Symfonický orchestr Českého rozhlasu

Nejbližší koncerty

září 2024

pondělí 9.9.2024 Manželské etudy aneb, když manželé souzní, Studio 1 | začátek: 19.30
čtvrtek 19.9.2024 Beethoven – Rejcha – Haydn, Betlémská kaple | začátek: 19.30
pondělí 30.9.2024 Zahajovací koncert s Isabelle Faust , Rudolfinum | začátek: 19.30

říjen 2024

pondělí 7.10.2024 Tristan a Isolda, Rudolfinum | začátek: 19.30
úterý 8.10.2024 Petr Popelka & ČaroTaJ - Inspirace lidovou písní, Studio 1 | začátek: 19.30
pondělí 21.10.2024 Liszt – Ravel – Beethoven , Obecní dům | začátek: 19.30
pátek 25.10.2024 SOČR uvádí: Ondřej Pivec & Kennedy Administration, DOX+ | začátek: 19.30

listopad 2024

pondělí 4.11.2024 Petr Popelka & Josef Špaček,  Obecní dům | začátek: 19.30
pondělí 11.11.2024 Kateřina Kněžíková v písních , Rudolfinum | začátek: 19.30
pondělí 25.11.2024 Elgarův koncert a Enigma , Obecní dům | začátek: 19.30

prosinec 2024

pondělí 9.12.2024 Renaud Capuçon hraje a diriguje, Rudolfinum | začátek: 19.30
čtvrtek 12.12.2024 Vánoční koncert, Betlémská kaple | začátek: 19.30
neděle 22.12.2024 Tisíc hlasů adventu, Obecní dům | začátek: 16.00

leden 2025

pondělí 6.1.2025 Mozart vs. Salieri aneb jak to bylo doopravdy, Studio 1 | začátek: 19.30
pondělí 13.1.2025 Mozart na druhou , Rudolfinum | začátek: 19.30

únor 2025

pondělí 10.2.2025 Debussy – Strauss – Novák , Obecní dům | začátek: 19.30
pátek 14.2.2025 SOČR uvádí: Marcel Bárta & Jakub Zitko, DOX+ | začátek: 19.30
středa 19.2.2025 Porgy a Bess, Betlémská kaple | začátek: 19.30
pondělí 24.2.2025 Sukovo kvarteto, Studio 1 | začátek: 19.30

březen 2025

pondělí 3.3.2025 Verdiho Requiem, Obecní dům | začátek: 19.30
pondělí 10.3.2025 Škoda rány, která padne vedle - Koncert bicích nástrojů, Studio 1 | začátek: 19.30
pondělí 17.3.2025 Rachmaninov – Prokofjev – Deustch , Rudolfinum | začátek: 19.30

duben 2025

středa 9.4.2025 Písně Almy a Gustava M. , Betlémská kaple | začátek: 19.30
čtvrtek 24.4.2025 SOČR a Konzervatoř J. Ježka, Betlémská kaple | začátek: 19.30
pondělí 28.4.2025 Jen tak hvízdnout - Flétna příčná, napříč, Studio 1 | začátek: 19.30

červen 2025

úterý 10.6.2025 Marshall uvádí Gershwina a Bernsteina, Obecní dům | začátek: 19.30
pondělí 16.6.2025 Lucas & Arthur Jussen , Rudolfinum | začátek: 19.30
pátek 20.6.2025 Opereta gala , Obecní dům | začátek: 19.30

