Hudební fakulta JAMU

Nejbližší koncerty

červen 2024

pondělí 17.6.2024 Koncert posluchačů historické interpretace - Tereza Nová – traverso | začátek: 19:00
úterý 18.6.2024 Koncert posluchačů - Yelyzaveta Chkhartishvili – hoboj | začátek: 19:00
středa 19.6.2024 Cembalový recitál - Daria Savvateeva | začátek: 19:00
čtvrtek 20.6.2024 Klavírní recitál - Tadeáš Golec | začátek: 16:00
pátek 21.6.2024 Klavírní recitál - Vendula Galdová | začátek: 19:00
pondělí 24.6.2024 Komorní koncert - Marie Bednářová – zpěv, Eliška Anna Žaloudková, vu Minh Hanh Phanová – klavír, Martina Lusková – housle, Kristián Mrva – violoncello | začátek: 19:00
úterý 25.6.2024 Koncert souboru Janáček Ensemble k Roku české hudby | začátek: 19:00
středa 26.6.2024 Klavírní recitál - Adam Závodský | začátek: 19:00
čtvrtek 27.6.2024 Klavírní recitál - Martin Nosek ZRUŠENO | začátek: 19:00

Proběhlé koncerty

14/6/2024 , 19:00 Houslový recitál - Martin Pavlík
čt 13/6/2024 , 19:00 Komorní koncert - Linda Coganová – klavír, Věra Drápelová – klarinet, Barbara Tolarová j. h. – housle
čt 13/6/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Nikolai Kolmogortcev – lesní roh
st 12/6/2024 , 19:00 Cembalový recitál - Tamara Bláhová
út 11/6/2024 , 19:00 Komorní koncert - Alinde Quintet
út 11/6/2024 , 17:00 Violoncellový recitál - Nikita Ruzhavinskii
7/6/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Ekaterina Krovateva
čt 6/6/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Michaela Candrová
st 5/6/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Samuel Michalec
út 4/6/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Sebastian Brettfeld – kontrabas, violon
po 3/6/2024 , 19:00 Kytarový koncert - Štefan Gazdík, Davyd Bahdasarian
po 3/6/2024 , 17:00 Koncert posluchačů barokní a klasicistní komorní hry
31/5/2024 , 19:00 Koncert z díla Agnes Tyrrell - Jocelyn Swigger – klavír
čt 30/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Monika Adamcová
čt 30/5/2024 , 17:00 Doktorandský koncert - Kateřina Alexandra Šťastná – mezzosoprán,Elena Pokorná – cembalo, kladívkový klavír
st 29/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Tamara Michalcová
út 28/5/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Petr Čižinský – trubka
po 27/5/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Benedikta Klára Obrusníková, Iva Táborská
24/5/2024 , 19:00 Sborový koncert - Ars BrunensisDiriguje: Jiří Lang
čt 23/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Petra Urbanová
st 22/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Oleksandra Bokoch
st 22/5/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Petr Otáhal
st 22/5/2024 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Martina Janková – zpěv
út 21/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Tadeáš Golec
út 21/5/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Iulian Bereş – varhany
út 21/5/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Jiří Hanik – kytara
po 20/5/2024 , 19:00 Houslový recitál - Terezie Štanclová
po 20/5/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Tomáš Sommer
po 20/5/2024 , 17:00 Kytarový koncert - Yurii Strohush
17/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Kento Satsuma
čt 16/5/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Bianka Soukupová – lesní roh
čt 16/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Pavel Zemen
čt 16/5/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Magdaléna Hrudová, Adam Závodský
st 15/5/2024 , 19:00 Klavírní recitál - Sára Čopová
st 15/5/2024 , 16:00 Koncert Cvičného sboru JAMU a kontrabasistů
út 14/5/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Šárka Neprašová, Vilém Cupák
po 13/5/2024 , 19:00 Houslový recitál - Katarína Kožúriková
po 13/5/2024 , 17:00 Absolventský koncert - Petr Bárta – trubka
po 13/5/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Pravoslav Březík
10/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Kateřina Potocká – klavír
čt 9/5/2024 , 20:00 Open-air koncert - Janáčkův akademický orchestr
út 7/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Adéla Konečná – multimediální kompozice To listen means to care
út 7/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Daniela Hřebíčková – varhany
út 7/5/2024 , 19:00 Koncert pedagogů katedry jazzu
út 7/5/2024 , 18:00 Absolventský koncert - Michal Pospíšil – klavír
po 6/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Anton Marko – jazzová interpretace (klavír)
po 6/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Anna Horáková – housle
po 6/5/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Markéta Kroczková
po 6/5/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Jan Šuster – kytara
po 6/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Anton Marko – jazzová interpretace (klavír) ZRUŠENO
3/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Marie Machulová – klavír
3/5/2024 , 18:00 Koncert posluchačů - Filip Zázvorka – bicí nástroje
čt 2/5/2024 , 19:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie Olomouc, dirigují: Petr Zapletal, Kento Satsuma
čt 2/5/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Kamila Ozerova – klavír
st 1/5/2024 , 18:00 Klavírní recitál - Frédéric Lagarde
út 30/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Marianna Mikocziová – zpěv
út 30/4/2024 , 17:00 Absolventský koncert - Emma Kolafová – violoncello
út 30/4/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Martin Kučík – bicí nástroje
po 29/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Zuzana Vithová – kytara
26/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Lukáš Žufánek – violoncello
čt 25/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Dominik Seďa – kontrabas
čt 25/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Jakub Kub – bicí nástroje
st 24/4/2024 , 19:30 Koncert studentů Katedry jazzové interpretace V rámci festivalu Jazzfest Brno
st 24/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert -Barbora Filipová – klavír
st 24/4/2024 , 17:00 Absolventský koncert - Emilia Elżbieta Waleska – kontrabas
út 23/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Ján Fic – cembalo
út 23/4/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Šimon Trtek – housle
po 22/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Natalie Železníková – flétna
po 22/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Michal Grombiřík – jazzová interpretace
19/4/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Hana Cupáková, Laura Uhorskaiova
čt 18/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Martin Vašulka – housle
čt 18/4/2024 , 18:00 Absolventský koncert - Adéla Spurná – bicí nástroje
st 17/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Sofia Kuznetcova – klavír
st 17/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Tatiana Pernetová – varhany
st 17/4/2024 , 16:00 Absolventský koncert - Natálie Khemlová – fagot, Karolína Nečesaná – hoboj
út 16/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Martina Janková – cembalo
út 16/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Daniel Burek – jazzová interpretace (bicí nástroje)
po 15/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Amaliia Ivanus – hoboj
po 15/4/2024 , 17:00 Cembalový koncert - Silvie Sommrová
