Česká filharmonie

Nejbližší koncerty

červen 2024

sobota 15.6.2024 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 15:00
sobota 15.6.2024 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 19:00
neděle 16.6.2024 Smetanova Litomyšl Libuše, Festivalová hala, Festival | začátek: 18:00
neděle 16.6.2024 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 18:00
úterý 18.6.2024 Z mého života, Sukova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 19:00
úterý 18.6.2024 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 19:00
středa 19.6.2024 Z mého života, Sukova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 19:00
čtvrtek 20.6.2024 Česká filharmonie Dalia Stasevska, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška | začátek: 10:00
čtvrtek 20.6.2024 Česká filharmonie Dalia Stasevska, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
pátek 21.6.2024 Česká filharmonie Dalia Stasevska, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
sobota 22.6.2024 Česká filharmonie Dalia Stasevska, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 15:00
středa 26.6.2024 Česká filharmonie Open Air koncert, Hradčanské náměstí, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 20:15

červenec 2024

sobota 6.7.2024 Smetanova Litomyšl Velké finále, Festivalová hala, Festival | začátek: 18:30

srpen 2024

středa 21.8.2024 Česká filharmonie Hamburk, Elbphilharmonie Sommer, Zájezd | začátek: 20:00
pátek 23.8.2024 Česká filharmonie Lucern, Lucerne Festival, Zájezd | začátek: 19:30
neděle 25.8.2024 Česká filharmonie Wiesbaden, Rheingau Musik Festival, Zájezd | začátek: 19:30
úterý 27.8.2024 Česká filharmonie Londýn, BBC Proms, Zájezd | začátek: 19:30
středa 28.8.2024 Česká filharmonie Londýn, BBC Proms, Zájezd | začátek: 19:30

září 2024

sobota 7.9.2024 Česká filharmonie, Jakub Hrůša, Julia Fischer Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Festival | začátek: 19:30
středa 11.9.2024 Česká filharmonie, Bamberger Symphoniker, Jakub Hrůša Dvořákova Praha, prostranství před Průmyslovým palácem, Festival | začátek: 20:15
čtvrtek 19.9.2024 Česká filharmonie, Ingo Metzmacher, Václav Petr Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Festival | začátek: 19:30
úterý 24.9.2024 Česká studentská filharmonie, Ingo Metzmacher Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert | začátek: 20:00
středa 25.9.2024 Česká filharmonie Zahajovací koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 19:30
čtvrtek 26.9.2024 Česká filharmonie Zahajovací koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 19:30
pátek 27.9.2024 Česká filharmonie Bratislava, Reduta, Zájezd | začátek: 19:30
neděle 29.9.2024 Český spolek pro komorní hudbu Daniil Trifonov, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 11:00

říjen 2024

středa 2.10.2024 Česká filharmonie Christian Immler, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
čtvrtek 3.10.2024 Malé (nejen) hudební řádění, Různé prostory, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
čtvrtek 3.10.2024 Česká filharmonie Christian Immler, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
pátek 4.10.2024 Česká filharmonie Christian Immler, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
středa 9.10.2024 Česká filharmonie Nathalie Stutzmann, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška | začátek: 10:00
středa 9.10.2024 Česká filharmonie Nathalie Stutzmann, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 10.10.2024 Česká filharmonie Nathalie Stutzmann, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
pátek 11.10.2024 Česká filharmonie Nathalie Stutzmann, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
sobota 12.10.2024 Český spolek pro komorní hudbu Walter Hofbauer, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 10:30
pondělí 14.10.2024 Český spolek pro komorní hudbu Talichovo kvarteto, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
úterý 15.10.2024 Český spolek pro komorní hudbu Pavel Bořkovec Quartet, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
čtvrtek 17.10.2024 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
pátek 18.10.2024 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
sobota 19.10.2024 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 15:00
neděle 20.10.2024 Vláčkem za Dvořá(č)kem, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 13:00
neděle 20.10.2024 Vláčkem za Dvořá(č)kem, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 14:30
neděle 20.10.2024 Vláčkem za Dvořá(č)kem, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
středa 23.10.2024 Česká filharmonie Kristian Bezuidenhout, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 24.10.2024 Česká filharmonie Kristian Bezuidenhout, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
pátek 25.10.2024 Česká filharmonie Kristian Bezuidenhout, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30

listopad 2024

neděle 3.11.2024 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře, Sukova síň, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 14:00
neděle 3.11.2024 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře, Sukova síň, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
pondělí 4.11.2024 Dvořákova Anglická z Vysoké, Dvořákova síň, Komentovaný koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 19:30
čtvrtek 7.11.2024 Z bicí kuchyně, Sukova síň, Workshop, Pro dospívající a dospělé | začátek: 14:00
středa 13.11.2024 Český spolek pro komorní hudbu Robert Oberaigner, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
sobota 16.11.2024 Česká filharmonie Koncert pro svobodu a demokracii, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška, Mimořádný koncert | začátek: 10:00
sobota 16.11.2024 Česká filharmonie Koncert pro svobodu a demokracii, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 20:00
neděle 17.11.2024 Česká filharmonie Koncert pro svobodu a demokracii, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 20:00
pondělí 18.11.2024 Český spolek pro komorní hudbu Trio Zimbalist, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
pátek 22.11.2024 Česká filharmonie Variace, Lázeňský hotel Thermal, Festival | začátek: 19:30
sobota 23.11.2024 100 minut mezi tóny, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 10:30
sobota 23.11.2024 100 minut mezi tóny, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 15:30
sobota 23.11.2024 Česká filharmonie Variace, Lázeňský hotel Thermal, Festival | začátek: 19:30
sobota 23.11.2024 Český spolek pro komorní hudbu Koncert ke 100. výročí narození Jiřího Nováka, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
úterý 26.11.2024 Český spolek pro komorní hudbu Jana Hrochová & Jaroslav Březina, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30

