Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK

Nejbližší koncerty

červen 2024

středa 19.6.2024 MÁ VLAST NA VYŠEHRADĚ, Vyšehradské sady | začátek: 19:00
úterý 25.6.2024 Huelgas Ensemble, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:00

srpen 2024

středa 28.8.2024 FOK ve Valdštejnské zahradě, Valdštejnská zahrada | začátek: 17:00

září 2024

pondělí 2.9.2024 Hudba z večerníčků a pohádek, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 14:00
středa 18.9.2024 Symfonie tisíců, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 19.9.2024 Symfonie tisíců, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
sobota 21.9.2024 Heribert Metzger – Varhanní recitál, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 11:00

říjen 2024

úterý 1.10.2024 Collegium 1704 & Scarlatti, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
sobota 5.10.2024 Orchestr na dotek – Smyčce, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 11:00
sobota 5.10.2024 PKS: Franz Kafka & Z mého života, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
úterý 8.10.2024 Pod znějícími klenbami, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 20:00
středa 9.10.2024 Grieg & Mendelssohn, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 10:00
středa 9.10.2024 Grieg & Mendelssohn, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 10.10.2024 Grieg & Mendelssohn, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
sobota 12.10.2024 Hudbou k srdci – Srdce v rytmu, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 10:00
sobota 12.10.2024 Francesco Piemontesi – Klavírní recitál, Rudolfinum, Dvořákova síň | začátek: 19:30
úterý 15.10.2024 Iva Bittová & Slovenské spevy, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
čtvrtek 17.10.2024 Michael Kocáb 70, Divadlo Hybernia | začátek: 19:30
čtvrtek 17.10.2024 Josef Špaček & Tomáš Jamník, Klášter sv. Anežky České | začátek: 19:30
středa 23.10.2024 Narozeninový koncert, Radiopalác | začátek: 19:30
čtvrtek 24.10.2024 Narozeninový koncert, Radiopalác | začátek: 19:30
sobota 26.10.2024 Má vlast, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 10:00
pondělí 28.10.2024 Má vlast, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 18:00
čtvrtek 31.10.2024 Kafka – Dopisy Mileně, Divadlo Viola | začátek: 20:00

listopad 2024

středa 6.11.2024 Rhapsody in Blue & Requiem, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 7.11.2024 Rhapsody in Blue & Requiem, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
sobota 16.11.2024 Hudbou k srdci – Melodie v hlavě, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 10:00
úterý 19.11.2024 Händel – Concerti grossi, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
středa 27.11.2024 Obrázky z výstavy, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 28.11.2024 Obrázky z výstavy, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
sobota 30.11.2024 PKS: Gala Koncert, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30

prosinec 2024

středa 4.12.2024 Sharon Kam & Tomáš Hanus, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 5.12.2024 Sharon Kam & Tomáš Hanus, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 5.12.2024 Pražská kavárna, Divadlo Viola | začátek: 20:00
sobota 7.12.2024 České mládí – Klavírní gala, Rudolfinum, Dvořákova síň | začátek: 19:30
úterý 10.12.2024 Martinů Voices & Ceremony of Carols, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
středa 11.12.2024 Vánoční oratorium pro UNICEF, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 12.12.2024 Vánoční oratorium pro UNICEF, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
úterý 17.12.2024 Tiburtina Ensemble & Středověký advent, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
čtvrtek 19.12.2024 Vilém Vlček & Marek Kozák, Klášter sv. Anežky České | začátek: 19:30
čtvrtek 19.12.2024 Kouzelná Rybovka v Obecním domě, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
pátek 20.12.2024 Kouzelná Rybovka v Obecním domě, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 18:00
sobota 21.12.2024 Kouzelná Rybovka v Obecním domě, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 10:00
středa 25.12.2024 Kouzelná Rybovka Matěje Formana, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 15:00
středa 25.12.2024 Kouzelná Rybovka Matěje Formana, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 18:00
úterý 31.12.2024 Silvestr PKS s Lukášem Vondráčkem, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30