12/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Julie Hrivíková – klavír
čt 11/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Hana Bosáková – housle
čt 11/4/2024 , 19:00 Koncert Katedry jazzové interpretace - Radost Ensemble & Didrik Ingvaldsen
čt 11/4/2024 , 19:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDirigují: Dominik Pernica, Eduard KostelníkSólisté: Misaki Tanaka – housle, Pavel Duda (HAMU) – klavír
čt 11/4/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Katarína Kašková – violoncello
st 10/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Veronika Slavíková – housle
st 10/4/2024 , 18:00 Absolventský koncert - Anežka Nováková – bicí nástroje
út 9/4/2024 , 19:30 Sborový koncert Pěvecký sbor VUT v Brně VOX IUVENALIS, sbormistr Jan OcetekMartin Jakubíček – varhany
út 9/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Aleš Tvrdík – klarinet
út 9/4/2024 , 17:00 Absolventský koncert - Nicole Hernández Zamora – viola
po 8/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Petr Čelakovský – housle
po 8/4/2024 , 17:00 Koncert posluchačů -Kristýna Fördösová – cembalo, Veronika Fördösová – lesní roh
5/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Tereza Šmídová – historické housle
čt 4/4/2024 , 19:00 Klavírní koncert - Oleksandra Bokoch, Samuel Michalec, Tadeáš Golec, Alice Rajnohová
čt 4/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Andrej Hrubčo – jazzová interpretace
st 3/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Jozef Smutný – kontrabas
út 2/4/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Yana Shcharbakova – flétna
út 2/4/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Anna Kapsová, Lucie Svobodová – hoboj, Magdalena Špičáková – flétna
čt 28/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Valérie Chomaničová – viola
čt 28/3/2024 , 18:00 Koncert posluchačů - Filip Zázvorka – bicí nástroje
čt 28/3/2024 , 18:00 Koncert posluchačů - Filip Zázvorka – bicí nástroje ZRUŠENO
st 27/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Terezie Šrámková – fagot, Ondřej Motal – trombon
st 27/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Vojtěch Kadaňka, Patrik Cupal – trubka
út 26/3/2024 , 19:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Natálie Šeránková – cembalo
út 26/3/2024 , 18:00 Koncert posluchačů - Filip Zázvorka – bicí nástroje
út 26/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Anežka Landová – cembalo, Julie Rovenská – zpěv
út 26/3/2024 , 19:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Natálie Šeránková – cembalo ZRUŠENO
po 25/3/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Karolína Alena Bartoňková – zpěv, Radek Juračka – trubka
po 25/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Dominik Seďa, Emilia Elżbieta Waleska – kontrabas
22/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Aliaksei Charnavoki – fagot
22/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Aliaksei Charnavoki – fagot ZRUŠENO
čt 21/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Zsófia Rousová – zpěv
čt 21/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Bohdana Hinerová – barokní housle
st 20/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Marián Hrdlička – housle
st 20/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace
út 19/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Dominik Sedlák – klarinet
út 19/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Ariana Suleiman Shakh – viola
po 18/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Artem Pozdniakov – kytara
po 18/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Tomáš Spiřík – jazzová interpretace (kontrabas)
15/3/2024 , 19:00 Flétnový recitál - Mikuláš Balo
čt 14/3/2024 , 19:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDirigují: Roman Hájek, Artur Martin Hric
čt 14/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Radek Hrdlička – trubka, David Derner – trombon
st 13/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Kristýna Klokočníková – cembalo
st 13/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Luka Cojhter – jazzová interpretace (kytara)
út 12/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Natálie Khemlová – fagot, Karolína Nečesaná – hoboj
út 12/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Nikolai Kolmogortcev – lesní roh
út 12/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Nikolai Kolmogortcev – lesní roh ZRUŠENO
út 12/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Natálie Khemlová – fagot, Karolína Nečesaná – hoboj ZRUŠENO
po 11/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Davyd Bahdasarian – kytara
po 11/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Julie-Anna Levínská – zpěv
8/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Misaki Tanaka – housle
čt 7/3/2024 , 19:00 Kontrabasový koncert - Dominik Seďa, Jozef Smutný, Jindřich Konvalinka, Miroslav Mitáš j. h.
čt 7/3/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Šimon Trtek – housle, Rostislav Komoň – trubka
st 6/3/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Benedikta Klára Obrusníková, Hana Cupáková
st 6/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Hynek Čejka – jazzová interpretace (bicí nástroje)
st 6/3/2024 , 16:00 Koncert souboru Neues Klaviertrio Dresden
út 5/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Filip Pokorný – klarinet
út 5/3/2024 , 17:00 Absolventský koncert - Karel Fleischlinger – loutna
po 4/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Petr Bárta, Dominik Horáček – trubka
1/3/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Filip Gutten – housle
čt 29/2/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Karolína Pohanková, Peter Gáč
čt 29/2/2024 , 19:00 MULTICREATIONS – koncert elektroakustické hudbySoundChains
st 28/2/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Anna Vondrů – kytara, Anna Domanská – flétna
út 27/2/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Arseny Menkov – hoboj
út 27/2/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Marek Pavíček, Jakub Vajda – klarinet
út 27/2/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Arseny Menkov – hoboj ZRUŠENO
út 27/2/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Teresa Bínová – fagot
po 26/2/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Alena Fojtů, Lucie Regináčová, Denis Zjatik
po 26/2/2024 , 17:00 Violový recitál - Marie-Jana Foltýnová
čt 22/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Tereza Pospíšilová –flétna
čt 22/2/2024 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Alena Liakhovich, Alexandra Bláhová – historický hoboj
st 21/2/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Teresa Bínová – fagot
st 21/2/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Jaroslav Broža –- trombon
út 20/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Ilya Zykau – hoboj
po 19/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Vít Andrýsek – tuba
16/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - David Paša – bicí nástroje
čt 15/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Jiří Látal – jazzová interpretace (kytara)
st 14/2/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - František Sliž
