Moravská filharmonie Olomouc

Nejbližší koncerty

červen 2024

úterý 25.6.2024 Smetanova Litomyšl, Festivalová hala, Litomyšl, X | začátek: 19.00
pátek 28.6.2024 MHF Hudba v zahradách a zámku 2024, Kroměříž, Skleník Květné zahrady, X | začátek: 19.00

srpen 2024

čtvrtek 1.8.2024 Grafenegg Festival, Grafenegg, Wolkenturm, X | začátek: 20.00
středa 14.8.2024 Klassik Festival Schloss Kirchstetten, zámek Kirchstetten, X | začátek: 20.00
pátek 30.8.2024 Závěrečný koncert mezinárodních dirigentských kurzů, Reduta, X | začátek: 19,00

září 2024

pondělí 2.9.2024 Varhanní dárky pro Bedřicha Smetanu, Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF1 | začátek: 19.00
čtvrtek 5.9.2024 Antonín Dvořák ve francouzské společnosti, Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF2 | začátek: 19.00
pondělí 9.9.2024 Varhany pod rukama aranžéra a improvizátora, Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF3 | začátek: 19.00
čtvrtek 12.9.2024 Německé symfonické varhany, Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF4 | začátek: 19.00
pondělí 16.9.2024 Česko-francouzské varhanní dialogy, Chrám sv. Mořice, Olomouc, MVF5 | začátek: 19.00
čtvrtek 26.9.2024 Češi, kteří ohromili Ameriku, Reduta, A1 | začátek: 19.00

říjen 2024

úterý 1.10.2024 Filmová hudba – ty nejslavnější soundtracky, Reduta, C1 | začátek: 19.00
úterý 8.10.2024 Komorní večer s Robertem Kružíkem, Červený kostel v Olomouci, K1 | začátek: 19.00
čtvrtek 10.10.2024 Švýcarské partnerství, Reduta, D+ | začátek: 19.00
neděle 13.10.2024 Kouzelný koncert, Reduta, NM1 | začátek: 10.30
čtvrtek 24.10.2024 Slavíme s českou hudbou, Reduta, P1/M1 | začátek: 19.00
úterý 29.10.2024 Klavírní recitál Karla Eichingera, Reduta, R1 | začátek: 19.00

listopad 2024

pátek 1.11.2024 JAMU+, Reduta, JAMU+ | začátek: 19.00
čtvrtek 7.11.2024 Závěrečný koncert festivalu MusicOlomouc 2024, Reduta, A+/M2 | začátek: 19.00
úterý 12.11.2024 Misterios del Amor, Mozartův sál, NR1 | začátek: 17.30
úterý 26.11.2024 Klavírní recitál Matyáše Nováka „Milí moji …“, Reduta, R2 | začátek: 19.00
pátek 29.11.2024 Skvosty rakouské hudby, Reduta, D1 | začátek: 19.00

prosinec 2024

úterý 3.12.2024 Malý princ s Janem Cinou, Reduta, C2 | začátek: 19.00
neděle 8.12.2024 Milý Ježíšku!, Reduta, NM2 | začátek: 10.30
úterý 10.12.2024 Komorní večer s Pavlem Niklem, Červený kostel v Olomouci, K2 | začátek: 19.00
čtvrtek 19.12.2024 Vánoce s Mahlerem a Mozartem, Reduta, A2/M3 | začátek: 19.00
čtvrtek 19.12.2024 Vánoce s Mahlerem a Mozartem – veřejná generální zkouška, Reduta, VG1 | začátek: 9.30