prosinec 2024

neděle 1.12.2024 Adventní koncert I Afflatus Quintet, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 15:00
neděle 1.12.2024 Adventní koncert I Afflatus Quintet, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
pondělí 2.12.2024 Komorní koncert studentů a mladých hudebníků, Česká národní budova, Zájezd | začátek: 19:00
úterý 3.12.2024 Česká filharmonie New York, Carnegie Hall, Zájezd | začátek: 20:00
středa 4.12.2024 Český spolek pro komorní hudbu New Zealand Quartet, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
středa 4.12.2024 Česká filharmonie New York, Carnegie Hall, Zájezd | začátek: 20:00
čtvrtek 5.12.2024 Česká filharmonie New York, Carnegie Hall, Zájezd | začátek: 20:00
sobota 7.12.2024 Český spolek pro komorní hudbu Sedláčkovo kvarteto, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 10:30
sobota 7.12.2024 Česká filharmonie Toronto, Koerner Hall, Zájezd | začátek: 19:30
neděle 8.12.2024 Adventní koncert II Bardolino, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 15:00
neděle 8.12.2024 Český spolek pro komorní hudbu Václav Petr, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
neděle 8.12.2024 Adventní koncert II Bardolino, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
neděle 8.12.2024 Česká filharmonie Toronto, Koerner Hall, Zájezd | začátek: 19:30
čtvrtek 12.12.2024 Louskáčkovo vánoční tajemství, EDUcentrum, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 15:00
čtvrtek 12.12.2024 Louskáčkovo vánoční tajemství, EDUcentrum, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:30
čtvrtek 12.12.2024 Čtvero ročních dob z Benátek a Buenos Aires, Dvořákova síň, Komentovaný koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 19:30
neděle 15.12.2024 Adventní koncert III Jan Fišer, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 15:00
neděle 15.12.2024 Adventní koncert III Jan Fišer, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
pondělí 16.12.2024 Český spolek pro komorní hudbu Adam Plachetka, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
středa 18.12.2024 Česká filharmonie Alan Gilbert, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
čtvrtek 19.12.2024 Česká filharmonie Alan Gilbert, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
pátek 20.12.2024 Česká filharmonie Alan Gilbert, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
neděle 22.12.2024 Adventní koncert IV Cimbálová muzika Česká filharmonie, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 15:00
neděle 22.12.2024 Adventní koncert IV Cimbálová muzika Česká filharmonie, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
úterý 31.12.2024 Česká filharmonie Silvestrovské a Novoroční koncerty, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška, Mimořádný koncert | začátek: 11:00
úterý 31.12.2024 Česká filharmonie Silvestrovské a Novoroční koncerty, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 15:00

leden 2025

středa 1.1.2025 Česká filharmonie Silvestrovské a Novoroční koncerty, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 15:00
středa 1.1.2025 Česká filharmonie Silvestrovské a Novoroční koncerty, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 20:00
pondělí 6.1.2025 Český spolek pro komorní hudbu Christina Bock, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
středa 8.1.2025 Česká filharmonie Zkouška orchestru na VLAST I. (repríza programu z roku 2023), Dvořákova síň, Koncert | začátek: 19:30
čtvrtek 9.1.2025 Česká filharmonie Zkouška orchestru na VLAST I. (repríza programu z roku 2023), Dvořákova síň, Koncert | začátek: 19:30
neděle 12.1.2025 Smyčcové mlsání, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 10:30
neděle 12.1.2025 Smyčcové mlsání, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 13:30
neděle 12.1.2025 Smyčcové mlsání, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 15:00
pondělí 13.1.2025 Ouška (h)oboje, EDUcentrum, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
středa 15.1.2025 Český spolek pro komorní hudbu Harmonie českých filharmoniků, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
čtvrtek 16.1.2025 Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška | začátek: 10:00
čtvrtek 16.1.2025 Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
pátek 17.1.2025 Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
sobota 18.1.2025 Český spolek pro komorní hudbu Kalabisovo kvinteto, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 10:30
sobota 18.1.2025 Česká filharmonie Katia a Marielle Labèque, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 15:00
neděle 19.1.2025 100 minut mezi tóny, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 10:30
neděle 19.1.2025 100 minut mezi tóny, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 15:30
úterý 21.1.2025 Český spolek pro komorní hudbu Koncert vítězů soutěží, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
středa 22.1.2025 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 23.1.2025 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
pátek 24.1.2025 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
sobota 25.1.2025 Martha v říši hudebních divů II, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 14:00
sobota 25.1.2025 Martha v říši hudebních divů II, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 16:00
neděle 26.1.2025 Český spolek pro komorní hudbu Federico Colli, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
středa 29.1.2025 Česká filharmonie Simon Rattle, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
čtvrtek 30.1.2025 Musica ludus I Empedoklés aneb Čtyři živly v hudbě, písni a říkadlech, Sukova síň, Workshop, Pro dospívající a dospělé | začátek: 14:00
čtvrtek 30.1.2025 Česká filharmonie Simon Rattle, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
pátek 31.1.2025 Česká filharmonie Simon Rattle, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30

únor 2025

středa 5.2.2025 Česká filharmonie Alisa Weilerstein, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 6.2.2025 Česká filharmonie Alisa Weilerstein, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
pátek 7.2.2025 Česká filharmonie Alisa Weilerstein, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 13.2.2025 Česká filharmonie Lukáš Vasilek, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
pátek 14.2.2025 Česká filharmonie Lukáš Vasilek, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
sobota 15.2.2025 Český spolek pro komorní hudbu Eva Krestová, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 10:30
sobota 15.2.2025 Česká filharmonie Lukáš Vasilek, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 15:00
pondělí 17.2.2025 Český spolek pro komorní hudbu Komorní orchestr České filharmonie, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
úterý 18.2.2025 Český spolek pro komorní hudbu Jiří Bárta, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
středa 19.2.2025 Česká filharmonie Sheku Kanneh-Mason, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška | začátek: 10:00
středa 19.2.2025 Česká filharmonie Sheku Kanneh-Mason, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
čtvrtek 20.2.2025 Česká filharmonie Sheku Kanneh-Mason, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
pátek 21.2.2025 Česká filharmonie Sheku Kanneh-Mason, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
středa 26.2.2025 Český spolek pro komorní hudbu Elphier Quartett & Petr Popelka, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30

březen 2025

neděle 2.3.2025 Česká filharmonie Vídeň, Musikverein, Zájezd | začátek: 19:30
pondělí 3.3.2025 Česká filharmonie Vídeň, Musikverein, Zájezd | začátek: 19:30
středa 5.3.2025 Česká filharmonie Amsterdam, Concertgebouw, Zájezd | začátek: 19:30
pátek 7.3.2025 Česká filharmonie Londýn, Barbican Centre, Zájezd | začátek: 19:30
sobota 8.3.2025 Česká filharmonie Londýn, Barbican Centre, Zájezd | začátek: 19:30
pondělí 10.3.2025 Český spolek pro komorní hudbu Michael Volle, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
pondělí 10.3.2025 Česká filharmonie Paříž, Pařížská filharmonie, Zájezd | začátek: 19:30
úterý 11.3.2025 Česká filharmonie Paříž, Philharmonie de Paris, Zájezd | začátek: 19:30
středa 12.3.2025 Česká filharmonie Bruggy, Concertgebouw Brugge, Zájezd | začátek: 19:30
čtvrtek 13.3.2025 Musica ludus II Hudební nástroje a jejich barvy, EDUcentrum, Workshop, Pro dospívající a dospělé | začátek: 14:00
sobota 15.3.2025 100 minut mezi tóny, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 15:30
neděle 16.3.2025 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře, Sukova síň, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 14:00
neděle 16.3.2025 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře, Sukova síň, Koncert, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
úterý 18.3.2025 Český spolek pro komorní hudbu Markéta Cukrová, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
středa 19.3.2025 Český spolek pro komorní hudbu Trio Bohémo, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
čtvrtek 20.3.2025 Obrázky z výstavy, Dvořákova síň, Komentovaný koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 19:30
sobota 22.3.2025 Český spolek pro komorní hudbu Prague Brasstet, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 10:30
středa 26.3.2025 Česká filharmonie Jiří Vodička, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 27.3.2025 Česká filharmonie Jiří Vodička, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
pátek 28.3.2025 Česká filharmonie Jiří Vodička, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
pondělí 31.3.2025 Český spolek pro komorní hudbu Cappella Mariana, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30