Proběhlé koncerty

st 12/6/2024 , 19.30 Má vlast – přidaný koncert, Rudolfinum
po 10/6/2024 , 19.30 Má vlast, Rudolfinum
ne 2/6/2024 , 19.30 Petr Popelka & Wiener Klavierquartett, Studio S1
so 18/5/2024 , 20.00 SOČR open-air: Rockové hity. Koncert k narozeninám rozhlasu, Riegrovy sady
po 6/5/2024 , 19.30 Bedřich Smetana a jeho následovníci , Studio S1
3/5/2024 , 19.30 Rockové hity, Lucerna
3/5/2024 , 19.30 Rockové hity v Lucerně, Lucerna
po 29/4/2024 , 19.30 Suk–Dvořák–Martinů, Rudolfinum
po 22/4/2024 Clarinet Factory, Koncert se bude konat v náhradním termínu 22. 4. 2024. Vstupenky zakoupené na původní termín 30. 10. 2023 zůstávají v platnosti.
po 15/4/2024 , 19.30 Alinde Quintet, Studio S1
čt 11/4/2024 , 19.30 SOČR uvádí: Beata Hlavenková & Kristina Barta, DOX+
po 8/4/2024 , 19.30 Alinde Quintet, Studio S1
čt 4/4/2024 , 19.30 Korngold & Prokofjev, Betlémská kaple
po 25/3/2024 , 19.30 Tristan a Isolda, Rudolfinum
po 11/3/2024 , 19.30 Griegův klavírní koncert, Rudolfinum
čt 29/2/2024 , 19.30 Schubertova „Nedokončená“, Betlémská kaple
po 26/2/2024 , 19.30 Královská impresse, Studio S1
po 26/2/2024 , 19.30 Královská imprese, Studio S1
po 12/2/2024 , 19.30 Smetana–Suk–Srnka, Rudolfinum
po 29/1/2024 , 19.30 Dvořák–Fibich–Smetana, Rudolfinum
po 22/1/2024 , 19.30 Ilan Volkov – Klasici 20. století, Rudolfinum
5/1/2024 , 19.30 Mozart & Salieri aneb Sólisté SOČR, Betlémská kaple
st 3/1/2024 , 19.30 Eldar Djangirov Trio, DOX+
út 2/1/2024 , 19.30 Novoroční koncert, Rudolfinum
22/12/2023 , 16.00 Louskáček s Petrem Popelkou. Koncert pro celou rodinu, Obecní dům
po 18/12/2023 , 19.30 Christian a Tanja Tetzlaff, Rudolfinum
po 11/12/2023 , 19.30 Gidon Kremer & Philip Glass, Rudolfinum
po 4/12/2023 , 19.30 Swingharmonie, Studio S1
čt 16/11/2023 , 19.30 Mendelssohnův houslový koncert, Betlémská kaple
10/11/2023 , 19.30 SOČR uvádí: Rataj–Török–Honzák , DOX+
po 6/11/2023 , 19.30 Brucknerova „Romantická“, Rudolfinum
po 30/10/2023 , 19.30 Clarinet Factory, Studio S1
ne 15/10/2023 , 19:30 SOČR & Brad Mehldau, Rudolfinum
ne 15/10/2023 , 19.30 SOČR & Brad Mehldau, Rudolfinum
po 2/10/2023 , 19.30 Zahajovací koncert s Petrem Popelkou, Rudolfinum
po 11/9/2023 , 19.30 Pražský žesťový soubor, Studio S1
po 11/9/2023 , 19.30 Pražský žesťový soubor – ZMĚNA, Studio S1
po 11/9/2023 , 19.30 Prague Brass quintet, Studio S1
čt 7/9/2023 , 19.30 Britten & Šostakovič, Betlémská kaple
po 12/6/2023 , 19:30 Obrázky z výstavy, Rudolfinum
ne 11/6/2023 , 19:30 Petr Popelka & Daniel Müller-Schott, Studio 1
po 29/5/2023 , 19:30 Elegance baroka ve swingovém kabátě, Studio 1
čt 11/5/2023 , 19:30 V okamžiku, DOX+
po 17/4/2023 , 18:00 Sen noci svatojánské, Rudolfinum
čt 13/4/2023 , 19:30 Sólo pro klarinet a violu, Anežský klášter
po 3/4/2023 , 19:30 Tristan a Isolda, Rudolfinum
po 27/3/2023 , 19:30 Vessels of Light – česká premiéra, Rudolfinum
po 20/3/2023 , 19:30 Rachmaninovova Druhá, Rudolfinum
po 13/3/2023 , 19:30 Bavouzet hraje Ravela, Rudolfinum
po 20/2/2023 , 19:30 Jubilanti čeští v podání žen šesti, Studio 1
čt 16/2/2023 , 19:30 Wagnerovy písně s Markétou Cukrovou, Anežský klášter
po 13/2/2023 , 19:30 Kopatchinskaja hraje Ligetiho, Rudolfinum