Proběhlé koncerty

čt 13/6/2024 , 19.00 Závěrečný koncert dirigentské akademie AIA (Austrian Imperial Arts), Reduta, X
7/6/2024 , 20.00 Festival filharmonie, Andrův stadion v Olomouci
čt 6/6/2024 , 20.00 Festival filharmonie, Andrův stadion v Olomouci
31/5/2024 , 21.00 Koncertní turné Chorvatsko – Dubrovník, Rektorský palác, X
st 29/5/2024 , 19.30 Koncertní turné Chorvatsko – Varaždín, Chorvatské národní divadlo ve Varaždínu, X
út 28/5/2024 , 19.00 Koncertní turné Maďarsko – Pécs, Kodály Centre, X
po 27/5/2024 , 19.30 Koncertní turné Maďarsko – Budapešť, Ferenc Liszt Academy, X
čt 23/5/2024 , 19.00 Koncert pro Klíč, Bazilika Navštívení Panny Marie, Svatý Kopeček u Olomouce,
17/5/2024 , 19.00 Závěrečný koncert dirigentských kurzů, Reduta, X
st 15/5/2024 , 19.00 JAMU3, Reduta, JAMU3
10/5/2024 , 19.00 V hlavní roli symfonie, Reduta
po 6/5/2024 , 19.00 Cello Republic, Reduta, C5
3/5/2024 , 19.00 Zasažen múzou, Klášterní Hradisko, Slavnostní sál, OHJ6
čt 2/5/2024 , 19.00 JAMU5, Reduta
čt 2/5/2024 , 19.00 Monumentální koncerty, Reduta, D4
st 1/5/2024 , 19.00 Slavnostní koncert u příležitosti 20. výročí vstupu České republiky do Evropské unie, Reduta, X
út 30/4/2024 , 19.00 Součást minulosti, kostel sv. Mořice, OHJ5
ne 28/4/2024 , 21.00 Obklopen hlasy, kostel Panny Marie Sněžné, OHJ4
26/4/2024 , 8.30 Koncert je když … – koncert pro 5. ročník základních škol, Reduta
26/4/2024 , 10.15 Koncert je když … – koncert pro 5. ročník základních škol, Reduta
čt 25/4/2024 , 8.30 Hudební pohádka v koncertním sále – koncert pro 4. ročník základních škol, Reduta
čt 25/4/2024 , 10.15 Hudební pohádka v koncertním sále – koncert pro 4. ročník základních škol, Reduta
st 24/4/2024 , 19.00 JAMU2, Reduta, JAMU2
út 23/4/2024 , 19.00 Oslnivé baroko, Slavnostní freskový sál, OHJ3
po 22/4/2024 , 17.30 České hudební klenoty aneb Jaro, lásky čas!, Reduta, NR3
ne 21/4/2024 , 19,00 Hudba pro knížete, Katedrála sv. Václava v Olomouci, OHJ2
19/4/2024 , 19.00 Milovník krásy, Katedrála sv. Václava v Olomouci, OHJ1
čt 18/4/2024 , 9.30 Olomouc hudební – veřejná generální zkouška, Reduta
čt 18/4/2024 , 19.00 Olomouc hudební, Reduta
st 17/4/2024 , 19.00 Cherubiniho Requiem, Reduta, P4/M5
po 15/4/2024 , 19.00 Klavírní recitál Karla Košárka, Reduta, R5
čt 11/4/2024 , 19.00 JAMU4, Reduta
st 10/4/2024 , 9.30 Bachovi následovníci – veřejná generální zkouška, Reduta, VG4
st 10/4/2024 , 19.00 Bachovi následovníci, Reduta, A4
út 9/4/2024 , 18.00 Mimořádná Beseda – Smetana 200, Vila Primavesi,
po 8/4/2024 , 9.00 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 8/4/2024 , 10.15 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
5/4/2024 , 19.00 On, hrdina dne (The Kid Brother, 1927), Reduta
út 2/4/2024 , 17.00 Filmová hudba s Robertem Israelem, Knihovna města Olomouce, X
po 1/4/2024 , 19.00 Komorní večer s Marošem Potokárem, Červený kostel v Olomouci, K4
čt 28/3/2024 , 19.00 Velikonoční koncert, Reduta
po 25/3/2024 , 19.00 Ukolébavky s Tomášem Klusem, Reduta, C4
ne 24/3/2024 , 10.30 Jonáš v břiše velryby, Reduta
čt 21/3/2024 , 19.00 Kouzlo hudebních barev, Reduta, D3
st 20/3/2024 , 8.30 Klaunovo hudební vzdělávání – koncert pro 1. ročník základních škol, Reduta
st 20/3/2024 , 10.15 Klaunovo hudební vzdělávání – koncert pro 1. ročník základních škol, Reduta
út 19/3/2024 , 19.00 Brilantní houslista Jiří Vodička, Červený kostel v Olomouci
čt 14/3/2024 , 19.00 JAMU3, Reduta
út 12/3/2024 , 17.30 Musica a tre aneb Strunná fantazie, Mozartův sál