duben 2025

středa 2.4.2025 Česká filharmonie Beatrice Rana, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
čtvrtek 3.4.2025 Česká filharmonie Beatrice Rana, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
pátek 4.4.2025 Česká filharmonie Beatrice Rana, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
sobota 5.4.2025 Svátek mezi tóny, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé | začátek: 16:00
středa 9.4.2025 Česká filharmonie Magdalena Kožená, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
čtvrtek 10.4.2025 Musica ludus III Óda na radost, EDUcentrum, Workshop, Pro dospívající a dospělé | začátek: 14:00
čtvrtek 10.4.2025 Česká filharmonie Magdalena Kožená, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
pátek 11.4.2025 Česká filharmonie Magdalena Kožená, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A | začátek: 19:30
sobota 12.4.2025 Český spolek pro komorní hudbu Kvarteto Apollon, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 10:30
úterý 15.4.2025 Český spolek pro komorní hudbu Percussion Ensemble JAMU, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 17:30
středa 16.4.2025 Český spolek pro komorní hudbu Pražákovo kvarteto & Jiří Vodička, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu | začátek: 19:30
čtvrtek 24.4.2025 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
pátek 25.4.2025 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 19:30
sobota 26.4.2025 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C | začátek: 15:00
středa 30.4.2025 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30

květen 2025

čtvrtek 1.5.2025 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
pátek 2.5.2025 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B | začátek: 19:30
čtvrtek 15.5.2025 Musica ludus IV Mořeplavba, Sukova síň, Workshop, Pro dospívající a dospělé | začátek: 14:00
čtvrtek 15.5.2025 Malý Orffestr, EDUcentrum, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
čtvrtek 15.5.2025 Česká filharmonie Hannover, Hannover Congress Centrum, Zájezd | začátek: 19:30
pátek 16.5.2025 Česká filharmonie Baden-Baden, Festspielhaus, Zájezd | začátek: 19:30
středa 21.5.2025 Hravá harfa, EDUcentrum, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00
neděle 25.5.2025 Vláčkem za Dvořá(č)kem, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 13:00
neděle 25.5.2025 Vláčkem za Dvořá(č)kem, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 14:30
neděle 25.5.2025 Vláčkem za Dvořá(č)kem, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči | začátek: 16:00

červen 2025

čtvrtek 19.6.2025 Česká filharmonie Open Air koncert, Hradčanské náměstí, Koncert, Mimořádný koncert | začátek: 20:15
neděle 22.6.2025 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie, Dvořákova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 11:00
neděle 22.6.2025 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie, Dvořákova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé | začátek: 17:00

červenec 2025

pátek 4.7.2025 Česká filharmonie Bad Kissingen, Regentenbau, Zájezd | začátek: 19:30
sobota 5.7.2025 Česká filharmonie Bad Kissingen, Regentenbau, Zájezd | začátek: 19:30