st 14/2/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Jakub Stanovský – tuba, Štěpán Kudela – trubka
út 13/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Dalibor Spilka – klarinet
út 13/2/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Magdaléna Jakubíková – housle
po 12/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Kateřina Denková – trubka, Petr Macko – lesní roh
po 12/2/2024 , 17:00 Koncert posluchačů - Jaroslav Petráš, Radek Novák – trombon
čt 8/2/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Marie Janíčková – flétna
čt 8/2/2024 , 19:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDiriguje: Marek Madeja
st 7/2/2024 , 19:00 Kontrabasový koncert - Jindřich Konvalinka, Jozef Smutný
út 6/2/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Josef Paik – fagot, Kateřina Čechová – flétna
út 6/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Marek Pospíšil – jazzová interpretace
2/2/2024 , 19:00 Absolventský koncert - Aliaksandra Arbuzava – housle
st 31/1/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Petra Burgetová, Laura Uhorskaiova
út 30/1/2024 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Natálie Hrdová – klarinet
po 29/1/2024 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Dominik Horáček, Petr Bárta – trubka
26/1/2024 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Lenka Kořenská – lesní roh
čt 25/1/2024 , 16:00 Absolventský koncert (magisterské studium) - Dalimil Ševčík – klavír
st 24/1/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - David Machek, Simeon Hána
út 23/1/2024 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Eliška Michálková – flétna
út 23/1/2024 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Vojtěch Vaida – jazzová interpretace (bicí nástroje)
po 22/1/2024 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Lev Nemchenko – housle
po 22/1/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Tomáš Sommer, Pravoslav Březík, Markéta Kroczková
čt 18/1/2024 , 19:00 Koncert posluchačů - Tomáš Netopil, Jiří Pól – trombon
st 17/1/2024 , 19:00 Koncert barokní a klasicistní komorní hry
st 17/1/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Barbora Baumannová, Markéta Kroczková
út 16/1/2024 , 19:00 Absolventský koncert (magisterské studium) - Ondřej Sejkora – kontrabas
út 16/1/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Pravoslav Březík, Petr Otáhal
út 16/1/2024 , 17:00 Pěvecký koncert - Zuzana Jeřábková
út 16/1/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Zuzana Jeřábková
po 15/1/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Nela Drozdová, Anna Zedníčková
po 15/1/2024 , 17:00 Kytarový koncert - Kateryna Krykina, Zuzana Vithová, Anna Vondrů, Anna Domanská, Mykhailo Hanchak, Artem Pozdniakov, Davyd Bahdasarian, Jan Šuster, Jiří Pipek, Štefan Gazdík
st 10/1/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Vladislav Agamuradov
st 10/1/2024 , 19:00 Pěvecký koncert - Vladislav Agamuradov ZRUŠENO
út 9/1/2024 , 19:00 Klarinetový recitál - Věra Drápelová
út 9/1/2024 , 17:00 Varhanní koncert - Iulian Bereş, Maria Chwedyna – housle
po 8/1/2024 , 17:00 Kytarový koncert - Jiří Hanik, Michal Štupák, Jiří Pipek, Štefan Gazdík, Jan Šuster, Artem Pozdniakov, Davyd Bahdasarian
čt 4/1/2024 , 19:00 Orchestrální koncert Moravská filharmonie OlomoucDirigují: Matěj Voda, Filip Urban
út 19/12/2023 , 17:00 Varhanní koncert - Anna Drobílková
út 19/12/2023 , 16:00 Absolventský koncert - Dalimil Ševčík – klavír
út 19/12/2023 , 16:00 Absolventský koncert - Dalimil Ševčík – klavír ZRUŠENO
po 18/12/2023 , 19:00 Vánoční koncert - Brněnský kontrabasový orchestr
15/12/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Petr Macko – lesní roh
čt 14/12/2023 , 19:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDirigují: Matouš Hasoň (HAMU), Dominik Pernica, Petr Zapletal
čt 14/12/2023 , 19:00 Pěvecký koncert - Adriana Pružincová
st 13/12/2023 , 19:00 Vánoční koncert Hudební fakulty JAMU
st 13/12/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Magdalena Lisak (Polsko)
út 12/12/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Alena Miřácká – housle
po 11/12/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Kateřina Denková – trubka, Ondřej Motal – trombon
po 11/12/2023 , 17:00 Kytarový koncert - Michal Štupák Spoluúčinkuje: Denis Zjatik – kytara
8/12/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Lucie Knoblochová – lesní roh, Terezie Šrámková – fagot
čt 7/12/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Zuzana Badárová – historický zpěv
čt 7/12/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Martin Dostál – housle
st 6/12/2023 , 19:00 Studio soudobé hudby - Koncert ze skladeb studentů
st 6/12/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Aneta Kubů – fagot, Tomáš Mosler – klarinet
po 4/12/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Anna Neugebauerová – housle
so 2/12/2023 , 19:00 Festival bicích nástrojů - Koncert studentů akademií JAMU Brno a HAMU Praha
so 2/12/2023 , 16:00 Festival bicích nástrojů - Koncert studentů konzervatoříČeské Budějovice, Ostrava, Pardubice, Žilina
1/12/2023 , 19:00 Festival bicích nástrojů - Koncert studentů konzervatoře Banská Bystrica a Univerza v Ljubljani, Akademija za glasbo
1/12/2023 , 16:00 Festival bicích nástrojů - Koncert studentů konzervatoříBrno, Kroměříž, Olomouc, Teplice
st 29/11/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Jiří Grebík – housle
út 28/11/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Jakub Stanovský – tuba, Štěpán Kudela – trubka
út 28/11/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Jakub Stanovský – tuba, Štěpán Kudela – trubka ZRUŠENO
po 27/11/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Natálie Khemlová – fagot, Karolína Nečesaná – hoboj
ne 26/11/2023 , 19:00 Katedra kompozice a multimediální tvorby MULTICREATIONS EA – koncert elektroakustické hudby
čt 23/11/2023 , 19:00 Klavírní koncert - Michal Pospíšil, Marie Machulová, Sofia Kuznetcova, Dalimil Ševčík
po 20/11/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Radek Hrdlička – trubka, David Derner – trombon
st 15/11/2023 , 19:00 Koncert laureátů Mezinárodní soutěže Leoše Janáčka
út 14/11/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Jan Vopařil – housle
út 31/10/2023 , 19:00 Koncert pedagogů HF JAMU
čt 26/10/2023 , 19:00 Koncert laureátů soutěží 2022/2023 - Martin Kučík – bicí nástroje, Jindřich Konvalinka – kontrabas, Misaki Tanaka – housle
st 25/10/2023 , 19:00 Koncert jubilantů
po 23/10/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Yana Shcharbakova – flétna
čt 19/10/2023 , 19:00 Komorní koncert - Klavírní kvarteto Josefa Suka
út 17/10/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Jan Jelínek – fagot
út 17/10/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Jan Jelínek – fagot ZRUŠENO
13/10/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Ján Fic – cembalo
čt 12/10/2023 , 19:00 Koncert laureátů soutěží 2022/2023 - Arseny Menkov – hoboj, Kateřina Potocká – klavír
st 11/10/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Zuzana Jeřábková – zpěv
st 4/10/2023 , 18:00 Klavírní recitál - Alice Rajnohová
čt 29/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Adam Štefunko – cembalo,Danilo Mascetti – kladívkový klavír
