatické umění. Pedagogické vedení: Mg...
|
středa 17.4.2024, 19:00 |
Absolventský koncert
,
Filip Kaderka - klavír Leoš Janáček: Naše večery (Po zarostlém chodníčku, 1. řada) Leoš Janáče...
|
čtvrtek 18.4.2024, 18:00 | |
čtvrtek 18.4.2024, 19:00 |
STÁNÍ+ SMETANA 200 & DAVIES 80
, Besední dům,
SMETANA Má vlast, cyklus symfonických básní v autorské úpravě pro klavír čtyřručně
|
čtvrtek 18.4.2024, 19:00 |
SMETANA 200 & DAVIES 80
, Besední dům,
SMETANA Má vlast, cyklus symfonických básní v autorské úpravě pro klavír čtyřručně
|
čtvrtek 18.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 18.4.2024, 19:00 |
MY A PAŘÍŽ (podle Jevgenije Zamjatina a Julese Verna)
, Výzkumný ústav matematických strojů, kavárna Rebelbean Pole, Durďákova 5, vstup i z Černopolní naproti Dětské nemocnici
|
čtvrtek 18.4.2024, 19:00 |
Absolventský koncert
,
Eliška Tesařová - zpěv Georg Friedrich Händel: árie z oratoria Samson "Let the Bright Seraphim"...
|
pátek 19.4.2024, 19:00 |
STÁNÍ+ SMETANA 200 & DAVIES 80
, Besední dům,
SMETANA Má vlast, cyklus symfonických básní v autorské úpravě pro klavír čtyřručně
|
pátek 19.4.2024, 19:00 |
SMETANA 200 & DAVIES 80
, Besední dům,
SMETANA Má vlast, cyklus symfonických básní v autorské úpravě pro klavír čtyřručně
|
pátek 19.4.2024, 19:00 | |
sobota 20.4.2024, 17:00 | |
sobota 20.4.2024, 18:00 |
Glagolská mše / Z mrtvého domu
, Janáčkovo divadlo
|
neděle 21.4.2024, 17:00 | |
pondělí 22.4.2024, 19:00 |
STÁNÍ+ ALBA HEREDIA: ÍNTIMO
, Besední dům,
Alba Heredia flamenkový tanec, Sergio Gómez „El Colorao“ zpěv, Luis Mariano kytara
|
pondělí 22.4.2024, 19:00 |
ALBA HEREDIA: ÍNTIMO
, Besední dům,
Alba Heredia flamenkový tanec, Sergio Gómez „El Colorao“ zpěv, Luis Mariano kytara
|
pondělí 22.4.2024, 19:00 | |
pondělí 22.4.2024, 19:00 | |
pondělí 22.4.2024, 18:00 | |
úterý 23.4.2024, 17:00 | |
úterý 23.4.2024, 19:00 | |
úterý 23.4.2024, 19:00 |
Absolventský koncert
,
Alex Kovaljov - kytara Ferdinando Carulli: Koncert pro kytaru a smyčcový orchestr A dur, op. 8 ...
|
středa 24.4.2024 |
Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
středa 24.4.2024, 17:00 | |
středa 24.4.2024, 19:00 | |
středa 24.4.2024, 19:30 | |
středa 24.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 25.4.2024, 19:00 |
LÁSKA A ŽIVOT ŽENY
, Besední dům,
RAVEL Le tombeau de Couperin (Náhrobek Couperinův), SCHUMANN arr. Moriuchi Frauenliebe und leben (Láska a život ženy), ADAMS Eros Piano, MOZART Symfonie č. 29 A dur
|
čtvrtek 25.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 25.4.2024, 19:00 | |
čtvrtek 25.4.2024, 19:00 |
Orchestrální koncert ve Vyškově
,
Štěpánka Plocková - violoncello Antonín Dvořák: Koncert pro violoncello a orchestr h moll, op. ...
|
pátek 26.4.2024, 09:00 |
Jak se dělá opera? Workshop pro druhý stupeň ZŠ a střední školy
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 26.4.2024, 19:00 |
LÁSKA A ŽIVOT ŽENY
, Besední dům,
RAVEL Le tombeau de Couperin (Náhrobek Couperinův), SCHUMANN arr. Moriuchi Frauenliebe und leben (Láska a život ženy), ADAMS Eros Piano, MOZART Symfonie č. 29 A dur
|
pátek 26.4.2024, 19:00 | |
pátek 26.4.2024, 19:00 |
Bolero
, Janáčkovo divadlo
|
sobota 27.4.2024, 17:00 |
Glagolská mše / Z mrtvého domu
, Janáčkovo divadlo
|
neděle 28.4.2024, 17:00 |
Veselá vdova
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 29.4.2024 |
Mezinárodní den tance s Baletem NdB
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 29.4.2024, 19:00 | |
úterý 30.4.2024, 17:00 | |
úterý 30.4.2024, 17:00 | |
úterý 30.4.2024, 19:00 | |
úterý 30.4.2024, 19:00 |
La bohème
, Janáčkovo divadlo
|
středa 1.5.2024, 18:00 |
Nabucco
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 3.5.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
pátek 3.5.2024 |
Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
sobota 4.5.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
sobota 4.5.2024, 15:00 |
KOMORNÍ RODINNÉ ODPOLEDNE NA BUBEN SE NETLUČE!