Proběhlé koncerty

14/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
čt 13/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
st 12/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
út 11/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
út 11/6/2024 , 17:30 Koncert členů Orchestrální akademie, Sukova síň, Koncert
po 10/6/2024 , 14:00 Královna harfy
ne 9/6/2024 , 11:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hudebníků České filharmonie: Závěrečný koncert projektu
ne 9/6/2024 , 17:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hudebníků České filharmonie: Závěrečný koncert projektu
ne 9/6/2024 , 11:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hudebníků České filharmonie Závěrečný koncert projektu, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči
ne 9/6/2024 , 17:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hudebníků České filharmonie Závěrečný koncert projektu, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči
ne 9/6/2024 , 18:00 Česká filharmonie Drážďany, Kulturpalast Dresden, Zájezd
ne 9/6/2024 , 18:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
ne 9/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
so 8/6/2024 , 19:30 Smetanova Litomyšl: Slavnostní zahajovací koncert
so 8/6/2024 , 19:30 Smetanova Litomyšl Slavnostní zahajovací koncert, Státní zámek Litomyšl, Zájezd
so 8/6/2024 , 20:15 Smetanova Litomyšl Slavnostní zahajovací koncert, Státní zámek Litomyšl, Zájezd
so 8/6/2024 , 15:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
so 8/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
so 8/6/2024 , 20:00 Smetanova Litomyšl Slavnostní zahajovací koncert, Festivalová hala, Festival
7/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
čt 6/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
st 5/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
út 4/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
po 3/6/2024 , 20:00 Pražské jaro Závěrečný koncert, Smetanova síň, Koncert, Ostatní
ne 2/6/2024 , 15:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
ne 2/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
so 1/6/2024 , 19:00 Kniha džunglí Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!, Azyl78, Koncert, Pro děti s rodiči
čt 30/5/2024 , 19:00 Pražské Jaro Slavnostní Libuše II, Dvořákova síň, Koncert, Ostatní
út 28/5/2024 , 19:00 Pražské jaro Slavnostní Libuše, Dvořákova síň, Koncert, Ostatní
ne 19/5/2024 , 14:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
ne 19/5/2024 , 15:30 Vláčkem za Dvořá(č)kem
ne 19/5/2024 , 17:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
so 11/5/2024 , 14:30 Martha v říši hudebních divů
so 11/5/2024 , 16:30 Martha v říši hudebních divů
10/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
10/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 9/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
čt 9/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 8/5/2024 , 10:00 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
st 8/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
st 8/5/2024 , 10:00 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška
st 8/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
ne 5/5/2024 , 15:00 Svátek mezi tóny: Mimořádný koncert 100 minut mezi tóny
ne 5/5/2024 , 15:00 Svátek mezi tóny Mimořádný koncert 100 minut mezi tóny, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé
3/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
3/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 2/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
čt 2/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 1/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
st 1/5/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
po 29/4/2024 , 15:00 Boris Giltburg: Mistrovský kurz – klavír
po 29/4/2024 , 18:30 Alfred Brendel: Mistrovský kurz – komorní soubory
po 29/4/2024 , 15:00 Boris Giltburg Mistrovský kurz – klavír, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči
po 29/4/2024 , 18:30 Alfred Brendel Mistrovský kurz – komorní soubory, Sukova síň, Workshop, Pro dospívající a dospělé
ne 28/4/2024 , 10:00 Boris Giltburg: Mistrovský kurz – klavír
ne 28/4/2024 , 17:00 Alfred Brendel: Mistrovský kurz – komorní soubory
ne 28/4/2024 , 20:30 Projekce dokumentárního filmu o Alfredu Brendelovi Man and Mask / Člověk a masky
ne 28/4/2024 , 10:00 Boris Giltburg Mistrovský kurz – klavír, Sukova síň, Workshop, Pro děti s rodiči
ne 28/4/2024 , 17:00 Alfred Brendel Mistrovský kurz – komorní soubory, Sukova síň, Workshop, Pro dospívající a dospělé
26/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
26/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
čt 25/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
čt 25/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
st 24/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
st 24/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
po 22/4/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Julia Fischer
po 22/4/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Julia Fischer, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
19/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Steven Osborne
19/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Steven Osborne, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 18/4/2024 , 16:00 Pelíšek plný bicích
čt 18/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Steven Osborne
čt 18/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Steven Osborne, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 17/4/2024 , 10:00 Česká filharmonie: Steven Osborne
st 17/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Steven Osborne
st 17/4/2024 , 10:00 Česká filharmonie Steven Osborne, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška
st 17/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Steven Osborne, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
út 16/4/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Lada Bočková
út 16/4/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Lada Bočková, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 14/4/2024 , 18:00 Český bál (nejen) s Bedřichem Smetanou
ne 14/4/2024 , 18:30 Český bál (nejen) s Bedřichem Smetanou, Dvorana, Workshop, Pro dospívající a dospělé
12/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Jakub Hrůša
čt 11/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Jakub Hrůša
čt 11/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
st 10/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Jakub Hrůša
st 10/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
po 8/4/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 8/4/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 8/4/2024 , 20:15 Paĺikerav Děkuji, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé
ne 7/4/2024 , 19:30 Paĺikerav Děkuji, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé
so 6/4/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu Václav Petr, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 6/4/2024 , 19:30 Paĺikerav Děkuji, Dvořákova síň, Koncert, Pro děti s rodiči, Pro dospívající a dospělé
5/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Jakub Hrůša
5/4/2024 , 19:30 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
st 3/4/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: České trio
st 3/4/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu České trio, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
st 27/3/2024 , 19:00 Z domoviny s Josefem Špačkem
út 26/3/2024 , 19:00 Z domoviny s Josefem Špačkem
po 25/3/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 25/3/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
so 23/3/2024 , 10:30 100 minut mezi tóny
so 23/3/2024 , 15:00 100 minut mezi tóny
so 23/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Paříž
so 23/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Paříž, Philharmonie de Paris, Zájezd
22/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Paříž
22/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Paříž, Philharmonie de Paris, Zájezd
čt 21/3/2024 , 19:30 S Čajkovským nejen u Labutího jezera
čt 21/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Antverpy
čt 21/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Antverpy, Queen Elisabeth Hall, Zájezd
út 19/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Mnichov
út 19/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Mnichov, Isarphilharmonie, Zájezd
po 18/3/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 18/3/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 18/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Erlangen
po 18/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Erlangen, Heinrich-Lades-Halle, Zájezd
ne 17/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Mnichov
ne 17/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Mnichov, Isarphilharmonie, Zájezd
ne 17/3/2024 , 16:00 Česká filharmonie Mnichov, Isarphilharmonie, Zájezd
so 16/3/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Jiří Vodička
so 16/3/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu Jiří Vodička, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
st 13/3/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Bennewitzovo kvarteto
st 13/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Hamburk
st 13/3/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Bennewitzovo kvarteto, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
st 13/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Hamburk, Elbphilharmonie, Zájezd
út 12/3/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Jitka Čechová
út 12/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Hamburk
út 12/3/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Jitka Čechová, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
út 12/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Hamburk, Elbphilharmonie, Zájezd
po 11/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Vídeň
po 11/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Vídeň, Konzerthaus, Zájezd
po 11/3/2024 , 19:30 Česká filharmonie Vídeň, Konzerthaus, Zájezd