po 11/3/2024 , 9.00 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 11/3/2024 , 10.15 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 11/3/2024 , 19.00 Klavírní recitál Lukáše Klánského, Reduta, R4
8/3/2024 , 19.00 Závěrečný koncert dirigentských kurzů, Reduta, X
st 6/3/2024 , 19.00 Hudba plná poselství, Reduta, P3
1/3/2024 , 19.00 Něha a temperament české hudby, Reduta
út 27/2/2024 , 17.00 Kontrabas – tajemství a význam impozantního nástroje, Knihovna města Olomouce
ne 25/2/2024 , 19.00 Komorní večer s Ondřejem Vrabcem, Červený kostel v Olomouci, K3
23/2/2024 , 8.30 Rytmus a tempo v hudbě i životě – koncert pro 2. ročník základních škol, Reduta
23/2/2024 , 10.15 Rytmus a tempo v hudbě i životě – koncert pro 2. ročník základních škol, Reduta
čt 22/2/2024 , 19.00 Valentýnský benefiční koncert s Natálií Tichánkovou, Reduta
út 20/2/2024 , 19.00 Zvukomalebný fagot Zoltána Kovácse, Červený kostel v Olomouci
po 19/2/2024 , 19.00 Igor Orozovič – symfonický let Holubího muže, Reduta, C3
čt 15/2/2024 , 19.00 Od písně k symfonii, Reduta
út 13/2/2024 , 9.30 Itálie inspirativní – veřejná generální zkouška, Reduta, VG3
út 13/2/2024 , 19.00 Itálie inspirativní, Reduta, A3
čt 8/2/2024 , 19.00 JAMU2, Reduta
út 6/2/2024 , 19.00 JAMU1, Reduta, JAMU1
po 5/2/2024 , 9.00 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 5/2/2024 , 10.15 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
2/2/2024 , 10.30 Kdo jsou naši nejlepší skladatelé aneb ozvěny Roku české hudby 2024, Reduta, NM3
čt 1/2/2024 , 19.00 Olomouc inspirativní, Reduta
ne 28/1/2024 , 10.30 Štěstí, Reduta
ne 28/1/2024 , 19.00 Klavírní recitál Marie Šumníkové, Reduta, R3
st 24/1/2024 , 9.00 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
st 24/1/2024 , 10.15 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
út 23/1/2024 , 17.30 Cesta okolo světa, Mozartův sál
po 22/1/2024 , 9.00 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 22/1/2024 , 10.15 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
19/1/2024 , 19.00 Charming Melodies, Reduta
st 17/1/2024 , 8.30 Melodie a příběhy v písních – koncert pro 3. ročník základních škol, Reduta
st 17/1/2024 , 10.15 Melodie a příběhy v písních – koncert pro 3. ročník základních škol, Reduta
út 16/1/2024 , 9.30 To nejlepší z Čajkovského – veřejná generální zkouška, Reduta, VG2
út 16/1/2024 , 19.00 To nejlepší z Čajkovského, Reduta, P2
12/1/2024 , 9.30 Šarmantní klasika – veřejná generální zkouška, Reduta
12/1/2024 , 19.00 Šarmantní klasika, Reduta
st 10/1/2024 , 19.00 Od Beethovena k současnosti, Reduta, D2
po 8/1/2024 , 9.00 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 8/1/2024 , 10.15 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
ne 7/1/2024 , 17.30 Tango – tanec, který je sám život!, Mozartův sál, NR2
čt 4/1/2024 , 19.00 JAMU1, Reduta
po 1/1/2024 , 19.00 Novoroční koncert, Reduta
po 1/1/2024 , 19.00 Hudební ohňostroj, Reduta, P+/M4
čt 21/12/2023 , 19.00 „Dark Christmas“ – vánoční turné s Tarjou Turunen, Multifunkční aula GONG, Ostrava
st 20/12/2023 , 20.00 „Dark Christmas“ – vánoční turné s Tarjou Turunen, Sono Centrum, Brno
út 19/12/2023 , 19.00 „Dark Christmas“ Vánoční koncert s Tarjou Turunen, Výstaviště Flora Olomouc
út 19/12/2023 , 20.00 „Dark Christmas“ Vánoční koncert s Tarjou Turunen, Výstaviště Flora Olomouc
15/12/2023 , 8.30 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
15/12/2023 , 10.15 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
15/12/2023 , 9.00 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
čt 14/12/2023 , 19.00 JAMU+, Reduta