, Besední dům
|
sobota 4.5.2024, 18:00 |
Carmen
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 6.5.2024, 09:00 |
Jak se dělá opera? Workshop pro druhý stupeň ZŠ a střední školy
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 7.5.2024, 11:00 |
Krok za oponu: Čert a Káča
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 7.5.2024, 18:00 |
Čert a Káča
, Janáčkovo divadlo
|
středa 8.5.2024, 18:00 |
Falstaff
, Janáčkovo divadlo
|
čtvrtek 9.5.2024, 19:00 |
EPILOGY
, Janáčkovo divadlo,
RACHMANINOV Symfonické tance, MAHLER Adagietto, SCHNITTKE Epilog z baletu Peer Gynt
|
pátek 10.5.2024, 19:00 |
EPILOGY
, Janáčkovo divadlo,
RACHMANINOV Symfonické tance, MAHLER Adagietto, SCHNITTKE Epilog z baletu Peer Gynt
|
sobota 11.5.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
sobota 11.5.2024, 18:00 |
Glagolská mše / Z mrtvého domu
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 13.5.2024 |
Koncert s Tanečním souborem Hradišťan
, Besední dům
|
úterý 14.5.2024, 19:00 |
Kouzelná flétna
, Janáčkovo divadlo
|
středa 15.5.2024, 09:00 |
Jak se dělá opera? Workshop pro druhý stupeň ZŠ a střední školy
, Janáčkovo divadlo
|
středa 15.5.2024, 10:00 |
Kocour v botách
, divadlo Reduta
|
středa 15.5.2024, 19:00 |
EMILE, DĚKUJEME!
, Besední dům,
WAGENSEIL Sonáta B dur, HAYDN Trio č. 3 B dur, ARUŤUNJAN Suita, MILHAUD Suita, BARTÓK Kontrasty
|
středa 15.5.2024, 19:00 | |
středa 15.5.2024, 19:00 |
Prodaná nevěsta
, Janáčkovo divadlo
|
čtvrtek 16.5.2024, 19:00 |
HAYDN & ŠOSTAKOVIČ V G MOLL
, Besední dům,
HAYDN Symfonie č. 83 g moll „La poule“, ŠOSTAKOVIČ Symfonie č. 14 g moll
|
pátek 17.5.2024 |
Koncert s Tanečním souborem Hradišťan
, Rosa coeli, Dolní Kounice
|
pátek 17.5.2024, 09:00 |
Workshop pro školy: Jak se dělá balet
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 17.5.2024, 19:00 |
HAYDN & ŠOSTAKOVIČ V G MOLL
, Besední dům,
HAYDN Symfonie č. 83 g moll „La poule“, ŠOSTAKOVIČ Symfonie č. 14 g moll
|
sobota 18.5.2024, 10:30 |
STÁNÍ+ RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A POHYB
, Besední dům
|
sobota 18.5.2024, 10:30 |
RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A POHYB
, Besední dům
|
sobota 18.5.2024, 18:00 |
DSB: Kniha džunglí jinak
, Janáčkovo divadlo
|
neděle 19.5.2024, 17:00 |
DSB: Kniha džunglí jinak
, Janáčkovo divadlo
|
středa 22.5.2024, 18:00 |
Čert a Káča
, Janáčkovo divadlo
|
středa 22.5.2024, 19:00 |
MLADÁ KREV aneb HUDBA ZBLÍZKA IV
, Besední dům,
Komorní koncert členů Orchestrální akademie Filharmonie Brno a hostů
|
čtvrtek 23.5.2024, 18:00 | |
čtvrtek 23.5.2024, 19:00 |
Bolero
, Janáčkovo divadlo
|
čtvrtek 23.5.2024, 19:00 | |
čtvrtek 23.5.2024, 20:30 | |
pátek 24.5.2024, 09:00 |
Workshop pro školy: Jak se dělá balet
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 24.5.2024, 11:00 |
Workshop pro školy: Jak se dělá balet
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 24.5.2024, 17:30 | |
pátek 24.5.2024, 20:30 | |
sobota 25.5.2024 |
Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
sobota 25.5.2024 | |
sobota 25.5.2024, 16:30 | |
sobota 25.5.2024, 20:30 | |
neděle 26.5.2024 | |
neděle 26.5.2024, 10:30 | |
neděle 26.5.2024, 16:30 | |
neděle 26.5.2024, 18:00 |
La bohème
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 28.5.2024, 19:00 |
SAMÁ LÁSKA (podle Jaroslava Seiferta)
, Vodojem na Žlutém kopci
|