po 26/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry jazzové interpretace - Mário Belák – saxofon
po 26/6/2023 , 17:00 Houslový recitál - Marián Hrdlička
23/6/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Magdaléna Hrudová
23/6/2023 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Ján Fic – cembalo
23/6/2023 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Ján Fic – cembalo ZRUŠENO
čt 22/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace II
čt 22/6/2023 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace I
st 21/6/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Viktor Vojnovič
út 20/6/2023 , 19:00 Koncert souboru Janáček Ensemble a studentů HF JAMU
út 20/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry jazzové interpretace
út 20/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry jazzové interpretace ZRUŠENO
po 19/6/2023 , 19:00 Absolventský koncert (magisterské studium) - Jan Perný – trombon
16/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Boris Akishin – hoboj ZRUŠENO
st 14/6/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Linda Coganová
po 12/6/2023 , 19:00 Flétnový recitál - Martina Lánská ZRUŠENO
9/6/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Vendula Galdová
9/6/2023 , 18:00 Varhanní koncert - Anna Drobílková
čt 8/6/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Dominik Gál
čt 8/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Vojtěch Šembera – zpěv
st 7/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů barokní a klasicistní komorní hry
út 6/6/2023 , 19:00 Komorní koncert - Tomáš Kraus – klarinet
čt 1/6/2023 , 19:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Tamara Bláhová – cembalo, Alexandra Bláhová – hoboj
st 31/5/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Julie Hrivíková
út 30/5/2023 , 19:00 Koncert Katedry varhanní a historické interpretace - Daïna Mateu i López-Grado – traverso, Danilo Mascetti – cembalo
po 29/5/2023 , 19:00 Houslový recitál - Misaki Tanaka
po 29/5/2023 , 18:00 Koncert k životnímu jubileu profesorky Kamily Klugarové
26/5/2023 , 18:00 Sborový koncert - Cvičný sbor HF JAMU, sbormistři Emílie Adámková, Yana Shcherbii, Jiří Lang
čt 25/5/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Marie Machulová
čt 25/5/2023 , 17:00 Cembalový recitál - Kristýna Klokočníková
st 24/5/2023 , 19:00 Koncert hudby Reinholda Glièra
út 23/5/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Sofia Kuznetcova
po 22/5/2023 , 19:00 Pěvecký koncert - Marianna Mikocziová, Daniela Juhásová
19/5/2023 , 19:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Tereza Šmídová – housle
19/5/2023 , 17:00 Varhanní koncert - Barbora Baumannová
čt 18/5/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Michal Pospíšil
st 17/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Lucie Zapletalová – klavír
st 17/5/2023 , 17:00 Varhanní koncert - Markéta Varmužová
út 16/5/2023 , 19:00 Klarinetový recitál - David Šimeček
út 16/5/2023 , 17:00 Koncert Katedry jazzové interpretace - Josef Hanulík (kytara) Spoluúčinkují: Tony Marko – klavír, Adam Sikora j. h. – bicí
po 15/5/2023 , 19:00 Cembalový recitál - Martina Janková
po 15/5/2023 , 17:00 Varhanní koncert - Daniela Hřebíčková
12/5/2023 , 20:00 Open-air orchestrální koncert Hudební fakulty JAMU - Janáčkův akademický orchestr
čt 11/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Anna Sofie Mojzešová – klavír
čt 11/5/2023 , 19:00 Sborový koncert - Ars Brunensis,diriguje: Jiří Lang (dirigování sboru)
čt 11/5/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Asia Musina – housle
st 10/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Klára Čeladníková – klavír
út 9/5/2023 , 19:00 MULTICREATIONS HF JAMU KONCERTMUSIC ENVIRONMENT – AV PERFORMANCE
út 9/5/2023 , 19:00 Klavírní recitál - Pavel Zemen
út 9/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Václav Metoděj Uhlíř – varhany
út 9/5/2023 , 17:00 Kytarový koncert - studenti Pražské konzervatoře a HF JAMU
5/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Martin Nosek – klavír
5/5/2023 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDiriguje: Marek Madeja, Ján Fic – cembalo
čt 4/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Anton Marko – jazzová interpretace (klavír) ZRUŠENO
čt 4/5/2023 , 18:00 Absolventský koncert - Adam Guliš – klavír
st 3/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Olesia Matva – traverso
st 3/5/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Martin Vašulka – housle
út 2/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Jan Šuster – kytara
út 2/5/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Lukáš Šnábel – jazzová interpretace (kytara)
út 2/5/2023 , 17:00 Varhanní koncert - Tatiana Pernetová
28/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Tamara Bláhová – klavír
čt 27/4/2023 , 19:00 Kontrabasový recitál - Dominik Seďa
čt 27/4/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Anastasiia Hart, Tereza Gazárková – zpěv
st 26/4/2023 , 19:30 Koncert Katedry jazzové interpretace HF JAMU v rámci festivalu JazzFestBrno
st 26/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Tadeáš Golec – klavír
st 26/4/2023 , 18:00 Koncert posluchačů - Anežka Nováková – bicí nástroje
st 26/4/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Karel Čížek – trombon
út 25/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Zuzana Čurmová – zpěv
út 25/4/2023 , 19:00 Koncert Katedry jazzové interpretace - Ulrich Krieger (California Institute of the Arts) & Radost Ensemble
út 25/4/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Adam Druga – bicí nástroje
po 24/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert -Anna Neugebauerová – housle ZRUŠENO
po 24/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Martin Šálka – varhany
po 24/4/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Ivana Vítková – traverso
21/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Terezie Štanclová – housle
čt 20/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Adam Závodský – klavír
čt 20/4/2023 , 19:00 Studio soudobé hudby - Koncert ze skladeb studentů
st 19/4/2023 , 19:00 Klavírní koncert - Kamila Ozerová
st 19/4/2023 , 17:00 Kytarový koncert - Mykhailo Hanchak
út 18/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Kamila Holíková – klavír
út 18/4/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Alena Miřácká, Martin Vašulka – housle
po 17/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Jan Fistr – trubka
po 17/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Tomáš Sommer – varhany
po 17/4/2023 , 17:00 Koncert posluchačů 17.4.2023
14/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Katarína Haščáková – zpěv
14/4/2023 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie Olomouc - diriguje: Ľubomír Zelenák, Absolventská skladba: Ramin Guliyev
čt 13/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Alžběta Symerská – zpěv
čt 13/4/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Vít Andrýsek – tuba
st 12/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Oleksandra Bokoch – klavír
st 12/4/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - David Paša, Jakub Kub – bicí nástroje
út 11/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Mikuláš Balo – flétna