st 13/12/2023 , 18.00 Už z hor zní zvon, Vila Primavesi
út 12/12/2023 , 17.30 Plaisir de Noël aneb vánoční zastavení v čase, Mozartův sál
čt 7/12/2023 , 9.30 Radost a bolest v hudbě – veřejná generální zkouška, Reduta
čt 7/12/2023 , 19.00 Radost a bolest v hudbě, Reduta
1/12/2023 , 19.00 Novoroční koncert, Reduta, C2/M4
čt 30/11/2023 , 19.00 Olomouc adventní, Reduta
24/11/2023 , 8.30 Vstříc roku české hudby 2024 aneb kdo jsou naši největší skladatelé? – koncert pro 2. stupeň základních škol a gymnázií, Reduta
24/11/2023 , 10.15 Vstříc roku české hudby 2024 aneb kdo jsou naši největší skladatelé? – koncert pro 2. stupeň základních škol a gymnázií, Reduta
čt 23/11/2023 , 8.30 Vstříc roku české hudby 2024 aneb kdo jsou naši největší skladatelé? – koncert pro 2. stupeň základních škol a gymnázií, Reduta
čt 23/11/2023 , 10.15 Vstříc roku české hudby 2024 aneb kdo jsou naši největší skladatelé? – koncert pro 2. stupeň základních škol a gymnázií, Reduta
po 20/11/2023 , 8.30 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 20/11/2023 , 10.15 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 20/11/2023 , 9.00 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
17/11/2023 , 19.00 Koncert u příležitosti 450 let od založení univerzity v Olomouci, Reduta
ne 12/11/2023 , 10.30 Večerníček na cestách, Reduta
čt 9/11/2023 , 8.30 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
čt 9/11/2023 , 10.15 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
st 8/11/2023 , 8.30 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
st 8/11/2023 , 10.15 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
út 7/11/2023 , 19.00 Sólo pro violu Vladimíra Bukače, Červený kostel v Olomouci
st 1/11/2023 , 19.00 Největší hity Petra Nováka zpívá Petr Bende, Reduta
so 28/10/2023 , 19.30 Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu, Městský dům Přerov
27/10/2023 , 19.00 Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu, Reduta
čt 26/10/2023 , 19.00 Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu, Kulturní dům Zábřeh – velký sál
st 25/10/2023 , 19.00 Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu, Městské divadlo v Prostějově
út 24/10/2023 , 19.00 Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu, Kulturní dům Šternberk
po 23/10/2023 , 19.00 Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu, Priessnitzovy léčebné lázně – Kongresový sál, Jeseník
út 17/10/2023 , 19.00 Renesanční umělec Marek Štryncl, Červený kostel v Olomouci
st 11/10/2023 , 19.00 Podzimní festival duchovní hudby, Chrám sv. Mořice, Olomouc
út 10/10/2023 , 17.30 Ženský hlas v barvách 94 strun, Mozartův sál
čt 5/10/2023 , 19.00 Olomouc mezinárodní, Reduta
ne 1/10/2023 , 19.00 Největší hity Petra Nováka zpívá Petr Bende, Reduta
st 27/9/2023 , 19.00 Emil Viklický 75, Reduta
čt 21/9/2023 , 9.30 Idylické souznění klavíru a trubky – veřejná generální zkouška, Reduta
čt 21/9/2023 , 19.00 Idylické souznění klavíru a trubky, Reduta
po 18/9/2023 , 19.00 Max Reger jubilující, Chrám sv. Mořice, Olomouc
čt 14/9/2023 , 19.00 Když hranice mezi kompozicí a improvizací mizí…, Chrám sv. Mořice, Olomouc
po 11/9/2023 , 19.00 Hudba pro čtyři ruce a čtyři nohy, Chrám sv. Mořice, Olomouc
8/9/2023 , 20.00 Dny evropského dědictví 2023, Horní náměstí, Olomouc
čt 7/9/2023 , 19.00 Francouzsko-německé dialogy, Chrám sv. Mořice, Olomouc
po 4/9/2023 , 19.00 Velkolepý návrat varhanního festivalu do chrámu sv. Mořice, Chrám sv. Mořice, Olomouc