leden 2025

středa 1.1.2025 Novoroční koncert, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
sobota 4.1.2025 Karel Martínek – Varhanní recitál, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 11:00
středa 8.1.2025 Truls Mørk & Dvořák, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 10:00
středa 8.1.2025 Truls Mørk & Dvořák, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 9.1.2025 Truls Mørk & Dvořák, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
sobota 11.1.2025 Boris Giltburg – Klavírní recitál, Rudolfinum, Dvořákova síň | začátek: 19:30
úterý 14.1.2025 Roman Patočka & Itamar Golan, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
sobota 18.1.2025 Orchestr na dotek – Žestě, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 11:00
úterý 21.1.2025 Officium Ensemble & Palestrina, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
středa 29.1.2025 Gabriela Montero, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 10:00
středa 29.1.2025 Gabriela Montero, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 30.1.2025 Gabriela Montero, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30

únor 2025

úterý 4.2.2025 Pavel Haas Quartet, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
čtvrtek 6.2.2025 Shakespeare – Sonety, Divadlo Viola | začátek: 20:00
sobota 15.2.2025 Martin Helmchen – Klavírní recitál, Rudolfinum, Dvořákova síň | začátek: 19:30
úterý 18.2.2025 Bach – Umění fugy, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
středa 26.2.2025 Lukáš Vondráček & Brahms I., Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 27.2.2025 Lukáš Vondráček & Brahms I., Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30

březen 2025

čtvrtek 6.3.2025 Dvořák – Americký kvartet, Klášter sv. Anežky České | začátek: 19:30
sobota 8.3.2025 Hudbou k srdci – Kouzlo harmonie, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 10:00
úterý 11.3.2025 Ensemble Castelkorn & Biber, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
sobota 15.3.2025 Orchestr na dotek – Dřeva, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 11:00
sobota 15.3.2025 Gabriela Montero – Klavírní recitál, Rudolfinum, Dvořákova síň | začátek: 19:30
úterý 18.3.2025 Belfiato Quintet, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
středa 19.3.2025 Leila Josefowicz & Tomáš Brauner, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 20.3.2025 Leila Josefowicz & Tomáš Brauner, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30

duben 2025

úterý 1.4.2025 Niccolò Paganini, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
čtvrtek 3.4.2025 U Janáčků, Divadlo Viola | začátek: 20:00
středa 9.4.2025 Tomáš Netopil, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 10:00
středa 9.4.2025 Tomáš Netopil, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 10.4.2025 Tomáš Netopil, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
sobota 12.4.2025 Monika Melcová – Varhanní recitál, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 11:00
sobota 12.4.2025 Igor Ardašev – Klavírní recitál, Rudolfinum, Dvořákova síň | začátek: 19:30
úterý 15.4.2025 Dvořák – Stabat Mater, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 10:00
středa 16.4.2025 Dvořák – Stabat Mater, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 19:30
čtvrtek 17.4.2025 Bach – Janovy pašije, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
pátek 18.4.2025 Bach – Janovy pašije, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30
sobota 19.4.2025 Bach – Janovy pašije, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 17:30
čtvrtek 24.4.2025 Alžběta Poláčková & Orbis trio, Klášter sv. Anežky České | začátek: 19:30
čtvrtek 24.4.2025 Pod znějícími klenbami , Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 20:00
sobota 26.4.2025 Orchestr na dotek – Bicí a velké finále, Obecní dům, Smetanova síň | začátek: 11:00
úterý 29.4.2025 Voces8 & Hudba renesance, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30

květen 2025

sobota 3.5.2025 Hudbou k srdci – Hudba je život!, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 10:00
úterý 6.5.2025 Mozart & Salieri, Kostel sv. Šimona a Judy | začátek: 19:30