ne 10/3/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Víkingur Ólafsson
ne 10/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Vídeň
ne 10/3/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Víkingur Ólafsson, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 10/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Vídeň, Konzerthaus, Zájezd
ne 10/3/2024 , 19:30 Česká filharmonie Vídeň, Konzerthaus, Zájezd
8/3/2024 , 09:30 Musica ludus II aneb Dřevíčko, dřevo
čt 7/3/2024 , 14:00 Musica ludus II aneb Dřevíčko, dřevo
čt 7/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Barcelona
čt 7/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Barcelona, Palau de la Música, Zájezd
st 6/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Madrid
st 6/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Madrid, Auditorio Nacional, Zájezd
st 6/3/2024 , 19:30 Česká filharmonie Madrid, Auditorio Nacional, Zájezd
út 5/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Madrid
út 5/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Madrid, Auditorio Nacional, Zájezd
út 5/3/2024 , 19:30 Česká filharmonie Madrid, Auditorio Nacional, Zájezd
po 4/3/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 4/3/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 4/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Valencie
po 4/3/2024 , 20:00 Česká filharmonie Valencie, Palau de Valencia, Zájezd
po 4/3/2024 , 19:30 Česká filharmonie Valencie, Palau de Valencia, Zájezd
út 27/2/2024 , 19:00 Má harfová vlast s Janou Bouškovou, Sukova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé
po 26/2/2024 , 19:00 Má harfová vlast s Janou Bouškovou, Sukova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé
23/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Lukáš Vondráček
23/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Lukáš Vondráček, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
23/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Alim Bejsembajev, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 22/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Lukáš Vondráček
čt 22/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Lukáš Vondráček, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 22/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Alim Bejsembajev, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 21/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Lukáš Vondráček
st 21/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Lukáš Vondráček, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 21/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Alim Bejsembajev, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
po 19/2/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 19/2/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
so 17/2/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Janáčkovo trio
so 17/2/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu Janáčkovo trio, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
16/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Jakub Hrůša
16/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
čt 15/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Jakub Hrůša
čt 15/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
čt 15/2/2024 , 15:30 Česká filharmonie Royal Academy of Music v Praze, Sukova síň, Koncert, Mimořádný koncert
st 14/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Jakub Hrůša
st 14/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Jakub Hrůša, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
ne 11/2/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Jakub Józef Orliński
ne 11/2/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Jakub Józef Orliński, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 10/2/2024 , 15:00 Česká filharmonie: Yuja Wang
so 10/2/2024 , 15:00 Česká filharmonie Yuja Wang, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
9/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Yuja Wang
9/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Yuja Wang, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
čt 8/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Yuja Wang
čt 8/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Yuja Wang, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
po 5/2/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: András Schiff
po 5/2/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu András Schiff, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
po 5/2/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Kirill Gerstein, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
2/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
2/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
čt 1/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
čt 1/2/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
st 31/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
st 31/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie Semjon Byčkov, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
po 29/1/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 29/1/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
so 27/1/2024 , 10:30 100 minut mezi tóny
so 27/1/2024 , 15:00 100 minut mezi tóny
26/1/2024 , 16:00 Česká filharmonie Zkouška orchestru na VLAST II. Od Luhů až ku Blaníku!, Dvořákova síň, Komentovaný koncert, Pro děti s rodiči
čt 25/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie Zkouška orchestru na VLAST II. Od Luhů až ku Blaníku!, Dvořákova síň, Komentovaný koncert, Pro děti s rodiči
út 23/1/2024 , 19:30 Kam zmizel můj strýc, pane presidente?: Příběh Josefa Toufara
út 23/1/2024 , 19:30 Kam zmizel můj strýc, pane presidente? Příběh Josefa Toufara, Sukova síň, Workshop, Pro dospívající a dospělé
po 22/1/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 22/1/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
ne 21/1/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Mitsuko Uchida
ne 21/1/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Mitsuko Uchida, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 20/1/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Jiříkovská, Vokálková, Tornová
so 20/1/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Baden-Baden
so 20/1/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu Jiříkovská, Vokálková, Tornová, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 20/1/2024 , 20:00 Česká filharmonie Baden-Baden, Festspielhaus, Zájezd
so 20/1/2024 , 18:00 Česká filharmonie Baden-Baden, Festspielhaus, Zájezd
so 20/1/2024 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu Toperczerová, Vokálková, Tornová, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
19/1/2024 , 19:30 Bella Italia!
st 17/1/2024 , 19:30 Kam zmizel můj strýc, pane presidente?: Příběh Josefa Toufara
st 17/1/2024 , 19:30 Kam zmizel můj strýc, pane presidente? Příběh Josefa Toufara, Sukova síň, Workshop, Pro dospívající a dospělé
út 16/1/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Doležalovo kvarteto
út 16/1/2024 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Doležalovo kvarteto, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
po 15/1/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 15/1/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Trio Wanderer
po 15/1/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 15/1/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Trio Wanderer, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 14/1/2024 , 10:30 Zvířátka a loupežníci v plechu
ne 14/1/2024 , 13:30 Zvířátka a loupežníci v plechu
ne 14/1/2024 , 15:00 Zvířátka a loupežníci v plechu
čt 11/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie A Love Song to Broadway, Dvořákova síň, Koncert
út 9/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie v archivních filmových dokumentech II, Kino Ponrepo, Přednáška, Pro dospívající a dospělé, Pro pedagogy
po 8/1/2024 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 8/1/2024 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
so 6/1/2024 , 15:00 Česká filharmonie: Nicholas Kraemer
so 6/1/2024 , 15:00 Česká filharmonie Nicholas Kraemer, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
5/1/2024 , 16:00 Malé (nejen) hudební řádění
5/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Nicholas Kraemer
5/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie Nicholas Kraemer, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
čt 4/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie: Nicholas Kraemer
čt 4/1/2024 , 19:30 Česká filharmonie Nicholas Kraemer, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
st 3/1/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Mahan Esfahani
st 3/1/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Mahan Esfahani, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
st 3/1/2024 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Mahan Esfahani & Hille Perl, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
po 1/1/2024 , 15:00 Česká filharmonie: Novoroční koncert
po 1/1/2024 , 20:00 Česká filharmonie: Novoroční koncert
po 1/1/2024 , 15:00 Česká filharmonie Novoroční koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
po 1/1/2024 , 20:00 Česká filharmonie Novoroční koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
ne 31/12/2023 , 11:00 Česká filharmonie: Novoroční koncert
ne 31/12/2023 , 11:00 Česká filharmonie Novoroční koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
po 18/12/2023 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 18/12/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Collegium Marianum
po 18/12/2023 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 18/12/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Collegium Marianum, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 17/12/2023 , 15:00 Adventní koncert IV: Filharmonické žestě
ne 17/12/2023 , 17:30 Adventní koncert IV: Filharmonické žestě
ne 17/12/2023 , 15:00 Adventní koncert IV Filharmonické žestě, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 17/12/2023 , 17:30 Adventní koncert IV Filharmonické žestě, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 16/12/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Harmonie českých filharmoniků