út 11/4/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Jiří Hanik – kytara
čt 6/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Zuzana Balkóová – housle
čt 6/4/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Adéla Spurná – bicí nástroje
st 5/4/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Samuel Michalec – klavír
st 5/4/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Radek Novák – trombon
st 5/4/2023 , 16:00 Klavírní recitál - Barbora Filipová
út 4/4/2023 , 19:00 Kontrabasový koncert - Dominik Seďa
út 4/4/2023 , 19:00 Klavírní koncert - Danilo Mascetti
út 4/4/2023 , 17:00 Houslový recitál - Petr Čelakovský
po 3/4/2023 , 19:00 Kontrabasový koncert - Kazuki Shingu, Sebastian Brettfeld, Emilia Elżbieta Waleska
po 3/4/2023 , 17:00 Violový recitál - Júlia Kollárová
31/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Anna Šidlíková – lesní roh (bakalářské studium)
31/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Patrik Švec – jazzová interpretace (saxofon)(bakalářské studium)
čt 30/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Katarína Kožúriková – housle (bakalářské studium)
čt 30/3/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Emma Kolafová – violoncello
st 29/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Jan Jelínek – fagot (magisterské studium) ZRUŠENO
st 29/3/2023 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace - Zuzana Badárová, Iva Táborská - historický zpěv
út 28/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Věra Drápelová – klarinet (bakalářské studium)
út 28/3/2023 , 17:00 Absolventský koncert . Matěj Kovanda – violoncello (magisterské studium)
po 27/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Jaroslav Nakládal – trubka, Nikolai Kolmogortcev – lesní roh (bakalářské studium)
po 27/3/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Veronika Slavíková – housle, Zuzana Vithová – kytara
ne 26/3/2023 , 19:00 Koncert Katedry kompozice a multimediální tvorby
24/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Eva Cahlová – violoncello (magisterské studium)
čt 23/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Misaki Tanaka – housle (magisterské studium) ZRUŠENO
čt 23/3/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Adam Závodský, Samuel Michalec,Danilo Mascetti
st 22/3/2023 , 19:00 Violový recitál - Valérie Chomaničová
st 22/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Matej Olah – jazzová interpretace (kytara) (bakalářské studium)
út 21/3/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Adéla Chvátalová, Arseny Menkov – hoboj
út 21/3/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Nicole Hernández Zamora, Jakub Hradský – viola
po 20/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Michal Ondrička – jazzová interpretace (saxofon) (bakalářské studium)
po 20/3/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Kateřina Denková – trubka, Natalie Železníková – flétna
17/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Josef Otrhálek – lesní roh (magisterské studium)
čt 16/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Veronika Kladivová – historický zpěv (magisterské studium)
st 15/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Petr Čižinský – trubka, Bianka Soukupová – lesní roh (bakalářské studium)
st 15/3/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Stanislava Hricová – cembalo, Filip Gutten – housle
út 14/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Alice Rajnohová – klavír (bakalářské studium)
út 14/3/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Eliška Michálková – flétna, Natálie Hrdová – klarinet
po 13/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Amaliia Ivanus – hoboj,Yelyzaveta Chkhartishvili – hoboj (bakalářské studium)
po 13/3/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Jan Perný – trombon (magisterské studium) ZRUŠENO
po 13/3/2023 , 17:00 Kontrabasový recitál - Ondřej Sejkora
10/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Tereza Horová –zpěv (magisterské studium)
10/3/2023 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDiriguje: Kento Satsuma (ročníkový výstup)Sólista: David Šimeček – klarinet
čt 9/3/2023 , 19:00 Pěvecký koncert - Bedřiška Ponížilová, Adriana Pružincová
st 8/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Karel Čížek – trombon (bakalářské studium) ZRUŠENO
st 8/3/2023 , 19:00 Koncert posluchačůTamara Michalcová, Samuel Michalec, Monika Adamcová, Michaela Candrová – klavír
st 8/3/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Marie-Jana Foltýnová – viola (bakalářské studium)
út 7/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Veronika Hubinová – klarinet (magisterské studium)
út 7/3/2023 , 16:00 Koncert posluchačů - Aleš Tvrdík – klarinet
po 6/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Renée Bernatíková – cembalo (bakalářské studium)
po 6/3/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - Artem Pozdniakov – kytara
3/3/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Eliška Hejhalová – flétna (magisterské studium)
čt 2/3/2023 , 19:00 Pěvecký koncert - Petra Burgetová, Karolína Pohanková, Laura Uhorskaiova
čt 2/3/2023 , 16:00 Klavírní recitál - Dalimil Ševčík
st 1/3/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Anna Horáková – housle, Hana Cupáková – zpěv
st 1/3/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Vojtěch Kadaňka, Patrik Cupal – trubka (bakalářské studium)
út 28/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - ANETA KOŘÍNKOVÁ / flétna
út 28/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - MIKULÁŠ POKORNÝ / jazzová interpretace (klavír)
po 27/2/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - LEV NEMCHENKO / housle
po 27/2/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - HANA BOSÁKOVÁ / housle, EMMA KOLAFOVÁ / violoncello
24/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - VERONIKA ZAPLATILOVÁ / zpěv
čt 23/2/2023 , 19:00 Pěvecký koncert - DANIELA JUHÁSOVÁ, PAVEL JANEČKA
st 22/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - JAROSLAV PETRÁŠ, RADIM HROMÁDKO / trombon
út 21/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - MAREK PAVÍČEK / klarinet
út 21/2/2023 , 17:00 Pěvecký koncert - VLADISLAV AGAMURADOV, VILÉM CUPÁK
po 20/2/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - DOMINIK HORÁČEK, PETR BÁRTA / trubka
17/2/2023 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDirigují: DAVID ŠMÍD, MATĚJ VODA
čt 16/2/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - LUKÁŠ ŽUFÁNEK / violoncello
st 15/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - JAROSLAV BROŽA / trombon
st 15/2/2023 , 17:00 Koncert posluchačů - NATÁLIE ŠERÁNKOVÁ / cembalo, FILIP GUTTEN / housle
út 14/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - MATEJ VESELKA / klarinet
po 13/2/2023 , 19:00 Kontrabasový koncert - EMILIA ELŻBIETA WALESKA
10/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - JAN HAJIČ / cembalo
čt 9/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - ANNA ŠIDLÍKOVÁ / lesní roh
st 8/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - ADAM ŠTEFUNKO / cembalo
út 7/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - JAROSLAV NAKLÁDAL / trubka
po 6/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - JAROSLAV PETRÁŠ, RADIM HROMÁDKO / trombon