čtvrtek 30.5.2024, 09:00 |
Jak se dělá opera? Workshop pro druhý stupeň ZŠ a střední školy
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 31.5.2024, 09:00 |
Workshop pro školy: Jak se dělá balet
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 31.5.2024, 18:00 |
Labutí jezero
, Janáčkovo divadlo
|
sobota 1.6.2024, 17:00 |
Labutí jezero
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 4.6.2024 |
Předpremiérové kukátko k opeře Here I am, Orlando
, Janáčkovo divadlo
|
čtvrtek 6.6.2024, 19:00 |
Carmen
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 7.6.2024, 09:00 |
Jak se dělá opera? Workshop pro druhý stupeň ZŠ a střední školy
, Janáčkovo divadlo
|
sobota 8.6.2024, 19:00 | |
neděle 9.6.2024, 17:00 |
JARNÍ KONCERT KANTILÉNY
, Besední dům,
TOMÁŠ PÁLKA O skřítkovi Bambulínovi, BEDŘICH SMETANA Tři ženské sbory, MAREK PAĽA Cyklus slovenských lidových písní a další
|
pondělí 10.6.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
úterý 11.6.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
úterý 11.6.2024, 18:00 | |
pátek 14.6.2024 |
Here I am, Orlando
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 14.6.2024 | |
neděle 16.6.2024 |
Here I am, Orlando
, Janáčkovo divadlo
|
neděle 16.6.2024, 00:00 |
LUŽÁNECKÁ OPEN
,
Konzervatoř Brno letos poprvé na open street party LUŽÁNECKÁ OPEN! Podrobnosti připravujeme
|
úterý 18.6.2024, 18:00 |
Labutí jezero
, Janáčkovo divadlo
|
středa 19.6.2024 |
Here I am, Orlando
, Janáčkovo divadlo
|
čtvrtek 20.6.2024, 11:00 |
Hurvínek prodává nevěstu
, divadlo Reduta
|
čtvrtek 20.6.2024, 18:00 |
Hurvínek prodává nevěstu
, divadlo Reduta
|
čtvrtek 20.6.2024, 19:00 |
DVOŘÁK & SIBELIUS
, Janáčkovo divadlo,
DVOŘÁK Houslový koncert a moll, SIBELIUS Symfonie č. 1 e moll
|
pátek 21.6.2024 |
Koncert s Tanečním souborem Hradišťan
, Nové Město na Moravě
|
pátek 21.6.2024, 11:00 |
Hurvínek prodává nevěstu
, divadlo Reduta
|
pátek 21.6.2024, 19:00 |
DVOŘÁK & SIBELIUS
, Janáčkovo divadlo,
DVOŘÁK Houslový koncert a moll, SIBELIUS Symfonie č. 1 e moll
|
pátek 21.6.2024, 19:00 | |
sobota 22.6.2024, 18:00 |
Labutí jezero
, Janáčkovo divadlo
|
pondělí 24.6.2024, 11:00 |
Čert a Káča
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 28.6.2024 |
Zahajovací koncert Mezinárodního folklórního festivalu Strážnice
, Strážnice, Zámek 672
|
neděle 30.6.2024, 19:30 |
pondělí 1.7.2024, 20:00 | |
středa 17.7.2024, 20:15 | |
čtvrtek 18.7.2024, 20:15 | |
pátek 19.7.2024, 20:15 | |
sobota 20.7.2024 | |
sobota 20.7.2024, 20:15 | |
neděle 21.7.2024, 20:15 |
pátek 30.8.2024, 19:00 | |
sobota 31.8.2024 |
Svatováclavský hudební festival
, Hukvaldy
|
sobota 31.8.2024, 19:00 |
čtvrtek 5.9.2024 | |
sobota 7.9.2024 |
Rusalka
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 10.9.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
čtvrtek 12.9.2024, 19:00 |
Veselá vdova
, Janáčkovo divadlo
|
sobota 14.9.2024 |
Here I am, Orlando
, Janáčkovo divadlo
|
úterý 17.9.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
středa 18.9.2024 |
Coco Chanel
, Mahenovo divadlo
|
sobota 21.9.2024, 18:00 |
Příhody lišky Bystroušky
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 27.9.2024 |
Cyrano z Bergeracu
, Janáčkovo divadlo
|
pátek 27.9.2024, 18:00 |
Hurvínek prodává nevěstu
, divadlo Reduta
|
čtvrtek 24.10.2024 |
Koncert s Tanečním souborem Hradišťan
, Uherské Hradiště
|