Proběhlé koncerty

čt 13/6/2024 , 19:30 MAHLER – VZKŘÍŠENÍ, Obecní dům, Smetanova síň
st 12/6/2024 , 19:30 MAHLER – VZKŘÍŠENÍ, Obecní dům, Smetanova síň
so 1/6/2024 , 16:00 KARNEVAL ZVÍŘAT, Kostel sv. Šimona a Judy
út 21/5/2024 , 19:30 ONDŘEJ RUML – POCTA PETRU HAPKOVI, Divadlo Hybernia
út 21/5/2024 , 19:30 ONDŘEJ RUML – ŠANSON, Divadlo Hybernia
po 20/5/2024 , 19:30 ONDŘEJ RUML – POCTA PETRU HAPKOVI, Divadlo Hybernia
po 20/5/2024 , 19:30 ONDŘEJ RUML – ŠANSON, Divadlo Hybernia
po 13/5/2024 , 20:30 POD ZNĚJÍCÍMI KLENBAMI, Kostel sv. Šimona a Judy
út 7/5/2024 , 19:30 DVOŘÁK – LUŽANSKÁ MŠE, Kostel sv. Šimona a Judy
so 4/5/2024 , 19:30 LUKÁŠ VONDRÁČEK – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
čt 2/5/2024 , 19:30 ČESKÁ FILMOVÁ HUDBA, Obecní dům, Smetanova síň
út 30/4/2024 , 19:30 ERIK BOSGRAAF, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 25/4/2024 , 19:30 AMERIČAN V PAŘÍŽI, Obecní dům, Smetanova síň
st 24/4/2024 , 19:30 AMERIČAN V PAŘÍŽI, Obecní dům, Smetanova síň
st 24/4/2024 , 10:00 AMERIČAN V PAŘÍŽI, Obecní dům, Smetanova síň
út 23/4/2024 , 19:30 TOMÁŠ JAMNÍK, Kostel sv. Šimona a Judy
so 20/4/2024 , 11:00 ORCHESTR NA DOTEK – ZÁPAD, Obecní dům, Smetanova síň
čt 18/4/2024 , 19:30 PAVEL ŠVINGR & ZDENĚK KLAUDA, Klášter sv. Anežky České
so 13/4/2024 , 19:30 SIVAN SILVER & GIL GARBURG – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
so 13/4/2024 , 19:30 CYPŘIŠE, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 4/4/2024 , 19:30 Mladé talenty Josefu Sukovi, Obecní dům, Smetanova síň
út 2/4/2024 , 19:30 VEVERKA & ENGLICHOVÁ, Kostel sv. Šimona a Judy
so 30/3/2024 , 17:30 BACH – JANOVY PAŠIJE, Kostel sv. Šimona a Judy
29/3/2024 , 19:30 BACH – JANOVY PAŠIJE, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 28/3/2024 , 19:30 BACH – JANOVY PAŠIJE, Kostel sv. Šimona a Judy
st 27/3/2024 , 19:30 DVOŘÁK – STABAT MATER, Obecní dům, Smetanova síň
út 26/3/2024 , 19:30 GRUZÍNSKÉ VELIKONOCE, Kostel sv. Šimona a Judy
út 26/3/2024 , 10:00 DVOŘÁK – STABAT MATER, Obecní dům, Smetanova síň
so 23/3/2024 , 11:00 ZUZANA FERJENČÍKOVÁ – VARHANNÍ RECITÁL, Obecní dům, Smetanova síň
so 23/3/2024 , 19:30 FAZIL SAY – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
čt 21/3/2024 , 19:30 SERGEI NAKARIAKOV & GÁBOR BOLDOCZKI, Obecní dům, Smetanova síň
st 20/3/2024 , 19:30 SERGEI NAKARIAKOV & GÁBOR BOLDOCZKI, Obecní dům, Smetanova síň
čt 14/3/2024 , 20:00 SMETANA – KORESPONDENCE A DENÍKY, Divadlo Viola
čt 7/3/2024 , 19:30 CHOPIN & MAHLER, Obecní dům, Smetanova síň