so 16/12/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu Harmonie českých filharmoniků, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
15/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tugan Sochijev
15/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Tugan Sochijev, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
15/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Vasilij Petrenko, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 14/12/2023 , 16:00 Houslový zvěřinec
čt 14/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tugan Sochijev
čt 14/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Tugan Sochijev, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 14/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Vasilij Petrenko, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 13/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tugan Sochijev
st 13/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Tugan Sochijev, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 13/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Vasilij Petrenko, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
út 12/12/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Koncert vítězů soutěží
út 12/12/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Koncert vítězů soutěží, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
po 11/12/2023 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 11/12/2023 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
ne 10/12/2023 , 15:00 Adventní koncert III: Sexteto českých filharmoniků
ne 10/12/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Julia Fischer
ne 10/12/2023 , 17:30 Adventní koncert III: Sexteto českých filharmoniků
ne 10/12/2023 , 15:00 Adventní koncert III Sexteto českých filharmoniků, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 10/12/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Julia Fischer & Julianna Avdějeva, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 10/12/2023 , 17:30 Adventní koncert III Sexteto českých filharmoniků, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 9/12/2023 , 15:00 Česká filharmonie: Tomáš Netopil
so 9/12/2023 , 15:00 Česká filharmonie Tomáš Netopil, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
8/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tomáš Netopil
8/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Tomáš Netopil, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
čt 7/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tomáš Netopil
čt 7/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Tomáš Netopil, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada C
čt 7/12/2023 , 15:00 Ambrožské zpěvy 11. ročník, Schodiště před hlavním vchodem, Workshop, Pro děti s rodiči
st 6/12/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: České noneto
st 6/12/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu České noneto, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
út 5/12/2023 , 19:00 Má harfová vlast s Janou Bouškovou
po 4/12/2023 , 19:00 Má harfová vlast s Janou Bouškovou
po 4/12/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Collegium Marianum, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 3/12/2023 , 15:00 Adventní koncert II: Rudolphin Ensemble Prague
ne 3/12/2023 , 17:30 Adventní koncert II: Rudolphin Ensemble Prague
ne 3/12/2023 , 15:00 Adventní koncert II Rudolphin Ensemble Prague, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 3/12/2023 , 17:30 Adventní koncert II Rudolphin Ensemble Prague, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 2/12/2023 , 10:30 100 minut mezi tóny
so 2/12/2023 , 15:00 100 minut mezi tóny
1/12/2023 , 16:00 Smyčcové mlsání: Pohádkový koncert
1/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
1/12/2023 , 16:00 Smyčcové mlsání Pohádkový koncert, Sukova síň, Komentovaný koncert, Pro děti s rodiči
1/12/2023 , 19:30 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
1/12/2023 , 16:00 Smyčcové mlsání, Sukova síň, Komentovaný koncert, Pro děti s rodiči
čt 30/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
čt 30/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
st 29/11/2023 , 10:00 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
st 29/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
st 29/11/2023 , 10:00 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Generální zkouška
st 29/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie Giovanni Antonini, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
po 27/11/2023 , 18:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 27/11/2023 , 20:00 Taneční se Smetanou: Taneční kurz ve stylu doby Bedřicha Smetany
po 27/11/2023 , 18:00 Taneční se Smetanou
po 27/11/2023 , 20:00 Taneční se Smetanou
ne 26/11/2023 , 15:00 Adventní koncert I: In modo camerale
ne 26/11/2023 , 17:30 Adventní koncert I: In modo camerale
ne 26/11/2023 , 15:00 Adventní koncert I In modo camerale, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 26/11/2023 , 17:30 Adventní koncert I In modo camerale, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 25/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Karlovy Vary
so 25/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie Karlovy Vary, Variace 2023, Zájezd
so 25/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie Karlovy Vary, Variace 2023, Zájezd
so 25/11/2023 , 14:00 Česká filharmonie Variace, Vřídelní kolonáda, Festival
24/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Karlovy Vary
24/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie Karlovy Vary, Variace 2023, Zájezd
24/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie Karlovy Vary, Císařské lázně, Zájezd
24/11/2023 , 17:00 Česká filharmonie Variace, Budova bývalé spořitelny, Festival
24/11/2023 , 19:00 Česká filharmonie Variace, Císařské lázně, Festival
út 21/11/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Pražské dechové trio
út 21/11/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Pražské dechové trio, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
po 20/11/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Julia Fischer Quartet
po 20/11/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Julia Fischer Quartet, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
17/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Koncert pro svobodu a demokracii
17/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Koncert pro svobodu a demokracii
17/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie Koncert pro svobodu a demokracii, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
čt 16/11/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Koncert pro svobodu a demokracii
čt 16/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Koncert pro svobodu a demokracii
čt 16/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie Koncert pro svobodu a demokracii, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
ne 12/11/2023 , 16:30 Hej Romale s Idou Kelarovou a Čhavorenge (nejen) pro děti a rodiče
ne 12/11/2023 , 14:30 Hej Romale s Idou Kelarovou a Čhavorenge (nejen) pro děti a rodiče, Dvořákova síň, Koncert, Pro dospívající a dospělé
st 8/11/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Kateřina Kněžíková
st 8/11/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Kateřina Kněžíková, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 5/11/2023 , 14:00 Komorní orchestr České filharmonie Tokio, Suntory Hall, Zájezd
so 4/11/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: České saxofonové kvarteto
so 4/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Jokohama
so 4/11/2023 , 14:00 Česká filharmonie: Jokohama
so 4/11/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu České saxofonové kvarteto, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
so 4/11/2023 , 14:00 Česká filharmonie Jokohama, Yokohama Minato Mirai Hall, Zájezd
3/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Osaka
3/11/2023 , 15:00 Česká filharmonie: Osaka
3/11/2023 , 15:00 Česká filharmonie Osaka, Symphony Hall, Zájezd
3/11/2023 , 15:00 Česká filharmonie Ósaka, Symphony Hall, Zájezd
st 1/11/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Tokio
st 1/11/2023 , 19:00 Česká filharmonie: Tokio
st 1/11/2023 , 19:00 Česká filharmonie Tokio, Suntory Hall, Zájezd
út 31/10/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Tokio
út 31/10/2023 , 19:00 Česká filharmonie: Tokio
út 31/10/2023 , 19:00 Česká filharmonie Tokio, Suntory Hall, Zájezd
po 30/10/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Niigata
po 30/10/2023 , 18:30 Česká filharmonie: Niigata
po 30/10/2023 , 18:30 Česká filharmonie Niigata, Ryutopia, Zájezd
ne 29/10/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Tokio
ne 29/10/2023 , 14:00 Česká filharmonie: Tokio
ne 29/10/2023 , 14:00 Česká filharmonie Tokio, Suntory Hall, Zájezd
so 28/10/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Nagoja
so 28/10/2023 , 17:00 Česká filharmonie: Nagoja
so 28/10/2023 , 17:00 Česká filharmonie Nagoja, Aichi Arts Center, Zájezd
st 25/10/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Hagen Quartet
st 25/10/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Tegu
st 25/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tegu
st 25/10/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Hagen Quartet, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
st 25/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie Tegu, Daegu Concert House, Zájezd
út 24/10/2023 , 19:30 Od Carmen k Tannhäuserovi
út 24/10/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Soul
út 24/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Soul
út 24/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie Soul, Seoul Arts Center, Zájezd
20/10/2023 , 09:30 Musica ludus I aneb Echo v hudbě
čt 19/10/2023 , 14:00 Musica ludus I aneb Echo v hudbě
út 17/10/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Orbis trio
út 17/10/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu Orbis trio, Sukova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