1/9/2023 , 19:00 Závěrečný koncert Mezinárodních dirigentských kurzů, Reduta
so 19/8/2023 , 20.30 MHF Petra Dvorského, Jaroměřice nad Rokytnou – zámecké nádvoří, X
st 16/8/2023 , 20.00 Klasika pod hvězdami, Kirchstetten (Rakousko)
so 12/8/2023 , 19.00 Mozart Gala – „Otisk nekonečna“, Arcibiskupský zámek v Kroměříži
11/8/2023 , 19.00 David Garrett – Iconic Tour 2023, Slavkov u Brna, zámecký park
11/8/2023 , 19.00 Mozart Gala – „Otisk nekonečna“, Arcibiskupský zámek v Kroměříži
so 5/8/2023 , 20.00 MHF Petra Dvorského, Jaroměřice nad Rokytnou – zámecké nádvoří, X
ne 25/6/2023 , 18.00 MHF Leoše Janáčka – Harafica Symphonic, Hukvaldy, obora – amfiteátr
st 21/6/2023 , 19.00 Evropský den hudby, Arcibiskupský palác v Olomouci
út 13/6/2023 , 10.30 MHF Smetanova Litomyšl, Festivalová hala, Litomyšl
9/6/2023 , 19.00 Festival filharmonie – Olomouc Open Air, Andrův stadion v Olomouci
st 7/6/2023 , 20.00 Festival filharmonie, Andrův stadion v Olomouci
út 6/6/2023 , 20.00 Festival filharmonie, Andrův stadion v Olomouci
ne 4/6/2023 , 19.00 9. abonentní koncert ČFSB, Katedrála sv. Petra a Pavla, Brno
2/6/2023 , 19.00 Svátky města Olomouce, Chrám sv. Mořice, Olomouc
so 27/5/2023 , 19.00 Velký chrámový koncert MFO, Kostel svatého Mořice, Olomouc
st 24/5/2023 , 19.00 Pavel Šporcl a Moravská filharmonie Olomouc, Městské divadlo Krnov
19/5/2023 , 19.00 Weber, Debussy, Beethoven, Čajkovskij, Reduta
ne 14/5/2023 , 10.30 Roztancovaná Reduta aneb jak se chovat na koncertě, Reduta
so 13/5/2023 , 10.00 Mládí vpřed!, Reduta
so 13/5/2023 , 11.30 Komorní matiné s Mozartem a Dvořákem, Mozartův sál
so 13/5/2023 , 15.30 Filharmonický salón. Crème de la crème, Mozartův sál
so 13/5/2023 , 17.00 Skvosty české vokální hudby. Akademický sbor Žerotín, Reduta
so 13/5/2023 , 19.00 Gala s Dvořákovými serenádami, Reduta
so 13/5/2023 , 14.00 Na kus řeči. Filharmonici, jak je neznáte., Mozartův sál
12/5/2023 , 19.00 MF is Open. Slavnostní koncert, Reduta
12/5/2023 , 19.00 MF is Open! Slavnostní koncert, Reduta
st 10/5/2023 , 19.00 V hlavní roli symfonie, Reduta
5/5/2023 , 17.00 JAMU5, Reduta
út 2/5/2023 , 19.00 JAMU5, Reduta
čt 27/4/2023 , 19.00 Mistrovské housle plné temperamentu, Reduta
st 26/4/2023 , 8.30 Koncert je když … – koncert pro 5. ročník základních škol, Reduta
st 26/4/2023 , 10.15 Koncert je když … – koncert pro 5. ročník základních škol, Reduta
út 25/4/2023 , 8.30 Hudební pohádka v koncertním sále – koncert pro 4. ročník základních škol, Reduta
út 25/4/2023 , 10.15 Hudební pohádka v koncertním sále – koncert pro 4. ročník základních škol, Reduta
út 18/4/2023 , 9.30 Olomouc hudební – veřejná generální zkouška, Reduta
út 18/4/2023 , 19.00 Olomouc hudební, Reduta
po 17/4/2023 , 19.00 Umění překvapit. Mozart a Richard Strauss, Husův sbor v Olomouci
14/4/2023 , 17.00 JAMU4, Reduta
út 11/4/2023 , 19.00 JAMU4, Reduta
so 8/4/2023 , 8.30 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
so 8/4/2023 , 10.15 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
so 8/4/2023 , 9.00 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
čt 6/4/2023 , 9.30 Velikonoční koncert. Gustav Mahler. Vzkříšení., Reduta
čt 6/4/2023 , 19.00 Velikonoční koncert. Gustav Mahler. Vzkříšení., Reduta
st 5/4/2023 , 19.00 On, hrdina dne (The Kid Brother, 1927), Reduta
út 28/3/2023 , 17.30 Večer evergreenů nejen našeho mládí, Mozartův sál
út 28/3/2023 , 8.30 Melodie a příběhy v písních – koncert pro 3. ročník základních škol, Reduta
út 28/3/2023 , 19.00 Velikonoční koncert, Reduta
24/3/2023 , 19.00 Filmová hudba velkých skladatelů, Reduta