st 6/3/2024 , 19:30 CHOPIN & MAHLER, Obecní dům, Smetanova síň
so 2/3/2024 , 11:00 ORCHESTR NA DOTEK – VÝCHOD, Obecní dům, Smetanova síň
čt 29/2/2024 , 19:30 ANNA PAULOVÁ, Klášter sv. Anežky České
út 27/2/2024 , 19:30 IVA BITTOVÁ & SLOVENSKÉ SPEVY, Kostel sv. Šimona a Judy
út 27/2/2024 , 19:30 MORAVSKÉ DVOJZPĚVY, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 22/2/2024 , 19:30 BRAHMS & JANÁČEK, Obecní dům, Smetanova síň
st 21/2/2024 , 19:30 BRAHMS & JANÁČEK, Obecní dům, Smetanova síň
út 20/2/2024 , 19:30 CAPPELLA MARIANA, Kostel sv. Šimona a Judy
so 10/2/2024 , 19:30 ZJASNĚNÁ NOC, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 8/2/2024 , 19:30 JOSEF ŠPAČEK, Obecní dům, Smetanova síň
st 7/2/2024 , 19:30 JOSEF ŠPAČEK, Obecní dům, Smetanova síň
čt 1/2/2024 , 19:30 NOVOSVĚTSKÁ, Obecní dům, Smetanova síň
st 31/1/2024 , 19:30 NOVOSVĚTSKÁ, Obecní dům, Smetanova síň
st 31/1/2024 , 10:00 NOVOSVĚTSKÁ, Obecní dům, Smetanova síň
so 27/1/2024 , 19:30 YULIANNA AVDEEVA – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
čt 18/1/2024 , 20:00 ULLMANNOVÁ – PROMĚNY, Divadlo Viola
út 16/1/2024 , 19:30 ANDREAS SCHOLL, Kostel sv. Šimona a Judy
út 9/1/2024 , 19:30 IVAN ŽENATÝ & IGOR ARDAŠEV, Kostel sv. Šimona a Judy
po 1/1/2024 , 19:30 NOVOROČNÍ KONCERT, Obecní dům, Smetanova síň
ne 31/12/2023 , 19:30 SILVESTR S PKS, Kostel sv. Šimona a Judy
ne 31/12/2023 , 18:00 SILVESTR S PKS, Kostel sv. Šimona a Judy
so 30/12/2023 , 11:00 JAN DOLEŽEL – VARHANNÍ RECITÁL, Obecní dům, Smetanova síň
po 25/12/2023 , 15:00 KOUZELNÁ RYBOVKA MATĚJE FORMANA, Kostel sv. Šimona a Judy
po 25/12/2023 , 18:00 KOUZELNÁ RYBOVKA MATĚJE FORMANA, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 21/12/2023 , 18:00 KOUZELNÁ RYBOVKA V OBECNÍM DOMĚ, Obecní dům, Smetanova síň
st 20/12/2023 , 19:30 KOUZELNÁ RYBOVKA V OBECNÍM DOMĚ, Obecní dům, Smetanova síň
út 19/12/2023 , 19:30 TRIO ORKIESTRA HISTORYCZNA, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 14/12/2023 , 19:30 VÁNOČNÍ ORATORIUM, Obecní dům, Smetanova síň
st 13/12/2023 , 19:30 VÁNOČNÍ ORATORIUM, Obecní dům, Smetanova síň
so 9/12/2023 , 19:30 IVO KAHÁNEK – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
čt 7/12/2023 , 19:30 ADVENTNÍ KONCERT PRO UNICEF, Obecní dům, Smetanova síň
st 6/12/2023 , 19:30 ADVENTNÍ KONCERT PRO UNICEF, Obecní dům, Smetanova síň
st 6/12/2023 , 10:00 ADVENTNÍ KONCERT PRO UNICEF, Obecní dům, Smetanova síň
čt 30/11/2023 , 18:00 KOUZELNÁ RYBOVKA MATĚJE FORMANA, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 30/11/2023 , 20:00 WERICH – POVÍDKY A ESEJE, Divadlo Viola