po 16/10/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Belfiato Quintet
po 16/10/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu Belfiato Quintet, Dvořákova síň, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
ne 15/10/2023 , 14:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře: Pohádkový koncert
ne 15/10/2023 , 16:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře: Pohádkový koncert
ne 15/10/2023 , 14:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře Pohádkový koncert, Sukova síň, Koncert, Pro děti s rodiči
ne 15/10/2023 , 16:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře Pohádkový koncert, Sukova síň, Koncert, Pro děti s rodiči
so 14/10/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Kateřina Javůrková
so 14/10/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu Kateřina Javůrková, Sál Martinů HAMU, Koncert, Český spolek pro komorní hudbu
13/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: András Schiff
13/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie András Schiff, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
čt 12/10/2023 , 16:00 Pelíšek plný bicích
čt 12/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: András Schiff
čt 12/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie András Schiff, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
st 11/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: András Schiff
st 11/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie András Schiff, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada A
6/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Pablo Ferrández
6/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie Pablo Ferrández, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
čt 5/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Pablo Ferrández
čt 5/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie Pablo Ferrández, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
st 4/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Pablo Ferrández
st 4/10/2023 , 19:30 Česká filharmonie Pablo Ferrández, Dvořákova síň, Koncert, Abonentní řada B
29/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zahajovací koncert
29/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie Zahajovací koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
čt 28/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zahajovací koncert
čt 28/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie Zahajovací koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
st 27/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zahajovací koncert
st 27/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie Zahajovací koncert, Dvořákova síň, Koncert, Mimořádný koncert
22/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Dvořákova Praha
22/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert
22/9/2023 , 20:00 Česká filharmonie, Sir András Schiff Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert
út 19/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Dvořákova Praha
út 19/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert
út 19/9/2023 , 20:00 Česká filharmonie, T. Netopil, B. Giltburg Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert
čt 14/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Dvořákova Praha
čt 14/9/2023 , 19:30 Česká filharmonie Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert
čt 14/9/2023 , 20:00 Česká filharmonie, S. Oramo, PFS, L. Vasilek, A. Komsi, Ch. Senn Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert
čt 14/9/2023 , 20:00 Česká filharmonie, Sakari Oramo Dvořákova Praha, Dvořákova síň, Koncert
čt 31/8/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Bukurešť
čt 31/8/2023 , 20:00 Česká filharmonie Bukurešť, Ateneul Român, Zájezd
čt 31/8/2023 , 16:30 Česká filharmonie Bukurešť, Ateneul Român, Zájezd
st 30/8/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Bukurešť
st 30/8/2023 , 20:00 Česká filharmonie Bukurešť, Ateneul Român, Zájezd
st 30/8/2023 , 17:00 Česká filharmonie Bukurešť, Ateneul Român, Zájezd
so 8/7/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Bad Kissingen
so 8/7/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Bad Kissingen
so 8/7/2023 , 19:30 Česká filharmonie Bad Kissingen, Max-Littmann-Saal, Zájezd
7/7/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Bad Kissingen
7/7/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Bad Kissingen
7/7/2023 , 19:30 Česká filharmonie Bad Kissingen, Max-Littmann-Saal, Zájezd
so 24/6/2023 , 11:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie
so 24/6/2023 , 17:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie
so 24/6/2023 , 11:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie
so 24/6/2023 , 17:00 Společný orchestr žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie
st 21/6/2023 , 20:15 Česká filharmonie: Open Air koncert
st 21/6/2023 , 20:15 Česká filharmonie: Open Air koncert
ne 18/6/2023 , 15:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 18/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 18/6/2023 , 15:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 18/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 17/6/2023 , 14:00 Ida Kelarová, Čhavorenge a hudebníci České filharmonie: Bernard fest
16/6/2023 , 19:00 Česká filharmonie: Národní festival Smetanova Litomyšl
16/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
16/6/2023 , 19:00 Smetanova Litomyšl
16/6/2023 , 19:00 Národní festival Smetanova Litomyšl: Stabat Mater
16/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
16/6/2023 , 19:00 Národní festival Smetanova Litomyšl: Stabat Mater
čt 15/6/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Národní festival Smetanova Litomyšl
čt 15/6/2023 , 20:15 Smetanova Litomyšl
čt 15/6/2023 , 20:15 Národní festival Smetanova Litomyšl: Slavnostní zahajovací koncert
čt 15/6/2023 , 20:15 Národní festival Smetanova Litomyšl: Slavnostní zahajovací koncert
st 14/6/2023 , 19:00 Česká filharmonie: Ostrava
st 14/6/2023 , 20:00 Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka
st 14/6/2023 , 20:00 Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka
út 13/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
út 13/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
po 12/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
po 12/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 11/6/2023 , 18:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 11/6/2023 , 18:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 10/6/2023 , 15:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 10/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 10/6/2023 , 15:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 10/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
9/6/2023 , 09:00 Dopoledne s filharmoniky: Čáry máry dirigent
9/6/2023 , 10:30 Dopoledne s filharmoniky: Čáry máry dirigent
9/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
9/6/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
9/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
9/6/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
čt 8/6/2023 , 09:00 Dopoledne s filharmoniky: Čáry máry dirigent
čt 8/6/2023 , 10:30 Dopoledne s filharmoniky: Čáry máry dirigent
čt 8/6/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
čt 8/6/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
st 7/6/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
st 7/6/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
st 7/6/2023 , 16:00 Aftertalk & autogramiáda Semjona Byčkova
út 6/6/2023 , 19:00 O Moravských dvojzpěvech
út 6/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
út 6/6/2023 , 19:00 O Moravských dvojzpěvech
út 6/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 4/6/2023 , 18:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 4/6/2023 , 19:00 O Moravských dvojzpěvech
ne 4/6/2023 , 18:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 4/6/2023 , 19:00 O Moravských dvojzpěvech
so 3/6/2023 , 15:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 3/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 3/6/2023 , 15:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
so 3/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
2/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
2/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
2/6/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Závěrečný koncert festivalu Pražské jaro 2023
čt 1/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
čt 1/6/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
čt 1/6/2023 , 20:00 Česká filharmonie, Beethovenova Devátá: Pražské jaro 2023
st 31/5/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
st 31/5/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
út 30/5/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
út 30/5/2023 , 19:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
po 29/5/2023 , 09:30 Čtyři živly: Země
ne 28/5/2023 , 11:00 Česká filharmonie: Lipsko
ne 28/5/2023 , 18:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
ne 28/5/2023 , 11:00 Česká filharmonie: Lipsko
ne 28/5/2023 , 18:00 Kniha džunglí: Neobyčejné kulturní dobrodružství pro všechny je po roce zpět!
čt 25/5/2023 , 09:00 Dopoledne s filharmoniky: Hudba v base!
čt 25/5/2023 , 10:30 Dopoledne s filharmoniky: Hudba v base!
st 24/5/2023 , 09:00 Dopoledne s filharmoniky: Hudba v base!
st 24/5/2023 , 10:30 Dopoledne s filharmoniky: Hudba v base!
út 23/5/2023 , 20:00 Česká filharmonie, Adams & Ólafsson: Pražské jaro 2023
út 23/5/2023 , 20:00 Česká filharmonie, Adams & Ólafsson: Pražské jaro 2023
po 22/5/2023 , 09:30 Čtyři živly: Země
čt 18/5/2023 , 08:45 Hluboký vesmír
čt 18/5/2023 , 10:25 Hluboký vesmír
st 17/5/2023 , 08:45 Hluboký vesmír
st 17/5/2023 , 10:25 Hluboký vesmír
st 17/5/2023 , 20:00 Česká filharmonie, Mäkelä & Tamestit: Pražské jaro 2023
st 17/5/2023 , 20:00 Česká filharmonie, Mäkelä & Tamestit: Pražské jaro 2023
út 16/5/2023 , 08:45 Hluboký vesmír
út 16/5/2023 , 10:25 Hluboký vesmír
po 15/5/2023 , 09:30 Čtyři živly: Země
ne 14/5/2023 , 10:30 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
ne 14/5/2023 , 14:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