3/2/2023 , 19:00 Absolventský koncert - HANA MILT / flétna
st 1/2/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - FILIP POKORNÝ / klarinet, LENKA KOŘENSKÁ / lesní roh
út 31/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Alžběta Hlavicová – hoboj
po 30/1/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Davyd Bahdasarian – kytara
27/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Teresa Bínová – fagot
čt 26/1/2023 , 19:00 Pěvecký koncert - Benedikta Klára Obrusníková, František Sliž
st 25/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Nikolai Kolmogortcev – lesní roh
út 24/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert Albín Blaho – klarinet
út 24/1/2023 , 17:00 Absolventský koncert - Eleni Grigoriadu – lesní roh
po 23/1/2023 , 19:00 Pěvecký koncert - Peter Gáč, Šárka Neprašová
20/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Daria Savvateeva – cembalo
čt 19/1/2023 , 19:00 Kontrabasový recitál - Ondřej Sejkora
st 18/1/2023 , 19:00 Kytarový koncert - Mykhailo Hanchak
út 17/1/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Radek Hrdlička – trubka, Dominik Sedlák – klarinet
po 16/1/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Natálie Khemlová, Terezie Šrámková – fagot
po 16/1/2023 , 17:00 Varhanní koncert - Markéta Varmužová, Daniela Hřebíčková
13/1/2023 , 19:00 Koncert posluchačů - Aliaksei Charnavoki – fagot
čt 12/1/2023 , 19:00 Klavírní koncert - Tamara Michalcová, Marie Machulová
st 11/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Patrik Cupal – trubka
út 10/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Jan Perný – trombon ZRUŠENO
po 9/1/2023 , 19:00 Absolventský koncert - Tereza Doušová – hoboj
po 9/1/2023 , 17:00 Kytarový koncert - Michal Štupák, Davyd Bahdasarian, Jiří Hanik, Zuzana Vithová, Veronika Slavíková, Denis Zjatik
6/1/2023 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie Olomouc - Eduard Kostelník, Petr Zapletal
st 4/1/2023 , 18:00 Koncert barokní a klasicistní komorní hry
út 3/1/2023 , 17:00 Koncert laureátů Mezinárodní soutěže Leoše Janáčka
16/12/2022 , 19:00 Orchestrální koncert MFO - MAREK MADEJA, TOMÁŠ KÜFHABER, VÁCLAV DLASK (HAMU),Sólisté: ANNA-SOFIE MOJZEŠOVÁ / klavír, DAVID PAŠA / bicí nástroje
čt 15/12/2022 , 19:00 Absolventský koncert - PETR ČIŽINSKÝ / trubka, BIANKA SOUKUPOVÁ / lesní roh
st 14/12/2022 , 18:00 Vánoční koncert - Brněnský kontrabasový orchestr
st 14/12/2022 , 17:00 Absolventský koncert - VOJTĚCH KADAŇKA, PATRIK CUPAL / trubka
po 12/12/2022 , 19:00 Absolventský koncert - PAVLÍNA KŘOVÁČKOVÁ / viola
9/12/2022 , 19:00 Absolventský koncert - ŽANETA FINTESOVÁ / lesní roh
st 7/12/2022 , 19:00 Klavírní koncert - MONIKA ADAMCOVÁ, MICHAELA CANDROVÁ, SÁRA ČOPOVÁ, TAMARAMICHALCOVÁ, PETRA URBANOVÁ
po 5/12/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - ONDŘEJ MOTAL, DAVID DERNER / trombon
po 5/12/2022 , 19:00 Koncert Katedry jazzové interpretace - MICHAEL FISCHER (RAKOUSKO) & RADOST ENSEMBLE
2/12/2022 , 19:00 Komorní koncert - Parnas Quintet,MARTIN NOSEK / klavír
čt 1/12/2022 , 17:00 Koncert posluchačů „Carnevale con Passione“ - YULIIA YAKOVINA / klavírDARYNA KONOPLIA / zpěv
st 30/11/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Anastasiia Hart ZRUŠENO
po 28/11/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Yelyzaveta Chkhartishvili
25/11/2022 , 19:00 Koncert laureátů Mezinárodní soutěže Leoše Janáčka - Daniela Hřebíčková, Jan Kopřiva, Anna Drobílková ZRUŠENO
st 23/11/2022 , 19:00 Pěvecký koncert - Ekaterina Krovateva
út 22/11/2022 , 17:00 Koncert \\"Ona a On\\"
po 21/11/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Nikita Ruzhavinskii
st 9/11/2022 , 19:00 Koncert laureátů Mezinárodní soutěže Leoše Janáčka - Adam Závodský, Kento Satsuma
4/11/2022 , 19:00 Koncert z komorní tvorby Jana Šimíčka
čt 3/11/2022 , 19:00 Klavírní koncert studentů Katedry klavírní interpretace
st 26/10/2022 , 19:00 Koncert laureátů soutěží 2021/2022 - Tereza Horová, Ekaterina Krovateva, Klára Čeladníková, Teresa Bínová, Josef Otrhálek
čt 20/10/2022 , 19:00 Koncert laureátů soutěží 2021/2022 - Kamila Ozerová, Kateřina Potocká, Misaki Tanaka, Aliaksandra Arbuzava
út 18/10/2022 , 19:00 Houslový recitál - David Mirzoev
ne 16/10/2022 , 17:00 Koncert JAMU75
ne 16/10/2022 , 17:00 Slavnostní koncert k 75. výročí JAMU
po 10/10/2022 , 19:00 Koncert pedagogů - Alice Rajnohová (klavír), Šárka Trompé-Čurdová (flétna)
st 5/10/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Martin Klempár - zpěv
út 4/10/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Markéta Musilová (dirigování sboru)
út 12/7/2022 , 19:00 MIK 2022 - Koncert účastníků kurzů
po 11/7/2022 , 19:00 MIK 2022 - Koncert účastníků kurzů
ne 10/7/2022 , 19:00 MIK 2022 - Koncert účastníků kurzů
so 9/7/2022 , 16:00 MIK 2022 - Koncert účastníků kurzů
8/7/2022 , 19:00 MIK 2022 - Koncert účastníků kurzů
čt 7/7/2022 , 19:00 MIK 2022- Koncert účastníků kurzů
st 6/7/2022 , 19:00 MIK 2022 - Koncert účastníků kurzů
st 6/7/2022 , 16:00 Koncert ukrajinských studentů HF JAMU
út 5/7/2022 , 19:00 Koncert pedagogů Mezinárodních mistrovských interpretačních kurzů
po 4/7/2022 , 20:00 MIK 2022 - Koncert Janáček Ensemble a studentů HF JAMU
st 29/6/2022 , 19:00 Houslový recitál - Zuzana Balkóová
út 28/6/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Ján Bodor – bicí nástroje
po 27/6/2022 , 19:00 Kontrabasový recitál - Yannick Adams Kroon
po 27/6/2022 , 17:00 Koncert posluchačů - Natálie Hrdová – klarinet, Theodora Kopecká – flétna
24/6/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Misaki Tanaka – housle, Linda Coganová, Anna-Sofie Mojzešová – klavír, Veronika Hubinová – klarinet, Tereza Šmídová – housle
čt 23/6/2022 , 19:00 Klarinetový recitál - Tomáš Kraus – klarinet
st 22/6/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Kateřina Potocká
út 21/6/2022 , 19:00 Houslový koncert - Jorge Mocholí Cuadrón
po 20/6/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Nikolai Kolmogortcev – lesní roh
po 20/6/2022 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Ján Fic – cembalo
17/6/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Lucie Zapletalová
17/6/2022 , 17:00 Koncert posluchačů - Adam Druga – bicí nástroje
čt 16/6/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Oleksandra Bokoch
st 15/6/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Pavel Zemen ZRUŠENO
út 14/6/2022 , 19:00 Flétnový recitál - Martina Lánská
po 13/6/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Eva Cahlová – violoncello
10/6/2022 , 19:00 Pěvecký koncert - Veronika Zaplatilová
čt 9/6/2022 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace
st 8/6/2022 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Ivana Vítková – traverso
út 7/6/2022 , 19:00 Koncert souboru Janáček Ensemble a studentů HF JAMU
út 7/6/2022 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Renée Bernatíková – cembalo
po 6/6/2022 , 19:00 Houslový recitál - David Mirzoev ZRUŠENO
po 6/6/2022 , 17:00 Varhanní koncert - Václav Metoděj Uhlíř
3/6/2022 , 19:00 Recitál pro violu da gamba - Piotr Wacławik
3/6/2022 , 17:00 Absolventský koncert - Daniela Hřebíčková – varhany
čt 2/6/2022 , 19:00 Koncert posluchačů Katedry varhanní a historické interpretace - Olesia Matva – traverso