st 29/11/2023 , 18:00 KOUZELNÁ RYBOVKA MATĚJE FORMANA, Kostel sv. Šimona a Judy
út 28/11/2023 , 19:30 PAVLICA 70, Obecní dům, Smetanova síň
so 25/11/2023 , 11:00 ORCHESTR NA DOTEK – JIH, Obecní dům, Smetanova síň
čt 23/11/2023 , 19:30 PRAGUE PHILHARMONIA WIND QUINTET, Klášter sv. Anežky České
út 21/11/2023 , 19:30 RADIO ANTIQUA, Kostel sv. Šimona a Judy
so 18/11/2023 , 19:30 SOUVENIR DE FLORENCE, Klášter sv. Anežky České
so 18/11/2023 , 19:30 PKS & WOLFGANG REDIK, Klášter sv. Anežky České
út 14/11/2023 , 19:30 MARTIN KASÍK & BENNEWITZOVO KVARTETO, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 9/11/2023 , 19:30 HVĚZDNÉ VÁLKY & PLANETY, Obecní dům, Smetanova síň
čt 9/11/2023 , 19:30 STAR WARS & PLANETY, Obecní dům, Smetanova síň
st 8/11/2023 , 19:30 HVĚZDNÉ VÁLKY & PLANETY, Obecní dům, Smetanova síň
st 8/11/2023 , 19:30 STAR WARS & PLANETY, Obecní dům, Smetanova síň
3/11/2023 , 16:00 HUDBOU K SRDCI, Kostel sv. Šimona a Judy
so 28/10/2023 , 18:00 MÁ VLAST – KONCERT PRO REPUBLIKU, Obecní dům, Smetanova síň
27/10/2023 , 10:00 MÁ VLAST – KONCERT PRO REPUBLIKU, Obecní dům, Smetanova síň
čt 26/10/2023 , 19:30 ALMA ANSÁMBL, Klášter sv. Anežky České
út 24/10/2023 , 19:30 KOLLERT FAMILY, Kostel sv. Šimona a Judy
so 21/10/2023 , 11:00 ORCHESTR NA DOTEK – SEVER, Obecní dům, Smetanova síň
so 21/10/2023 , 19:30 GARRICK OHLSSON – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
čt 19/10/2023 , 19:30 GARRICK OHLSSON, Obecní dům, Smetanova síň
st 18/10/2023 , 19:30 GARRICK OHLSSON, Obecní dům, Smetanova síň
čt 12/10/2023 , 20:00 HALAS – JÁ SE TAM VRÁTÍM…, Divadlo Viola
út 10/10/2023 , 19:30 CZECH ENSEMBLE BAROQUE, Kostel sv. Šimona a Judy
6/10/2023 , 19:30 SMRT A DÍVKA, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 5/10/2023 , 19:30 FANTASTICKÁ SYMFONIE, Obecní dům, Smetanova síň
st 4/10/2023 , 19:30 FANTASTICKÁ SYMFONIE, Obecní dům, Smetanova síň
so 23/9/2023 , 11:00 JAROSLAV TŮMA – VARHANNÍ RECITÁL, Obecní dům, Smetanova síň
čt 14/9/2023 , 19:30 MAXIM VENGEROV – ZAHAJOVACÍ KONCERT, Obecní dům, Smetanova síň
st 13/9/2023 , 19:30 MAXIM VENGEROV – ZAHAJOVACÍ KONCERT, Obecní dům, Smetanova síň
po 4/9/2023 , 14:00 HUDBA Z VEČERNÍČKŮ A POHÁDEK, Obecní dům, Smetanova síň
st 30/8/2023 , 17:00 FOK VE VALDŠTEJNSKÉ ZAHRADĚ, Valdštejnská zahrada
čt 22/6/2023 , 20:00 TATA BOJS & FOK, Obecní dům, Smetanova síň
čt 15/6/2023 , 19:30 CARMINA BURANA, Obecní dům, Smetanova síň
st 14/6/2023 , 19:30 CARMINA BURANA, Obecní dům, Smetanova síň
čt 8/6/2023 , 19:30 ROMÉO ET JULIETTE, Obecní dům, Smetanova síň
