Pražský komorní orchestr

Nejbližší koncerty

říjen 2024

středa 2.10.2024 Koncert k Roku české hudby, Koncertní síň Šimona a Judy, Ondřej Kukal: Clarinettino, Ondřej Kukal: Duo concertino pro housle, violu a smyčce op. 58, světová premiéra, Antonin Dvořák: Serenáda pro smyčce E dur | začátek: 19:30
úterý 22.10.2024 Ludmila Pavlová, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento F dur, K. 138, Jan Zach: Smyčcový kvartet A dur, Carl Stamitz: Orchestrální kvartet F dur op. 4, Wolfgang Amadeus Mozart: Smyčcový kvartet č. 4 C dur, K. 157 | začátek: 19:30

listopad 2024

úterý 26.11.2024 1. Vídeňská škola, Dvořákova síň Rudolfina, Ludwig van Beethoven: Coriolan, předehra, Wolfgang Amadeus Mozart: Symfonie č. 41 C dur „Jupiter“, Joseph Haydn: Symfonie č. 1 D dur, Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 8 F dur | začátek: 19:30

prosinec 2024

úterý 10.12.2024 Veronika Böhmová, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Antonín Dvořák: Nokturno H dur, Felix Mendelssohn-Bartholdy: Smyčcová symfonie č. 12 g moll, Fryderyk Chopin: Koncert pro klavír a orchestr č. 1 e moll | začátek: 19:30

Proběhlé koncerty

út 11/6/2024 , 19:30 Eva Gevorgyan, Dvořákova síň Rudolfina, Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klavír a orchestr č. 27 B dur, K. 595, Joseph Haydn: Symfonie č. 94 G dur, Ludwig van Beethoven: Koncert pro klavír a orchestr č. 1 C dur op. 15
út 28/5/2024 , 19:30 Ludmila Pavlová, Koncertní síň Šimona a Judy, Juraj Filas: Egmont – Nesmrtelný (světová premiéra), Jan Václav Hugo Voříšek: Symfonie D dur, Antonin Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll
út 28/5/2024 , 19:30 Ludmila Pavlová – koncert k Roku české hudby, Koncertní síň Šimona a Judy, Juraj Filas: Egmont – Nesmrtelný (světová premiéra), Jan Václav Hugo Voříšek: Symfonie D dur, Antonin Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll
út 28/5/2024 , 19:30 Koncert k Roku české hudby, Koncertní síň Šimona a Judy, Juraj Filas: Egmont – Nesmrtelný (světová premiéra), Jan Václav Hugo Voříšek: Symfonie D dur, Antonín Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll
út 16/4/2024 , 19:30 Ludmila Pavlová, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Josef Mysliveček: Sinfonia Es dur, Edward Elgar: Serenáda pro smyčce e moll, op. 20, Jean Sibelius: Romance pro smyčce C dur, Felix Mendelssohn-Bartholdy:, Smyčcová symfonie č. 9 C dur
st 21/2/2024 , 19:30 Ludmila Pavlová, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Edvard Hagerup Grieg: Dvě elegické melodie, Gyula Beliczay: Serenáda pro smyčce d moll op. 36, Jean Sibelius: Impromptu pro smyčce op. 5, Petr Iljič Čajkovskij: Serenáda pro smyčce C dur op. 48
st 21/6/2023 , 19:30 Koncert PKO, Fantův sál, Hlavní nádraží
út 13/6/2023 , 19:30 Eva Gevorgyan, Dvořákova síň Rudolfina, Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klavír a orchestr č. 27 B dur, K. 595, Joseph Haydn: Symfonie č. 94 G dur, Ludwig van Beethoven: Koncert pro klavír a orchestr č. 1 C dur op. 15
út 6/6/2023 , 19:30 Vilém Veverka, Velký sál paláce Žofín, Joseph Haydn: Symfonie č. 85 B dur La Reine, Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro hoboj a orchestr C dur, Richard Strauss: Koncert pro hoboj a malý orchestr, Wolfgang Amadeus Mozart: Sperai vicino il lido, árie
út 2/5/2023 , 19:30 Koncert PKO, Fantův sál, Hlavní nádraží
st 26/4/2023 , 19:30 Doubravka Součková, Koncertní síň Šimona a Judy, Jean-Baptiste de Lully: Le triomphe de l´amour, Joseph Haydn: Arianna a Naxos, Arr. Craig Terry: Kabaretní písně, Louis Guglielmi: La vie en rose
po 3/4/2023 , 19:30 Josef Špaček, Velký sál paláce Žofín, Antonín Dvořák: Romance pro housle a orchestr, Jan Václav Hugo Voříšek: Symfonie D dur, Antonín Dvořák: Koncert pro housle a orchestr a moll
út 28/3/2023 , 19:30 Koncert PKO, Fantův sál, Hlavní nádraží
út 21/3/2023 , 19:30 Jiří Bárta, Dvořákova síň Rudolfina, Felix Mendelssohn-Bartholdy: Smyčcová symfonie č. 10 h moll, Gabriel Fauré: Elegie, Astor Piazzolla: Le grand tango, Edvard Hagerup Grieg: Z časů Holbergových, suita, Joseph Haydn: Koncert pro violoncello a orchestr C dur
út 7/3/2023 , 19:30 Mimořádný koncert pro spolek Prader-Willi – Lubomír Brabec, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Henry Purcell: Chacony in g minor, Luboš Fišer: Pastorale per Giuseppe Tartini, Luboš Fišer: Sonata per Leonardo, Antonio Vivaldi: Sinfonia in C, Antonio Vivaldi: Concerto in D pro kytaru a smyčce, Gustav Holst: St. Paul´s Suite
st 22/2/2023 , 19:30 Veronika Böhmová, Koncertní síň Šimona a Judy, Antonín Dvořák: Nokturno H dur, Felix Mendelssohn-Bartholdy: Smyčcová symfonie č. 12 e moll, Fryderyk Chopin: Koncert pro klavír a orchestr č. 1 e moll
út 21/2/2023 , 19:30 Koncert PKO, Fantův sál, Hlavní nádraží