st 1/6/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Klára Čeladníková
út 31/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Libor Suchý - klarinet ZRUŠENO
po 30/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Martin Klempár - zpěv
čt 26/5/2022 , 19:00 Pěvecký koncert - Zuzana Čurmová, Katarína Ľašová
čt 26/5/2022 , 14:00 Absolventský koncert - Dalimil Ševčík – klavír
st 25/5/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Tadeáš Golec
út 24/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Dominik Seďa - kontrabas
út 24/5/2022 , 16:00 Percussion ensemble JAMU - koncert k 75. výročí JAMU
po 23/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Adéla Chvátalová - hoboj
20/5/2022 , 19:00 Pěvecký koncert -Alžběta Symerská, Vladislav Agamuradov
čt 19/5/2022 , 19:00 Klavírní recitál -Anna-Sofie Mojzešová
čt 19/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Mário Belák - jazzová interpretace, saxofon
čt 19/5/2022 , 17:00 Varhanní koncert - Tomáš Sommer
st 18/5/2022 , 19:00 Klavírní recitál -Kateřina Potocká ZRUŠENO
st 18/5/2022 , 16:00 Absolventský koncert - Eva Škodová - housle
út 17/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Markéta Prokopovičová - varhany
út 17/5/2022 , 19:00 Flétnový koncert - Anežka Levová, Olesia Matva, Ivana Vítková
po 16/5/2022 , 19:00 Hobojový koncert -Tereza Doušová, Alžběta Hlavicová
po 16/5/2022 , 17:00 Varhanní koncert - Martin Šálka
ne 15/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Stanislav Smoček - dirigování sboru
13/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Linda Coganová - klavír
čt 12/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Patrik Buchta - dirigování sboru
čt 12/5/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Adam Závodský
st 11/5/2022 , 20:00 Open-air orchestrální koncert Hudební fakulty JAMUJanáčkův akademický orchestr
st 11/5/2022 , 17:00 Absolventský koncert - Katia Vendrame - klavír
út 10/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Ján Fic - varhany
út 10/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Marie Halíková - housle
út 10/5/2022 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry historické interpretace - Kristýna Klokočníková, Martina Janková
po 9/5/2022 , 19:00 Koncert studentů (Katedra kompozice, dirigování a operní režie) - Martin Ožvold, Adéla Konečná
po 9/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Dávid Sedlář - varhany
po 9/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - lexandra Bláhová, Adéla Chvátalová - hoboj
po 9/5/2022 , 17:00 Koncert barokní a klasicistní komorní hry
6/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Štefan Palfi - jazzová interpretace, klavír
6/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Tomáš Vala - klavír
6/5/2022 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie Olomouc, diriguje: Ľubomír Zelenák
čt 5/5/2022 , 19:00 Koncert studentů a pedagogů kompozice a multimediální tvorby
čt 5/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Marie Machulová - klavír
st 4/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Jiří Straka - klavír
st 4/5/2022 , 17:00 Koncert posluchačů - Terezie Štanclová, Katarína Kožúriková - housle
út 3/5/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Eliška Hejhalová - flétna
út 3/5/2022 , 17:00 Absolventský koncert - Ilona Laubová - zpěv
út 3/5/2022 , 16:00 Absolventský koncert - Kristýna Machová - kytara
po 2/5/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Eliška Slavíková - hoboj
po 2/5/2022 , 17:00 Absolventský koncert - Artem Pozdniakov - kytara
29/4/2022 , 19:00 Pěvecký koncert - Tereza Horová
29/4/2022 , 17:00 Koncert souboru ResonAnsámbl
čt 28/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Daniel Křivánek – jazzová interpretace/bicí nástroje
čt 28/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Anna Drobílková – varhany
čt 28/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Michal Pospíšil – klavír
čt 28/4/2022 , 17:00 Kontrabasový koncert
st 27/4/2022 , 19:30 Koncert Katedry jazzové interpretace HF JAMU V rámci festivalu Jazzfest Brno
st 27/4/2022 , 17:00 Absolventský koncert Michal Raitmajer – historické violoncello 27.4.2022
út 26/4/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Kamila Holíková
út 26/4/2022 , 16:00 Janáček Ensemble a studenti HF - koncert k 75. výročí JAMU
po 25/4/2022 , 19:00 Koncert posluchačů Jan Fistr – trubka
po 25/4/2022 , 17:00 Absolventský koncert Jakub Sivek – kytara
22/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Barbora Jedelská – lesní roh
22/4/2022 , 17:00 Orchestrální koncert Moravská filharmonie Olomouc, diriguje: Patrik Červák
čt 21/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Alžběta Traxmandlová – klavír
čt 21/4/2022 , 17:00 Koncert posluchačů Aliaksandra Arbuzava – housle
st 20/4/2022 , 19:00 Studio soudobé hudby, koncert ze skladeb studentů
st 20/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Vendula Galdová – cembalo
út 19/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Sofia Kuznetcova – klavír
út 19/4/2022 , 17:00 Absolventský koncert Lucie Režná – flétna
út 19/4/2022 , 15:30 Koncert k 75. výročí založení JAMU - Miroslav Beinhauer
čt 14/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Barbora Zonová – cembalo
st 13/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Martin Klempár – zpěv
st 13/4/2022 , 17:00 Absolventský koncert Monika Benáková – loutna
út 12/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Jakub Gatěk – jazzová interpretace/trubka
út 12/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Tereza Gazárková, Marianna Mikocziova – zpěv
po 11/4/2022 , 17:00 Koncert posluchačů Marie-Jana Foltýnová – viola
8/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Boris Akishin – hoboj
čt 7/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Ondřej Jelínek – jazzová interpretace/bicí nástroje
čt 7/4/2022 , 19:00 Klavírní recitál Oleksandra Bokoch
st 6/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Jan Nepodal – bicí nástroje
st 6/4/2022 , 19:00 Klavírní recitál Alice Rajnohová
út 5/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Alexandra Bláhová, Adéla Chvátalová, Alena Liakhovich – hoboj
út 5/4/2022 , 17:00 Kytarový koncert Jiří Hanik
út 5/4/2022 , 16:00 Absolventský koncert Barbora Šubrová – flétna
po 4/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Radek Jablonovský – jazzová interpretace/klavír
po 4/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Lucie Vaňáčková – zpěv
1/4/2022 , 19:00 Absolventský koncert Aneta Herková – flétna
1/4/2022 , 17:00 Orchestrální koncert Moravská filharmonie Olomouc, diriguje Filip Urban
čt 31/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Anežka Levová – traverso
st 30/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Aleš Tvrdík – klarinet
st 30/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert Radim Večeřa – bicí nástroje
st 30/3/2022 , 17:00 Absolventský koncert - Lukáš Bartoníček – klarinet
út 29/3/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Karel Čížek – trombon, Bianka Soukupová – lesní roh
út 29/3/2022 , 16:00 Absolventský koncert - Anna Houšková – zpěv (historická interpretace)
25/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Pavel Hlubuček – tuba
čt 24/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Tereza Lásková – housle