st 7/6/2023 , 10:00 ROMÉO ET JULIETTE, Obecní dům, Smetanova síň
st 7/6/2023 , 19:30 ROMÉO ET JULIETTE, Obecní dům, Smetanova síň
čt 4/5/2023 , 19:30 LÁSKY ČAS, Obecní dům, Smetanova síň
st 3/5/2023 , 19:30 LÁSKY ČAS, Obecní dům, Smetanova síň
čt 27/4/2023 , 19:30 TALICHOVO KVARTETO, Klášter sv. Anežky České
út 25/4/2023 , 19:30 SVĚT HUDBOU SPOJENÝ, Kostel sv. Šimona a Judy
po 24/4/2023 , 20:30 POD ZNĚJÍCÍMI KLENBAMI, Kostel sv. Šimona a Judy
so 22/4/2023 , 11:00 ORCHESTR NA DOTEK – NA CESTÁCH, Obecní dům, Smetanova síň
čt 20/4/2023 , 20:00 KREUTZEROVA SONÁTA, Divadlo Viola
čt 20/4/2023 , 19:30 MLADÉ TALENTY JOSEFU SUKOVI, Obecní dům, Smetanova síň
út 18/4/2023 , 19:30 HUDEBNÍ SNĚNÍ, Kostel sv. Šimona a Judy
so 15/4/2023 , 19:30 ALICE SARA OTT – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
ne 9/4/2023 , 19:30 VESELÉ VELIKONOCE S MOZARTEM, Kostel sv. Šimona a Judy
so 8/4/2023 , 17:30 BACH – JANOVY PAŠIJE, Kostel sv. Šimona a Judy
7/4/2023 , 19:30 BACH – JANOVY PAŠIJE, Kostel sv. Šimona a Judy
st 5/4/2023 , 19:30 DVOŘÁK – STABAT MATER, Obecní dům, Smetanova síň
út 4/4/2023 , 10:00 DVOŘÁK – STABAT MATER, Obecní dům, Smetanova síň
út 4/4/2023 , 19:30 PERGOLESI – STABAT MATER, Kostel sv. Šimona a Judy
so 1/4/2023 , 11:00 ELISABETH ULLMANN – VARHANNÍ RECITÁL, Obecní dům, Smetanova síň
so 1/4/2023 , 19:30 NIKOL BÓKOVÁ – PROMETHEUS, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 30/3/2023 , 19:30 LUKÁŠ VONDRÁČEK & RACHMANINOV, Obecní dům, Smetanova síň
st 29/3/2023 , 19:30 LUKÁŠ VONDRÁČEK & RACHMANINOV, Obecní dům, Smetanova síň
so 25/3/2023 , 19:30 NIKOLAJ LUGANSKIJ – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
so 25/3/2023 , 19:30 NIKOLAI LUGANSKY – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
út 21/3/2023 , 19:30 ZEMLINSKY QUARTET, Kostel sv. Šimona a Judy
čt 9/3/2023 , 19:30 JAN LISIECKI & CHOPIN, Obecní dům, Smetanova síň
st 8/3/2023 , 10:00 JAN LISIECKI & CHOPIN, Obecní dům, Smetanova síň
st 8/3/2023 , 19:30 JAN LISIECKI & CHOPIN, Obecní dům, Smetanova síň
so 4/3/2023 , 11:00 ORCHESTR NA DOTEK – VYCHÁZKA DO PŘÍRODY, Obecní dům, Smetanova síň
út 28/2/2023 , 19:30 ZELENKA – TRIOVÉ SONÁTY, Kostel sv. Šimona a Judy
út 21/2/2023 , 19:30 TRIO MARTINŮ, Kostel sv. Šimona a Judy
so 18/2/2023 , 19:30 MAREK KOZÁK – KLAVÍRNÍ RECITÁL, Rudolfinum, Dvořákova síň
čt 16/2/2023 , 20:00 VZPOMÍNKY NA GÉRARDA PHILIPA, Divadlo Viola
čt 9/2/2023 , 19:30 FELIX KLIESER & TOMÁŠ BRAUNER, Obecní dům, Smetanova síň
st 8/2/2023 , 19:30 FELIX KLIESER & TOMÁŠ BRAUNER, Obecní dům, Smetanova síň