24/3/2023 , 10.30 Jonáš v břiše velryby, Reduta
po 20/3/2023 , 8.30 Klaunovo hudební vzdělávání – koncert pro 1. ročník základních škol, Reduta
po 20/3/2023 , 10.15 Klaunovo hudební vzdělávání – koncert pro 1. ročník základních škol, Reduta
ne 19/3/2023 , 19.00 Brilantní houslista Jiří Vodička, Červený kostel v Olomouci
17/3/2023 , 19.00 Jedinečnost hudební kompozice, Reduta
čt 16/3/2023 , 19.00 Jedinečnost hudební kompozice, Reduta
út 14/3/2023 , 19.00 JAMU3, Reduta
ne 12/3/2023 , 10.30 O 12 filharmoníčkách, Reduta
ne 12/3/2023 , 17.30 Musica a tre aneb Strunná fantazie, Mozartův sál
so 11/3/2023 , 8.30 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
so 11/3/2023 , 10.15 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
so 11/3/2023 , 9.00 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
10/3/2023 , 17.00 JAMU3, Reduta
3/3/2023 , 19.00 Závěrečný koncert dirigentských kurzů, Reduta
3/3/2023 , 19.00 Mozart, Musorgskij, Brahms, Reduta
st 1/3/2023 , 19.00 Něha a temperament české hudby, Reduta
24/2/2023 , 8.30 Rytmus a tempo v hudbě i životě – koncert pro 2. ročník základních škol, Reduta
čt 23/2/2023 , 19.00 Marie Šumníková hraje slavný Rachmaninovův klavírní koncert, Reduta
čt 23/2/2023 , 8.30 Rytmus a tempo v hudbě i životě – koncert pro 2. ročník základních škol, Reduta
čt 23/2/2023 , 10.15 Rytmus a tempo v hudbě i životě – koncert pro 2. ročník základních škol, Reduta
po 20/2/2023 , 19.00 Zvukomalebný fagot Zoltána Kovácse, Červený kostel v Olomouci
17/2/2023 , 17.00 JAMU2, Reduta
st 15/2/2023 , 19.00 Od písně k symfonii, Reduta
út 14/2/2023 , 8.30 Klaunovo hudební vzdělávání – koncert pro 1. ročník základních škol, Reduta
út 14/2/2023 , 17.30 Hudební salon aneb Domácí muzicírování, Mozartův sál
10/2/2023 , 19.00 Touha po ideálu a věčná cesta k dokonalosti, Reduta
čt 9/2/2023 , 19.00 Touha po ideálu a věčná cesta k dokonalosti, Reduta
st 8/2/2023 , 19.00 JAMU2, Reduta
ne 5/2/2023 , 8.30 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
ne 5/2/2023 , 10.15 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
ne 5/2/2023 , 9.00 Brazilská samba – workshop pro mateřské školy, Reduta
st 1/2/2023 , 19.00 Olomouc inspirativní, Reduta
st 1/2/2023 , 19.00 Něha a temperament české hudby, Reduta, D3
so 28/1/2023 , 10.30 Štěstí, Reduta
út 24/1/2023 , 8.30 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
út 24/1/2023 , 10.15 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
út 24/1/2023 , 9.00 Melounový pán – workshop pro mateřské školy, Reduta
po 23/1/2023 , 17.30 Cesta okolo světa, Mozartův sál
ne 22/1/2023 , 8.30 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
ne 22/1/2023 , 10.15 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
ne 22/1/2023 , 9.00 Yekeke – workshop pro mateřské školy, Reduta
čt 19/1/2023 , 19.00 Charming Melodies, Reduta
út 17/1/2023 , 8.30 Melodie a příběhy v písních – koncert pro 3. ročník základních škol, Reduta
út 17/1/2023 , 10.15 Melodie a příběhy v písních – koncert pro 3. ročník základních škol, Reduta
čt 12/1/2023 , 9.30 Šarmantní klasika – veřejná generální zkouška, Reduta
čt 12/1/2023 , 19.00 Šarmantní klasika, Reduta
ne 8/1/2023 , 8.30 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
ne 8/1/2023 , 10.15 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
ne 8/1/2023 , 9.00 Pojď ven, Djembe – workshop pro mateřské školy, Reduta
st 4/1/2023 , 19.00 JAMU1, Reduta
ne 1/1/2023 , 19.00 Novoroční koncert, Reduta
ne 1/1/2023 , 19.00 Olomouc inspirativní, Reduta, P3