čt 24/3/2022 , 17:00 Koncert posluchačů - Adam Štefunko – cembalo
st 23/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Ján Kravárik – fagot
st 23/3/2022 , 17:00 Absolventský koncert - Marián Hrdlička – housle
po 21/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Valérie Chomaničová – viola
18/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Martin Matuška – kontrabas
čt 17/3/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Albín Blaho – klarinet, Jan Jelínek – fagot
čt 17/3/2022 , 17:00 Cembalový recitál - Daria Savvateeva
st 16/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Lukáš Handrych – kytara
út 15/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Júlia Kollárová – viola
út 15/3/2022 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace
po 14/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Martina Kočířová – housle
po 14/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Frederik Košecký – jazzová interpretace (kytara)
11/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Kateřina Sedlářová – housle
11/3/2022 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie OlomoucDiriguje: Kento Satsuma
čt 10/3/2022 , 19:00 Houslový recitál - Misaki Tanaka
čt 10/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Anežka Nováková – jazzová interpretace (bicí nástroje)
st 9/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Michaela Bartošová – viola
st 9/3/2022 , 17:00 Violoncellový recitál - Matěj Kovanda
út 8/3/2022 , 19:00 Hobojový koncert - Amaliia Ivanus, Ilya Zykau
út 8/3/2022 , 17:00 Koncert posluchačů - Matej Veselka – klarinet
po 7/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Václav Jeřábek – zpěv
po 7/3/2022 , 17:00 Koncert posluchačů -Aliaksandra Arbuzava – housle, Anna Šidlíková – lesní roh
4/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Anežka Václavíková – lesní roh
čt 3/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Zdeňka Čížková – lesní roh
čt 3/3/2022 , 17:00 Koncert posluchačů historické interpretace
st 2/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Ondřej Sejkora – kontrabas
st 2/3/2022 , 19:00 Klarinetový koncert - Tomáš Kraus
út 1/3/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Filip Pokorný – klarinet
út 1/3/2022 , 16:00 Janáčkovo kvarteto & Aleš Tvrdík - Koncert k 75. výročí založení JAMU
po 28/2/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Eliška Minářová – zpěv
ne 27/2/2022 , 18:00 Koncert k výstavě NIKA
25/2/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Petr Čižinský, Jaroslav Nakládal – trubka
čt 24/2/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Petr Čelakovský – housle
st 23/2/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Aleš Novotný – fagot
út 22/2/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Dominik Seďa – kontrabas
po 21/2/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Teresa Bínová – fagot, Hana Lebdušková – flétna
po 21/2/2022 , 17:00 Absolventský koncert - Jan Zlámal – violoncello
18/2/2022 , 19:00 Absolventský koncert - František Ciprys – trombon
st 16/2/2022 , 19:00 Klavírní recitál - Samuel Michalec
út 15/2/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Anna Neugebauerová – housle, Věra Drápelová – klarinet, Matej Veselka – klarinet
po 14/2/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Tereza Šmídová – housle
po 14/2/2022 , 16:00 Absolventský koncert - Marie Šmídová – hoboj
11/2/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Dominik Seďa – kontrabas, Veronika Kladivová – historický zpěv
11/2/2022 , 17:00 Orchestrální koncert studentů HF - Moravská filharmonie Olomouc
čt 10/2/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Jan Šuster – kytara, Mikuláš Balo – flétna
st 9/2/2022 , 19:00 Pěvecký koncert - Hana Kuželová, Bedřiška Ponížilová
út 8/2/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Marek Pavíček – klarinet
po 7/2/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Veronika Hubinová – klarinet
po 7/2/2022 , 16:00 Absolventský koncert - Marie Šmídová – hoboj
po 31/1/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Jitka Molvová
28/1/2022 , 17:00 Orchestrální koncert - Moravská filharmonie Olomouc
čt 27/1/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Vít Andrýsek
st 26/1/2022 , 19:00 Absolventský koncert - Jan Kravárik
út 25/1/2022 , 19:00 Koncert posluchačů -Jaroslav Petráš, Jan Perný
út 18/1/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Jaroslav Broža, Radim Hromadko, Radek Novák
po 17/1/2022 , 19:00 Koncert posluchačů - Petr Bárta, Patrik Cupal, Vojtěch Kadaňka
po 17/1/2022 , 17:00 Varhanní koncert -Martin Šálka, Tomáš Sommer
st 12/1/2022 , 19:00 Absolventský koncert Aliaksei Charnavoki
út 11/1/2022 , 19:00 Klavírní koncert
po 10/1/2022 , 19:00 Koncert barokní a klasicistní komorní hry
po 10/1/2022 , 17:00 Koncert posluchačů Katedry strunných nástrojů v oboru kytara
7/1/2022 , 19:00 Koncert posluchačů HF JAMU - Žaneta Grygarová, Lucie Knoblochová
čt 6/1/2022 , 19:00 Absolventský koncert (magisterské studium) - Linda Coganová
st 5/1/2022 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Eleni Grigoriadu
čt 9/12/2021 , 19:00 Klavírní recitál - Tamara Bláhová
st 8/12/2021 , 19:00 Absolventský koncert (magisterské studium) - Michal Klas – barokní housle
ne 5/12/2021 , 16:00 Festival bicích nástrojů - Závěrečný koncert festivalu – Aurélien Gignoux (FR)
so 4/12/2021 , 19:00 Festival bicích nástrojů - Koncert studentů AU Banská Bystrica (SK), HAMU Praha a HF JAMU Brno
so 4/12/2021 , 16:00 Festival bicích nástrojů - Koncert studentů konzervatoří
3/12/2021 , 16:00 Festival bicích nástrojů - Koncert studentů konzervatoří
út 30/11/2021 , 19:00 Koncert nových studijních oborů KKDOR
po 29/11/2021 , 19:00 Audiovizuální koncert - Jiří Suchánek: Y
čt 25/11/2021 , 19:00 Orchestrální koncert studentů HF JAMU s Moravskou filharmonií Olomouc
út 16/11/2021 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) - Jitka Molvová
čt 11/11/2021 , 19:00 Klavírní recitál - Isabel Keleti
st 10/11/2021 , 16:00 Koncert studentů dechového oddělení Pražské konzervatoře
čt 4/11/2021 , 19:00 Orchestrální koncert Janáčkův akademický orchestr
st 3/11/2021 , 19:00 Orchestrální koncert Janáčkův akademický orchestr
út 26/10/2021 , 19:00 Koncert Janáček Ensemble a studentů HF JAMU
22/10/2021 , 19:00 Klavírní recitál Adam Guliš
st 20/10/2021 , 19:00 Zahajovací koncert sezony 2021/2022Kateřina Potocká a Martin Nosek – klavír
25/6/2021 , 19:00 Koncert posluchačů 25.6.2021
st 2/6/2021 , 19:00 Klarinetový recitál (doktorské studium) 4.6.2021
čt 17/12/2020 , 19:00 Vánoční koncert Janáček Ensemble 17.12.2020
út 15/12/2020 , 17:00 Vánoční koncert pedagogů 15.12.2020
ne 20/9/2020 , 19:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) 20.9.2020
čt 28/5/2020 , 11:00 Absolventský koncert (magisterské studium) 28.5.2020
st 27/5/2020 , 15:00 Absolventský koncert (magisterské studium) 27.5.2020
út 31/3/2020 , 17:00 Koncert posluchačů 31.3.2020
po 30/3/2020 , 19:30 Koncert posluchačů 30.3.2020
st 25/3/2020 , 17:00 Absolventský koncert (bakalářské studium) 25.3.2020
út 24/3/2020 , 19:30 Koncert posluchačů 24.3.2020
čt 19/3/2020 , 17:00 Koncert posluchačů 19.3.2020
út 17/3/2020 , 19:30 Absolventský koncert (bakalářské studium) 17.3.2020