ne 14/5/2023 , 10:30 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
ne 14/5/2023 , 14:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
12/5/2023 , 09:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
12/5/2023 , 11:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
čt 11/5/2023 , 09:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
čt 11/5/2023 , 09:00 Kdo se bojí filharmonie?
čt 11/5/2023 , 11:00 Císařův slavík aneb Návštěva na dvoře čínského císaře
čt 11/5/2023 , 11:00 Kdo se bojí filharmonie?
st 10/5/2023 , 09:00 Kdo se bojí filharmonie?
st 10/5/2023 , 11:00 Kdo se bojí filharmonie?
čt 4/5/2023 , 09:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
čt 4/5/2023 , 10:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
čt 4/5/2023 , 11:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
čt 4/5/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zkouška orchestru… na VLAST!
čt 4/5/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zkouška orchestru... na VLAST!
čt 4/5/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zkouška orchestru... na VLAST!
st 3/5/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zkouška orchestru… na VLAST!
st 3/5/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zkouška orchestru... na VLAST!
st 3/5/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Zkouška orchestru... na VLAST!
28/4/2023 , 10:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
28/4/2023 , 09:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
28/4/2023 , 11:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
28/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniil Trifonov
28/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniil Trifonov
čt 27/4/2023 , 11:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
čt 27/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniil Trifonov
čt 27/4/2023 , 09:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
čt 27/4/2023 , 10:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
čt 27/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniil Trifonov
st 26/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniil Trifonov
st 26/4/2023 , 10:30 Radosti i strasti pana Dvořáka: S Antonínem Dvořákem na cestě k hudbě i k sobě
st 26/4/2023 , 08:45 Radosti i strasti pana Dvořáka: S Antonínem Dvořákem na cestě k hudbě i k sobě
st 26/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniil Trifonov
út 25/4/2023 , 10:30 Radosti i strasti pana Dvořáka: S Antonínem Dvořákem na cestě k hudbě i k sobě
út 25/4/2023 , 08:45 Radosti i strasti pana Dvořáka: S Antonínem Dvořákem na cestě k hudbě i k sobě
ne 23/4/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Ian Bostridge
ne 23/4/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Ian Bostridge
so 22/4/2023 , 10:30 Svátek hudby mezi tóny
so 22/4/2023 , 15:00 Česká filharmonie: Daniel Harding
so 22/4/2023 , 10:30 Svátek hudby mezi tóny
so 22/4/2023 , 15:00 Česká filharmonie: Daniel Harding
21/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniel Harding
21/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniel Harding
čt 20/4/2023 , 13:00 Hudba do škol. Setkání pro učitele předškolní výchovy
čt 20/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniel Harding
čt 20/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Daniel Harding
st 19/4/2023 , 10:25 Hluboký vesmír
st 19/4/2023 , 08:45 Hluboký vesmír
út 18/4/2023 , 08:45 Hluboký vesmír
út 18/4/2023 , 10:25 Hluboký vesmír
čt 13/4/2023 , 09:30 Hudbou k sobě: Pravidelná hudební setkání
čt 13/4/2023 , 19:00 Dvořák u Krocaní řeky
čt 13/4/2023 , 19:00 Dvořák u Krocaní řeky
st 12/4/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Peter Jarůšek, Veronika Jarůšková, Dalibor Karvay
st 12/4/2023 , 11:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
st 12/4/2023 , 10:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
st 12/4/2023 , 09:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
st 12/4/2023 , 19:00 Dvořák u Krocaní řeky
st 12/4/2023 , 19:00 Dvořák u Krocaní řeky
st 12/4/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Peter Jarůšek, Veronika Jarůšková, Dalibor Karvay
út 11/4/2023 , 10:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
út 11/4/2023 , 11:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
út 11/4/2023 , 09:00 Rudolfínek: Smyčcové mlsání
st 5/4/2023 , 09:30 Fašánek aneb Rozpustilé lidové zvyky pro celý rok: Byla jedna kukla a ta kukla pukla!
st 5/4/2023 , 09:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
st 5/4/2023 , 11:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
st 5/4/2023 , 10:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
út 4/4/2023 , 09:30 Fašánek aneb Rozpustilé lidové zvyky pro celý rok: Byla jedna kukla a ta kukla pukla!
út 4/4/2023 , 20:30 Česká filharmonie: Aix‑en‑Provence
út 4/4/2023 , 20:30 Česká filharmonie: Aix‑en‑Provence
po 3/4/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Milán
po 3/4/2023 , 09:30 Čtyři živly: Voda
po 3/4/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Milán
ne 2/4/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Udine
ne 2/4/2023 , 20:00 Česká filharmonie: Udine
so 1/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Záhřeb
so 1/4/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Záhřeb
31/3/2023 , 10:00 Stravinského Svěcení jara
31/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Budapešť
31/3/2023 , 09:30 Fašánek aneb Rozpustilé lidové zvyky pro celý rok: Byla jedna kukla a ta kukla pukla!
31/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Budapešť
čt 30/3/2023 , 19:30 Stravinského Svěcení jara
čt 30/3/2023 , 10:00 Stravinského Svěcení jara
čt 30/3/2023 , 09:30 Opusy na kusy: Vzdělávací experiment České filharmonie spolu s učiteli a jejich žáky
čt 30/3/2023 , 19:30 Stravinského Svěcení jara
st 29/3/2023 , 10:00 Stravinského Svěcení jara
st 29/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Vídeň
st 29/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Vídeň
út 28/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Graz
út 28/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Graz
po 27/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Graz
po 27/3/2023 , 09:30 Čtyři živly: Voda
po 27/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Graz
so 25/3/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Jiří Vodička
so 25/3/2023 , 10:30 100 minut mezi tóny
so 25/3/2023 , 15:30 100 minut mezi tóny
so 25/3/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Jiří Vodička
so 25/3/2023 , 10:30 100 minut mezi tóny
so 25/3/2023 , 15:30 100 minut mezi tóny
čt 23/3/2023 , 11:00 Opusy na kusy: Vzdělávací experiment České filharmonie spolu s učiteli a jejich žáky
út 21/3/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Graffovo kvarteto
út 21/3/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Graffovo kvarteto
po 20/3/2023 , 09:30 Čtyři živly: Voda
so 18/3/2023 , 15:00 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
so 18/3/2023 , 15:00 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
17/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
17/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
čt 16/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
čt 16/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Semjon Byčkov
st 15/3/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Emerson String Quartet
st 15/3/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Emerson String Quartet
10/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tom Borrow
čt 9/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tom Borrow
čt 9/3/2023 , 18:00 Mimořádný koncert k prezidenstské inauguraci
čt 9/3/2023 , 18:00 Mimořádný koncert k prezidentské inauguraci
čt 9/3/2023 , 19:45 Česká filharmonie: Tom Borrow
st 8/3/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Tom Borrow
st 8/3/2023 , 10:00 Česká filharmonie: Tom Borrow
út 7/3/2023 , 11:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
út 7/3/2023 , 10:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
út 7/3/2023 , 09:00 Rudolfínek: Malý Orffestr
po 6/3/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Afflatus Quintet
ne 5/3/2023 , 14:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
ne 5/3/2023 , 16:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
3/3/2023 , 09:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
3/3/2023 , 10:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
3/3/2023 , 11:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
čt 2/3/2023 , 11:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
čt 2/3/2023 , 09:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
čt 2/3/2023 , 14:00 Musica ludus II aneb Život lidský
čt 2/3/2023 , 10:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
st 1/3/2023 , 10:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
st 1/3/2023 , 11:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
st 1/3/2023 , 09:00 Vláčkem za Dvořá(č)kem
ne 26/2/2023 , 14:00 Zvířátka a loupežníci v plechu
ne 26/2/2023 , 10:30 Zvířátka a loupežníci v plechu
so 25/2/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Koncert s rezidenty sezony
st 22/2/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Pavel Haas Quartet
st 22/2/2023 , 16:00 Česká filharmonie 127 let v archivu: Promítání archivních filmových dokumentů
út 21/2/2023 , 09:00 Hudba do škol. Setkání pro učitele předškolní výchovy
po 20/2/2023 , 19:30 Český spolek pro komorní hudbu: Wihanovo kvarteto
so 18/2/2023 , 10:30 Český spolek pro komorní hudbu: Filharmonický komorní orchestr
17/2/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Josef Špaček
čt 16/2/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Josef Špaček
st 15/2/2023 , 10:00 Česká filharmonie: Josef Špaček
st 15/2/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Josef Špaček
út 14/2/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Brahms trio Praha
ne 12/2/2023 , 17:30 Český spolek pro komorní hudbu: Olga Kern
10/2/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
čt 9/2/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
st 8/2/2023 , 10:00 Česká filharmonie: Giovanni Antonini
st 8/2/2023 , 19:30 Česká filharmonie: Giovanni Antonini